Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty si ale sprominutim kkt. *1* On tu hodi graf s COD, ktere jede na 10+let starem enginu. seeeer na to *1* *1*
  • deridon
    souhlas.. na to hraní stačí bohatě nějáké AMD a pokud člověk testne na podobné/stejné sestavě AMD/Intel v nějákém benchmarku, tak zjistí, že má třeba stejné fps, ale za intel si zaplatil třeba ten litřík navíc.. lidi co neřeší cenu, tak jasně vemou Intel o tom žádná, ale lidi co chtějí výkon za rozumný peníz a něco ušetřit tak vemou prostě to AMD.. to samé u AMD(Ati) a Nvidie..
  • Jo, jo... Až mě trochu překvapuje, že se tady v diskuzi neobjevujou otázky typu - mám šestijádro i7 přetaktovaný na 4,8GHz, 2x GF680 SLI a 32GB ramky, nevíte, jestli mi to poběží plynule?
  • GTA IV na PC... to snad nebyl ani port, to jen do instalátoru přibalili nějakou alfaverzi emulátoru xboxu.
  • jackherrer
    Tak největší podíl na trhu mají XP díky firemnímu prostředí (dva roky zpět jsem jako brigádu dělal přechod z Win2K na XP). Kdyby jsi bral v úvahu podíl XP v domácnostech tak to zas taková sláva nebude.
  • Na FULL NA 100FPS, np
  • Kdyby Tě to zabilo, tak teď tvoji rodiče chystají pohřeb a rodina truchlí o jakého bezvadného synka přišli.
  • ako myslis, podla mna je cena/vykon u intel procesorov strasna
  • Ellendway
    Samozřejmě že koupím, protože nemyslím jen na to, že budu hrát X let staré hry, ale že budu chtít hrát i nové hry, které budou vyžadovat silnější a lepší procesor.
  • hej, rozdiel 170 ku 150 framov, ved si kup procak za 7k+dosku za 5k, ked ta to utesi ;)
  • Zlatá Playstation 3. Grafika sice vypadá o poznání hůř, ale aspoň už nemusí řešit neustálé upgrady hardwaru jako "kdysi" na PC :-)
  • Tak viš můžou všichni :P CRYENGINE je k mání :P otázka proč ne ... to je otázka :P
  • Zapomel jsi napsat jaky mas pocitac :)
    Crysis vypada hezky , ale bylo by fajn kdyby na tom enginu nekdo udelal poradnou hru.
  • *1* *1* *1* "solární kalkulačce." --> toto mě zabilo *1*
  • Takže mi to na GTX275 už nepůjde ? *7*
  • prostě hw chudáci jaky tu budou bohužel věčně. a taky budou věčně shazovat takovéto skvostný tituly jako dělá zrovna CryTek. Tahle hra snad o5 ukáže cestu všem jak má vypadat hra aby se sradostí dala hrát, s trochou štěstí se tam ostatní studia do 5 let dohrabou. Ale všichni ti co maj v "kejsu" 5 let starou grafárnu a procák budou řikat, že ta hra je totální nemastná neslaná blbost.
  • Vrook
    Ježiš tyvole místo rageování si radši kup za pár šlupek lepší grafickou kartu. Už takhle je vývoj vizuálna her díky konzolím dost zpomalenej, ještě aby se přizpůsobovali lidem jako ty, co si myslej, že budou moct rozjet graficky vyspělý hry jako Crysis na nějaký solární kalkulačce.
  • Ta jejich doporučená sestava to je na min detaily s 60fps a nejviší sestava na Higt s 40 fps..
  • Tak já osobně to chápu. Dost těžko se asi odhaduje opravdu to maximální minimum, když je tolik různých sestav... Navíc je lepší si tam nechat rezervu. Kdyby to bylo to opravdové minimum, tak by se mohlo stát, že i když mám to minimum, tak to nerozjedu. U starého PC se mi to například stalo s Tomb Raider Legend, kdy jsem splňoval a částečně i převyšoval (napřílad grafika) minimální nároky, ale hru jsem stejně nerozjel kvůli procesoru i přesto, že jsem minimální požadavek splňoval.
  • Uz aby to vyslo , prehnal se napor hardware nerdu , a byl klid. Ne ze bych pro to nemel pochopeni , ono pohonit si nad vykonem sveho compu nekde na foru je uleva , ale je unavny cist porad dokola prispevky kde lidi uvadeji jaky maji pocitac a slovo fps je nejdulezitejsim bodem prispevku. A znacka Crysis vlastne na nic jineho ani neni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit