Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morokura
    Nepochybuju že to bude graficky dokonalá hra, jenom škoda že v cryteku nemaj lidi pro tvorbu pořádnýho přiběhu a hratelnosti.
  • morokura
    Warhorse studios už dělaj ;)
  • morokura
    Pojede ti to v pohodě, GTX 275 je pořád o něco výkonnější jak GTX 450 takže na nižší-střední to rozjedeš bez problému.
  • morokura
    Procesor je limitující, protože hra nedokáže využít víc jak 2 jádra. První jede na 100% další na 13 a ostatní jádra se flákaj. Další odfláklej port z konzolí fuj...
  • Ha, ted jsem to psal do bleskovek a nevsiml si, ze je tu o tom cely clanek. No nic. Jen co jsem psal, tak to vypada, ze je hra dobre skalovana, naroky jsou spravne vyssi na grafiku nez na procesor a maji to tam spatne napsane, protoze Core i3 ani Phenom II X2 nejsou ctyrjadra. :-)
  • kto by potom pri sucasnej situacii (konzole) kupoval novy hardware
  • Keyz
    Nainstaluješ to,vyleze na tam hlavní hrdina,ukáže velkého fakáče,řekne,že máš starý krám a odejde.Hra se pak sama odinstaluje a bude to *4*
  • Souhlas, většina lidí ani nechápe že ty hw nároky jsou relativní, tedy na čem tvurci zkoušely hru. Ať si hru koupí a vyzkouší, když jim nepude budou mít doma alespoň hezkou krabičku. :)

    jo a moje sestava je: Intel ...... dělám si srandu.
  • Ok, bohužel na novou grafiku není, tak si budu muset užít alespon medium *10*
  • Ale neni ti to jedno a dokazal si nam to tak, ze si si clanek procetl a jeste si ho aj okomentoval. A navic si nam vsem ukazal, jak si hloupej *2*
  • Tak určitě... si pamatuji na Crysis 1, jak všichni brečeli nebo naopak onanovali nad tím, jak je to náročné a jak je třeba super sestava, přitom mi to šlo na medium/high, 2xMSAA v 1680x1050 při ~30(18-40) fps na HD2600XT, Athlonu X2. *4*
  • Pokuď tvoje karta podporuje dx11 a má 1gb paměti, tak by neměl být problém to rozjet alespoň na nejnižší nastavení, potom zaleží taky na ostatním hardwaru kterej máš v PC. :)
  • Tjn, AC2 dávalo mému bývalému Athlon X2 4800+ fakt zabrat *13* sem tam hnusné sekání, brrrrr.
  • HD textury? tady nejsi na konzoláckym foru BRO.....
  • Někomu stačí avi, někdo radši mkv *7* co už no, každý máme jiné chutě *2*
  • s tvoji sestavou to podle mě na maximální rozjedeš, a pokud ne, tak na nižší dáš takový ty nepotřebný efekty :) (počítám Vyplé Blur, AA a podobné blbosti :D)
  • Konecne niekto normalny. dik sa podporu
  • mam AMD 64X2 6000+ z roku 2007, GTX 460 1GB a 4GB DDR2 a jede mi crysis 2 na plný nad 30FPS! tak tu nekecej blbosti
  • ne. Ten processor bohatě stačí
  • A to je prave k ničemu :D:D Já mam AMD 64X2 6000+ z roku 2007 a s novou grafikou hraju v pohodě na vysoká i assassins Creed III i Far Cry 3. takže proč bych měl ted kupovat za 5000 processor když booohatě postačí AMD Phenom II X4 965BE? :D:D:D děte s těma intelama do pryč, na hry je to zbytečně drahý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit