Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co řešíte, Xbox to jistí.
  • trolo
    " tedy graficky nesmírně pokročilým titulem"

    wat? vyzera to rovnako ako crysis 2 teda ovela horsie ako crysis 1
    • Radioaktivni_surikata
      Crysis 2 je naopak technicky vyspělejší než první díl. část toho ani nevidíš, protože se nachází v optimalizaci a využíváni novejch technologií (např. ty velký vlny na hladině by bez pouźitý teselace slušně žhavily kdejakej HW), a část nevidíš, protoźe je tam míňvegetace. Což neznamená, že je to ošklivější, ale že město není jungle. Nedávno jsem Crysis 2 rozehrál znova a čirou náhodou hned po tom, co jsem vypnul BF3. A je tu sakra rozdíl. Pusť si to znovu, dej všechno kromě postprocesu na ultra, fov 90 a pak srovnávej.
      • trolo
        vlny uz davno boli v crysis 1 a daleko lepsie. teselacia terenu tiez a netrebalo cakat na ziaden patch 6 ci kolko mesiacov....natrepali tam vela bluru, bokeh dof a vuala je to krajsie!!! NOT.

        crysis 2 je graficky SOTVA lepsi ako crysis 1 ktory je z 2007. 2007. a este mas na to milion texture modov a somarin od fanusikov taktiez absencia co aj najsprostejsej fyziky + destrukcie v dvojke... http://eaassets-a.akamaihd.net/www.crysis.com/sites/default/files/psycho_warhead.jpg
        • Radioaktivni_surikata
          Vlny nebyly hezčí, pouze oceán modřejší. A naprosto jsi nepochopil pointu, protože v Crysis 2 když zapneš vodu na ultra, tak ti neklesne framerate pomalu na polovinu, jak v Crysis 1. Ty vlny by šly udělat i pod DX9, ale na čem to pak spustit...
          • trolo
            ani v jednotke ti neklesne framerate na polovinu a to tam mas tej vody 100x viac. a btw vsetko bezi pod dx11 vs dx10/9 lebo 11tka je lepsie optimalizovana atd.
      • presne tak... ovce porad cekaji, ze uvidi plomby na zubech nebo co.. ale takove skoky v evoluci rozhodne uz cekat nemuzeme.. a to co v tom engine je a bezi jaksi nevedi nechteji vedet a nezajimaji se o to.. jinak by nepindali...
        • Technickej a grafickej pokrok u C1 byl na svou dobu daleko vetsi nez u C2. A myslim ze je jasny proc. *7*
          • Presne tak, naroky C1 byly vyvazeny vzhledem - herne uz tak moc ne, ale na svou dobu to nebylo zas tak spatny. S C2 to uz bylo o poznani horsi(herne), ale aspon to nemelo HW naroky jednicky. Ted chteji udelat kombinaci krvavych naroku a spatny hry ... proste lol.
    • A to diky cemu? Ano vsichni vime, xold a prehistoricstation.
  • Uz me se**,proc porad melou o trave trava sem tava tam ..travy bude mnoho bude realna bdue se hybat rust atd OMG...S travou bude i roman pribeh .. Zaverecny titulky ..
    Proc radsi se nezastaví nad pribehehem a optimalizaci ...
    I Skyrim s 100 mody ma lepsi travu nez nejakej Crysis 3 .. Nez zacnete flamovat zjistete si info jsem linej vam to sem davat .. S nejnovejsim grafikou(tim nechci rict,ze to nikdo nerozjede,ale jen jak je to narocne dokonce tma ma svoji ultra sestavu ) to rozjel capek na 5-30 fps...
    A tomu rikam trava ..
    • za pravdu se kazdej zlobi.jedinej,kdo si tu nezvyk jste vy pani minuskari..aspon vidim kolik lidi je ovci a neprizna si to ..
      Uprimnost je ta nejhorsi vlastnost...
      Aspon,ze me nerozhodite .. Tolik,ze nemsum vyhrozovat,jak to umite,.,.
      Treba s tim,ze lolko bylo driv nez dota :D:D:D:D: trapaci
    • Co to kruci meleš :D :D
  • Jiste a konzole (ktere pro zajimavost - a to autor clanku pise blbe - umi POUZE dx9!), a jejiz vykon strci do kapsy i hodne podprumerny PC to zlvadaj ...
    • ales.smutny
      Ale já nepíšu, že mají Dx10...jen, že nemají 11 a je tedy cesta k 10...(mluvit o 9 mi přišlo už trochu extrémní)-
      • yes... navic takovej mr.xbox ma neco jako expedimentalni softteselaci.. vime? ;) (ale kdo to pouziva) :D
  • Muj nazor je, ze kdyby to bylo dx9 tak to vseci s dx9 spirati tak jako se hromadne piratilo crysis1 nez na to meli lidi hardware, vsichni to tahali spis jako benchmark nez hru aby vedeli jestli jim to vubec jede.
    • Jop a ted si to vsichni s Dx9 koupi. *15*
  • Kdyz nezahraju, tak nekoupim. Tecka. Nejak se chlapci citi, na to jaka srajda byl Crysis 2.
    • souhlasim ,ale jen s rozdilem ,ze za srajdu povazuju prvni dil a datadisk . Kazdopadne Crytek jsou namysleni uz pekne dlouho pritom jejich kvalita her jde spise dolu nez nahoru . Druhej dil se mi libil ,ale za zazrak videoherni zabavy ho nepovazuju :-)
  • Gonzi
    Já nevím co autorovi vadí, dle steamu je 53% hráčů schopných rozjet DX11 a nejlevnější DX11 karty stojí pár šupů. Naopak většina her nemohla DX11 pořádně využívat, protože dovoluje dělat věci, které jinak efektivně dělat nejdou. Jinými slovy: říct, že PC hra pro rok 2013 si dovolila moc, když je DX11 only, je úsměvné.
    PS: neříkám, že by to vůbec nešlo, ale chápu, že se tak rozhodli - přecejen jsem radši, když investují čas do ždímání DX11, než kdyby jej investovali do ladění 2 různých verzí hry.
    • Lol takze 53% je dost nato aby ostatnych 47 si to nemohlo zahrat? Usmevny si akorat ty.
      • Gonzi
        Do čehož se počítají všechny notebooky apod. DX 11 prostě není žádná novinka, na kterou by kdokoli potřeboval top-of-the-line hardware. Stačí 2 roky staré grafárny a obecně něco, co koupíš za pár tisíc - doporučená je např. GF 560... to jsou věci za 2-3 tisíce. Já tu "krutost vývojářů" prostě nevidím.
        • GlaDOS
          Ona podpora DX 11 je hodně rozšířená. Ale jak už tu lidé psali, nejlevnější karty sice mají DX 11, ale výkonem mohou být klidně daleko níž, než DX 10 karty.
    • Mozna to ze konzole Dx11 nema a pojede to, takze je to proste blabol. Stejne zas budou brecet ze maj maly prodeje. Bodejt by ne, kdyz si (statisticky) utrhnou 47% trhu. Navic Dx11 karta za par supu bude mit tretinovej vykon jestli vubec, jak moje Dx10tka.
    • Zapominas na maly detail, ze karta papirove umi dx11 jeste vubec neznamena, ze na to ma vykon. Spousta dx10 kare bude daleko vykonesich. nehlede na to, ze ta gamesana konzolach bezi v dx9, protoze ty nic jinyho neumej => je to pouze umely omezeni. A to co mozna fungovalo pred par lety s jednickou po zklamani z dvoky s trojkou urcite nezafunguje - hraci si jednoduse nebudou kupovat novy HW aby se podivali na sice mozna vizualne pekny, ale nudny "film".
      • Mr.Lolendo
        Umělé omezeni? Je vidět že naprosto nic nevíte o enginu. Samozřejmě že to co píšete se dělá a Crysis 3 ten případ nebude.
  • Mr.Lolendo
    Tím že to dělají only DX11 dělají dobře ze dvou důvodů.
    1) Optimalizace a celková vyváženost enginu
    2)DX10 Karty stejně nemají výkon na to aby to slušně rozjely aspoň na střední detaily.
    • ROflmao ze dx10 nemaju vykon, hehehe, mi chces ako tvrdit ze radeonky HD 4ky od stredu hore to ako nerozchodia slusne? Chlapce ty musis mat vela skusenosti a znalosti.
    • To co si napsal je naprostej nesmysl toto by mohlo platit pokud by hra nevycházela na konzole které mají daleko menší výkon než spousta dx10 karet a navíc mají jen dx9 . Věc jiná by byla pokud by vydali hru pouze na Pc a chtěli udělat co nejlepší grafiku. Ale i tak by mohli udělat volbu pro dx10 a 11 jako to bylo u předchozích her dx9-10 a dx10-11.
      • Mr.Lolendo
        Když vyvíjíš hru na nižší verzi DX a potom uděláš nadstavbu pro vyšší s extra efekty tak nejenom že ta grafika vypadá jako kočkopes ale je i mnohem náročnější. Podle mě dělají 2 na sobě nezávislé verze Crysis 3. Jedno na konzole a jedno na PC. Ne klasické porty. Crysis ( i Warhead) a Crysis 2 jsou čistě DX9 hry s nadstavbou DX10/11. Zatím nevyšla žádná hra čistě v DX11 a možná ani ne DX10. Vzhledem k tomu že konzole jsou DX9 a jsou tažnou sílou herního průmyslu tak se všechno dělá v DX9. Na PC se jen přidaj ony efekty které jsou potom neoptimalizované a tudíš náročné. Ostatně jsem čekal u Crysis 3 že nejenom bude only DX11 ale i 64bit.
      • on ale nepsal, ze dx10 karty maji mensi vykon nez grafika v konzoli.. on napsal.. ze tak jak to pojede na dx11 kartach tak tak by to na dx10 kartach s pomerove podobnym nastavenim neslo :D
  • No aby to nebylo trochu jinak! Totiz ze to bude pouze pro DX11.1, ktere budou POUZE pro W8 mozna se dohodli s MS *10* nejak ten shitozni propadak na desktopy dostat musi....
    • Mno vzheledem k prodejům W8 by si pěkně podřízli vlastní větev.
    • uz ho na desktopu mam... a v pohode.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit