Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PCT je jeden z největších odpadů co se týče českých webů kolem hardwaru, takže ne... děkuji. Raději si přečtu nějaký blog Lojzka, který toho bohužel ví mnohem více než redaktoři na PCT.
  • jj
  • Veskoslav
    Ne 9;) Vem si, že to šlo Win 95 dobré, 98 horší, 2000 skvělé, millenum tragédie, XP skvělé, Vista tragédie, Win7 skvělé, Win 8 kachličková hrůza.
  • jojo
  • Nevadí mi, že není ve hrách za poslední roky výrazný pokrok v grafice. Vadí mi, že se zvyšujou hw nároky uměle, aby se hw prodával.
  • Ellendway
    V čem jsou například Windows XP nepřekonatelné od Windows 7?
  • Klasika no, Microsoft dělá kvalitní OS ob jednu generaci. Až budou devítky, tak snad budou zase dobrý.
  • Veskoslav
    No po pravdě, pořád do toho vkládám mírně naděje, že nebudu zklamán. PC na to mám více než slušné, aby to jelo na nejvyšší možné nároky. Uvidíme, jaká bude hra jako taková. Snad se poučili z 2. dílu, který nebyl Crysis z 1. dílu.
  • Ellendway
    AMD jako procesor do herních počítačů rozhodně lepší není. Core i5 3750k se dá dnes sehnat za ~5 tisíc, což není tak výraznější cena od lepších Buldozerů od AMD.

    Drtivý počet testů hraje do karet jen Intelu. AMD dokonce výrobu procesorů na desktop vzdalo.
  • Veskoslav
    Xp budou mrtvá, až je přestane podporovat Microsoft, což je v roce 2014. Takže používáš špatný termín pro označení XP. Navíc co si budeme nalhávat, sice mám nabídku XP na 8, ale nechám si XP. Mám totiž i Win 7 a nevidím důvod měnit XP. XP jsou pořád na spoustu věcí nepřekonatelné a skvělé, což se o posledních 8 říct nedá. A Visty jsou tragické. A hlavním důvodem je to, že nepodporují Dirext X a výšše. Nic víc.
  • Dohrál jsem Crysis 2 a pak jsem si dal hned 1čku a Warhead. Byl to pád dolů (po grafické stránce). Zajímalo by mě, kde furt berete, že 1čka vypadala lépe? Ano, krásný ostrov vypadá lépe než rozbořený New York, ale bavíme-li se o herní grafice, tak je 2ka lepší a o dost. Možná trochu připomenutí by neškodilo, protože paměť tady spoustě lidem očividně neslouží.
  • Ellendway
    Jak u čeho tahají výkon grafiky. Je plno her, které těží hlavně z procesoru.
  • Keyz
    asi http://pctuning.tyden.cz/
  • Mám skoro to samé a můžu ti sdělit, že jsi úplně vedle. Ani Crysis 2 mi nejde na full (10 fps opravdu není hratelné *2* ), samozřejmě s DX11 a HD packem. Bez nich to na full šlo *3* . Ovšem tohle bude snad Crysis 3 mít v základu jako antihate opatření *1*
  • co je to PCT ?
  • Počkej si na PCT o tom bude na 100% článek až to vyjde + tvoje grafy
  • To jsou konzole kolego konzole až ti výjde nová generace do smíchu ti nebude už...
  • Však jo to říkám já ho neodsuzuju AMD do herního PC s poměrem cena/výkon je bez debat lepší...
  • Toto je naprosto k hovnu. Ale naprosto. Kdyby vzali 3 sestavy a udělali 3 grafy s fps a hlavně napsali aspoň na jaké rozlišení a nastavení, udělali by mnohem líp.
  • Ten procesor ti zamává bílou vlaječkou a zahlsí ti chybovou hlášku "YOU MAD BRO" ? *1*

    Teď vážně... to CPU je slabé na full (pakliže počítáš mít zaplé uplně vše co ta hra umí telesaci HD textury atd... + Grafika s 1GB je málo na full přečti si článek pěknej na PCT...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit