Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Než jsem zjistil, že je to na iPad, sem si říkal "WTF, recenze na Vice City?" *15*
  • Na iPadu jsem hrál GTA 3. To bylo celkem hratelné ale Vice City je jiná liga a jsem už v polovině hry. Díky autoaimu to není takový problém, jak jsem čekal. Je to paráda. :) Jinak bugy, o kterých se mluvilo jsou vyřešeny v updatu 1.1 který vyšel myslím před 2 dny. Jinak překvapivě je to dobře hratelné i na iPhonu a malé obrazovce ale samozřejmě to není na dlouho. Spíš na cesty autobusem díky iCloud savu. :)
  • fizola
    Užívam si hru, najmä preto že furt nechapem že hru, ktora mi kedysi sekala ako šialená, múžem dnes hrať na mobile, stale neverím :D :D :D
    • Dobrý postreh, čoskoro budeme hrať Battlefield 3 na hodinkách *5*
      • ..na záchodě
        • ZvacA
          ...do kterýho ti potom ty hodinky s Battlefieldem spadnou.
          • ... a vaporizujou se, protože záchody s vodou už budou samozřejmě zastaralý.
  • Tohle je buzi-verze *1*
  • Nedávno jsem dohral(ne na 100 procent) starou původní verz na PC a byla to parádní zábava :)
  • montatatana
    No a ted jeste na Vitu, kde to aspon pujde normalne hrat! :)
    • Tak na Vitu jsou 2 porty GTA z PSP, bohužel musím konstatovat, že porty se vším všudy. Stejně jako na PSP to totiž celkem laguje. Ale sehnal jsem to za 150 Kč, takže nelituju. Zábava to rozhodně je. I tak to ovládání není bůh ví jaká výhra, protože je hra dělaná jen na jeden analog, a kamera je silně retardovaná. Nechápu, proč ji nezafixovali, když už teda nemá hráč tu možnost s ní točit sám :/
      • montatatana
        Tak PSP GTAcka jsou nedomrli ptakoviny. Uz na PSP to bylo nehratelny pro soudnyho cloveka :)
        Pocitam ze pristi rok vitezoslavne predstavi kompatibilitu s PS2 a vesele se bude hrat i San Andreas, ktery na PSN pristalo nedavno.
        • Dohrál jsem všechny 3 ani jedno nelagovalo a hrálo se to fajn.
  • Wii někdo jestli je tato gameska i na android.
    Předem dík za info.
    • Pilgrim66
      Pařím na Galaxy S2 a skvěle investovaný kilo.
    • Merwis
      Jo jo, už je. Tady je seznam podporovaných zařízení. http://support.rockstargames.com/entries/22460633-updated-12-12-12-vice-city-10th-anniversary-edition-list-of-supported-mobile-devices
      Já hraju na Xperii P s androidem ICS a ani jeden Adamův bug jsem zatím nepotkal. Že by byla na android lepší optimalizace? :-)) S ovládáním zatím trochu zápasím, ale to je spíš tím, že je tohle moje první větší hra na dotykáč. Jinak parádní věc.
    • Caincz
      je :)
  • fuj to ma ale hnusnou grafiku *11*
    • jdi do pyči deebile haha *12* *11* *16*
    • TheFeardemon
      Ty jsi vůbec nečetl recenzi,ani co se ohledně téhle hry děje,co?Beztak ani nevíš že to je iOS a Android verze hry.Na to,že je to na mobilní zařízení je ta grafika skvostná a musím uznat,že je téměř totožná jako PC/PS2 verze hry.Navíc je tato hra cca. 10 let stará a na tu dobu je to celkem (Graficky a rozlohově) povedená hra.Vsadím se,že jsi v herním světě teprve krátce,protože ke hrám se člověk dostane celkem brzo (v dnešní generaci),takže si tipuju,že ti nebude 13+.Kdyby ti bylo tak tuhle hru okamžitě poznáš,protože téměř každej tuto hru hrál.Part of legend může někdo říct.Takovéto komenty už prosím nezveřejňuj,poukazuješ tímto na věci,které jsem před chvílí zmiňoval...
      • jdi do pyčy deebile haha *12* *12* *12* *12*
        • TheFeardemon
          Další krásná ukázka tvojí inteligence a toho,co jsem již psal-Věk pod 13 let.Myslíš,že tím,že mi napíšeš,že mám jít do *** si nedokážeš nic.No,možná si potom budeš myslet že jsi uber-žůžo-borec,jenže se jen předvedeš,jak jsi "chytrej".
    • Jeee novy provokater uz bylo nacase :)
  • Nechápu tyhle předělávky. Na dotykáči to musí být utrpení hrát.
    • Je to docela utrpení no...
    • FeebeEWN
      hrál sem na telefonu GTA 3 a tak hrozný to nebylo. Samozřejmě klávesnici a myši se nic nevyrovná, to je jasný
  • nemuzu si pomoct, ale prijde mi to nejake hrozne okousane.. u me na ipadu 4 to vypada suprove (hrany jsou krasne zarovnane:D)... no, ale to je jedno..
    kazdopadne solidni parba jako za starejch casu, a od te doby co to vyslo na iOS (6. prosince) mam nahrano pres 10 hodin *4*
    • Nejsem si teda stopro jistej, ale mě příjde, že jsou obrázky z Androidí verze. Diť jsou dole i dotyková tlačítka typická pro Android v tabletu.
    • obrazek jsem nahral sem.. http://2i.cz/3d7fe3c91a pro porovnani

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit