Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V temných chvilkách jsem občas uvažoval o tom, že bych do C3 šel, i kdyby už jen proto, abych měl doplněný "zážitek" z celé trilogie, nicméně, jsa majitel DX10 karty, jsem po přečtení zprávičky rád, že toto drobné dilema se vyřešilo samo, protože peníze příští rok naleju do úplně jiné věci než je DX11 grafika. *2*
  • A nemůžou si za to pc hráči tak náhodou sami? Když vyšel Crysis 2, tak všichni měli kecy ohledně kvality grafiky a proč hra nevyužívá nejmodernější technologie a kdesi cosi... Načež crytek sesmolil několik patchů na kvalitnější textury a tesselaci. Něco mi říká, že přesně tomuhle chtějí v cryteku v tomhle případě zabránit :)
    • Dalsi co neumi cist ... asi tezko kdyz to je konzolovka stejne jako c2.
  • No podle dřívějších místních diskuzí většina plakala že nemá žádný benchmark na svůj nejnadupanější stroj na téhle planetě, tak se hrozně divím, že když konečně vyleze na světlo něco co požaduje 3 roky staré DX11 ! , tak má většina z Vás slzy na krajíčku že si to nezahraje. Takže z toho vyplývá, že většina zdejších tvorečků mohutně kecá a nejnadupanější ůbermašinu vůbec nevlastní, nebo že většina z Vás neví co vlastně chce. Ten zbytek tady neplácá takovou hromadu nesmyslů.
    PS: nehodnotím kvality hry která ještě ani nevyšla :)
    • me nevadí, že to je only dx 11, ale to jakým způsobem to zdůvodní. Na vysokou trávu asi potřebovali dřív počítače z nasa když teď to zvládne jenom dx 11 :-) a navíc to vesele vydají i na konzole takže spíš to mě vadí. JInak ofc jsem rád za "první" "next gen" hru(radši uvozovky pač výsledek jsem ještě neviděl)
  • jdete s crysis 3 do zadele. konzoloidni blbost jako c2
    • eeeee
      C1 byl nudnej, zvlaste od te doby, co se objevili cizinci. C2 byl oproti tomu docela zabavny a lepe udelany.
      • A ty seš zas nudnej od doby co jsi zplodil tento komentář *7*
    • Těžko hádat odkud to víš? Ještě to nevyšlo.
  • Nevidim jediny duvod, proc by clovek, ktery to s hranim mysli jen trochu vazne, nemel mit dnes directx11 kartu. Jakykoli technicky pokrok vitam. To ze to neni mozna marketingove nejlepsi tah je druha vec. Ale o komercnim uspechu crysis3 obavu stejne nemam...celkem se tesim. snad to bude zabavne jako jednicka. Dvojku jsem moc nemusel
  • Jen a jen dobře. Je to AAA titul, má posouvat hranice, DX11 je tu s námi dlouho, kdo potřebuje, dávno má.
    • No jo, posouvat hranice by měl, ale to by se v první řadě museli opustit hardware z roku 2005. Kdyby dokázali naplno využít dnešní herní PC, tak by konverze na konzole vypadala asi jako na PS2 - aneb zkuste udělat hru, která naplno využije 8gb ram a osm vláken procesoru.
      Netvrdím, že konzole jsou zlo, AAA se čistě z PC zaplatí jen vyjímečně, ale ty jejich argumenty jdou fakt proti sobě, tohle mi přiadá dost umělý.
      Stejně je docela možný, že to nějak cracknou a pojede to i na starším hw - ve svý době jsem taky hrál Oblivion na grafice, na který to vůbec jet nemělo.
      • no vlastne se podle nedavnych udaju zisky konzole vs pc srovnavaji, pc je zas jednou na vzestupu tak nevidim duvod proc trvat na tom ze konzole zaplati titul ktery se vyda na pc jenom pro pekne oci a jeste se s****y optimalizace a ovladani...
    • GlaDOS
      Bylo by fajn, kdyby AAA tituly začaly posouvat jiné hranice, než jen grafické.
      • Crytek=Grafika. A me to vubec nevadi. Crysis 1 byl paradni. C2 solidni a na C3 se tesim maximalne(kombinace 1+2).
  • Velice tomuto kroku fandím, i když z obchodního hlediska to nemusí být trefa do černého (spíš do červeného...). Jinak stále se tu v diskusi opakuje, že konzole jedou na DX9. Tak XBox360 jede na takovém hybridu mezi DX9 a DX10 a PS3 na takovém kočkopsu vycházejícím z OpenGL a podobném DX. V obou případech jde o úplně specifická řešení. *4*
  • kdyby to byla nativně dx11 hra tak neni o čem diskutovat. vzhledem k tomu, že hra vyjde i na konzole, tak je tu někde problém. že by lenost?
    • marketing *3*
      • no nevim spíš nějakej pakt s výrobci HW nebo lenost a nebo škudlení ze strany Cryteku aby co nejvíce snížil náklady. Někteří lidé si hru nekoupí pač nemají DX11 což je marketing na houbelec :-p
  • Jaker
    Ani náhodou! Jsem velký Crysis fanoušek, všechny díly mám a znám tam každý detail, ale tímhle mě pěkně naštvali. To si raději znovu zahraji Crysis 1 (který je beztak dalšími díly nepřekonaný, a s nějakým tím grafickým modem vypadá tak, jako nikdy konzolové hry vypadat nebudou) a nebo čerstvé FC3, které má výbornou hratelnost, pěknou grafiku a zároveň mi to krásně běží (mám DX10.1 kartu) :D
  • Tak kdo nema dnes ani DX11 grafiku, tak si asi dost tezko bude porizovat hru, ktera je ze 70% o grafice a pak je mozna nejakych 30% na zabavu a hratelnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit