Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde sezenu ten DX11
  • yuri337
    http://thepiratebay.se/torrent/8343819/Crysis_3_DX10_Hack.zip

    http://www.ulozto.cz/xqAXPP4/crysis-3-dx10-hack-zip
  • No jak jsem zjistil, hru si nezahraju kvůli pouhému DX11, nemíním vrážet 11,5 Kza grafickou kartu kvůli jedné hře.Mám GTX 280 a zatím pokud něco hraji ,tak jde.
    Chvíli mě to mrzelo, ale nakonec na tom asi prodělíá nejvíc vývojář, lidi si nejdřív koupí potřebnou grafiku a pak možná hru.Kdo spláče víc?
  • Plánuju si pořídit kartu s DX11.1 mám totiž win 8, alespon budu moct pařit crysis 3.
  • Proč zvlášť? Prostě udělají PC a tu pak očešou tak, jak to zvládne konzole. Tečka. Cryengine3 přeci s konzolema pracovat umí.
  • Ne, nekoupim.
  • mozno nam to po 21.12 bude jedno :DD ale nie - kupovat kvoli 1 hre novy HW sa mi javi ako zbytocnost :) da sa ich minut aj rozumnejsie :P nie vsetko je o grafike :D (vid napr. minecraft
  • A ty seš zas nudnej od doby co jsi zplodil tento komentář *7*
  • Crytek = Grafika, Fyzika, AI to pre takéto obyčajné strielačky vpoho stačí. Súhlasím Crytek nie sú žiadny 'umelci'. CryEnginu by sa mali ujat nejaky poriadny 'umelci' (ako napriklad Dan Vávra :) )
  • no vlastne se podle nedavnych udaju zisky konzole vs pc srovnavaji, pc je zas jednou na vzestupu tak nevidim duvod proc trvat na tom ze konzole zaplati titul ktery se vyda na pc jenom pro pekne oci a jeste se s****y optimalizace a ovladani...
  • Mno vzheledem k prodejům W8 by si pěkně podřízli vlastní větev.
  • Jde o to že Yarly nebo jak se jmenuje toho nakecal k DX11 tolik, že si z jeho slov všichni dělají už jenom srandu. Smiř se s tím.
  • neexistuje pidi důvod? jasně :D brouk pytlík co vše viděl a vše zná .. se ozval, bohužel
  • kill it with fire
  • Tady zadny pokrok nebude, protoze se to dela primarne na konzole, a naopak zbastlenej port bude pro PC. Pro konzole to totiz musis optimalizovat daleko lip, protoze tam kdyby se ti nekde neco seklo, tak te stim lidi poslou dohaje, narozdil od PCckaru, kde se vymluvis na to, ze si maj koupit vykonejsi HW... A nechtej abych se zacal strasne smat, az tu zacnes vykladat, jak to delaj pro kazdou platformu zvlast ...
  • A tak jsem vlastně rád, že jsem při pořizování nového PC počkal na karty s DX11, kupovat zrovna teď grafickou kartu bych asi nebyl finančně schopen... ačkoli Radeon HD5870 už dnes "není kdoví co", myslím, že na nějakou dobu ještě vydrží... Jinak se ke kroku Cryteku stavím spíše skepticky...
  • Je videt, ze vubec nevis o cem mluvis, Dx10+ jsou jen serepeticky (vuci Dx9), a neobsahuji NIC, co by v Dx9 neslo udelat taky. Jen to ponekud zjednodusuje praci vyvojaru. O nejaky "pokrocilejsim" kodu pak nemuze bejt ani reci. Tak jako tak vyvoj poslednich par let prakticky umrel, semo tamo se lehce nekde neco posolicha, gameskam se lehce prida polygonu, ale to je tak vsechno. Vubec nemluve o tom, ze pokud to Valve mysli vazne s tuxem, tak je Dx jako takovy mrvy. Nikdo nebude delat gamesy nadvakrat, a aby to jelo v tucnakovi (a tedy i na androidech a spol), tak to bude muset bejt OpenGL.
  • Dalsi co neumi cist ... asi tezko kdyz to je konzolovka stejne jako c2.
  • Protoze nekteri si narozdil od tebe umej precist, ze narozdil od C1 tohle bezi na Dx9 !!! konzolich => neexistuje ani pidi duvod, proc by to uplne stejne nemohlo bezet na PC.
  • Hrac kterej (naprosto zbytecne) meni co dva roky grafiku, si 90% games sosne, protoze na ne nema - prave si totiz koupil novej HW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit