Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mother_of_god
    Vyzerá to naozaj ohromne, neviem sa už dočkať :)
  • uz ne, po dvojce smolik pacholik, tohle je stejna ********
  • Vrook
    Vypnout mozek, kochat se grafikou a střílet a střílet. Nic víc od toho nečekám.. přesně o to šlo i v jedničce a ve dvojce a já se u toho bavil. Betonová džungle NYC v kombinaci s tou zelnou živou džunglí mi navíc příjde jako docela pěkný prostředí.
  • maros.goc
    Vyzerá to úžasne ako doteraz každá jedna Crysis hra. Nekorunovaný kráľ moderných FPS sa vracia v plnej sile! :)
    • kráľ moderných FPS - lol super oxymoron.
      skoda ze to ma tak velke publikum , zanik tohto patetickeho zanru je tym padomv nedohladne. ja by som tieto moderne FPS daval akurat ako darcek zdarma ku kazdej lobotomii.
    • Moderni fps nemaji zadneho krale !
      • Mr.Lolendo
        Moderní FPS král hmm to asi těžko ale takové Metro 2033 je už reálnější. Však uvidíme Last Light
      • Bohužel je podle mě králem COD (statistiky, prodeje, a "zmodernizoval" styl dnesnich FPS, podle toho bych logicky volil)
        • Takze jsi zvolil krale na zaklade 80% nezletilych hlasu, vydelanych miliard diky reklame ci logu a vytvoreni nove formy fps stylu "jen strilej,script se o vsechno postara" ?
  • Tvl, to bude snad stejný jako Cod nebo podobné hry... Jednička přinesla inovace, prostranství, schopnosti--- Teď jsem jen viděl jak je tam kosí 1 zbraní, žadný DIV. AI mi přišla hodně pitomá... No snad překvapí. *7*

    Jsme zvědav co buce těch dalších 6 divů.
    • Vrook
      Všichni si u těchhle her stěžujou na umělou inteligenci NPC, ale stejně tam jde jenom o to abys tý umělý inteligenci vystřelil umělej mozek z hlavy. *15*
      Navíc pro inteligentního člověka bude jakákoli AI primitivní.
      • On clovek zazije vtipne momenty i pri hrani MP proti "inteligentnim" lidem.
        Na druhou stranu proti Black Ops 2 tohle vypada ze co uniforma Cell to jeden Albert Einstein. *6*
      • Mr.Lolendo
        hehe takový první Halo odehrávající ve velkých a většinou stereotypních prostorách by bylo naprosto cipovynou (opomenu příběh) kdyby to nevyplnily různorodými a různorodě inteligentními emzáky. To stejný FEAR.
      • Dle tve logiky by tam mohli rovnou dat moznost nanoobleku sejmout vsechny v okruhu treba 50m jedinym tlacitkem.
        Ne vazne, to jak je AI propracovana do znacne miry definuje cely zaitek ze hry a jeji obtiznost.
        Takze mi netvrd, ze na ni nezalezi.
  • Škoda promrhaného potenciálu, vidím to na stejnou nudu jako dvojku :-/
  • Běhá a střílí? To je ten div světa Crysis? To už je tady 30let ale...
  • tieto nove strielacky su neuveritelna nuda.
    na toto ma ani pekna grafika nezlaka.
    proste generic nuda nuda nuda.
    • psychopat...
  • Kein
    Crysis jsem hrál pouze jedničku, Warhead byla nuda a dvojku jsem nehrá.

    Může mi někdo polopatě vysvětlit příběh? Jak to, že se bojuje proti lidem (američaní? Evropani?) a ne proti emzákům... nebo korejcům?
    • Hele, já měl stejný pocity, ani jedničku jsem napřed nedohrál, ale pak jsem mu dal ještě šanci, zahrál si ho na nejtěžší obtížnost a kupodivu mě to nepřestávalo bavit, pak vyšel warhead a ten všechno ještě zlepšil - lepší vybalancování zbraní, dobrej příběh...hrálo se to tak nějak ještě líp a moc mě to bavilo...tak to třeba zkus ještě jednou a uvidíš. Dvojka nestojí za nic, ta mě nebavila zdaleka.
    • Protože SPOILER!!!

      Emzáci napadli ve dvojce NY...do toho se přimíchala tadle CELL kteří bojovali jak proti ufonům tak proti US army a chtěli se vehementně zmocnit nanosuitu, za což by si v reálnym světě od Americký vlády vysloužili nálepku teroristický organizace což ale ve světě Crysis nevadí a tak si může CELL postavit obrovskou kopuli okolo New Yorku aniž by to američany nějak znervózňovalo
  • celkem nuda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit