Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dam ti slevu 20e misto steamu ;) aneb za 30e je to bezne k dostani
  • HINT UNDERSTOOOOOOD :D :D :D Taky to mám... Hru sem hrál a postavu sem věděl že znam.... Ale trvalo mi to... :D díky michelangelo, možná si od tebe časem koupim nějakej obraz ;)
    • michelangelo
      Tak alespon nekomu napoveda pomohla. Jinak vytvarny umeni je muj obor, tak je mozny, ze i na ten obraz dojde, jen nebude podepsanej nickem 'michelangelo' :)
  • Nemohl by mi tu někdo říct kdo je ta poslední postava? Lékaří mi v pěti letech diagnostikovali chorobnou zvědavost a mě to zajímá tak moc že pokud to nezjistím mohlo by mě rupnout v bedně a pak za sebe neručím. A rady typu je to RPG a hodně se o něm mluví si nechte, chci slyšet konkrétní jméno hry nebo postavy, klidně to zakrýte jako spoiler.
    • Je to tahle postava http://bit.ly/V7cXmN
    • je to Jezis Kristus Nazaretsky
    • x_ander
      hledej šmudlo.
    • God-of-War
      To je tvoje blbost, že na to nemůžeš přijít... nápověd je tu tři p*dele.
    • x_ander
      Jen se snaž, nápověd je tu už docela dost...
    • Jo, zakryjeme to spoilerem aby jsme si snizovali moznost vyhry a lemram linejm ulehcili praci...
      • OMG jaký výhry? Já ani nevím že se o něco hraje.
        • OMG ona je to fakt soutěž, já to nikdy nečetl do konce.
          • Vrook
            OMG OMG silly me OMG
            • http://cdn.dailychillout.net/wp-content/uploads/2012/11/OMG-FUNNIEST-THING-I%E2%80%99VE-EVER-SEEN.jpg
  • CartmanXxX
    1. Hned vidím
    2. Hned vidím
    3. Hned vidím
    4. Hned vidím
    5. Ani po 10 minutách nemám tušení
    • God-of-War
      Tu pátou vim:)

      Je to postava z RPG hry..víc vám neřeknu *3*
      • Je to Kratos s keřem na hlavě.
      • smejki
        to není RPG! *1*
      • Horst_Fuchs
        Já už na to taky přišel, ale nepřipadá mi to dvakrát fér vzhledem k tomu, že onen obrázek pochází z nějaký snad alfy nebo bety tý hry a dohledat to je i celkem oříšek. *12*
        • God-of-War
          Presně:). Ale poznal sem to jen díky tý..helmě, jestli se to tak dá nazvat:D
          • to já si hned myslel, že to je ta hra, ale pořád jsem jen nacházel obrázkyté postavz ale v jíné formě, takže to bylo trochu deprimující :D
            • michelangelo
              Kdo hral hru, ve ktery se vyskytuje pata postava, ten musi poznat. I kdyz je fakt, ze hlavni postavou dany hry se stane jen v pripade, ze si ji hrac zvoli. HINT DETECTED!? :)
            • já už jsem se asi 3krát dneska smířil s tím, že to prostě nedám a teď jsem si to konečne prošel ještě jednou a pečlivě a mám to...dokonce není problém najít konkrétní obrázek...teda když už máte podezření, že víte co máte hledat.
            • taktéž přeju veselé vánoce :)

              Ta poslední postava je fakt deprimující... Za tenhleten rok vyšlo milion a půl RPG her, ve kterých můžou být takhle dementně vypadající postavy a všechny zrovna dostaly 8.... grrrrrr
  • ringmancz
    Ha. Už jsem rozluštil tu postavu napravo. Šťastnej zbytek roku a ať na to taky přijdete.
  • x_ander
    Taky s mírným zpožděním všem přeju šťastné vánoce a úspěšný vstup do nového roku, především celé redakci, ať se daří a ať pokračujete v tvorbě nejlepšího českého webu o hrách vůbec.

    A tu máničku napravo prostě ani za nic nemůžu poznat, sakra! *1* Dá mi někdo nějaký drobný hint? Nejde mi o soutěž, ale bude mi to vrtat hlavou, dokud na to nepřijdu *10*
    • Na to přijdeš jen když znáš eso.
      • A nebo možná ne, asi to mám špatně.
        • x_ander
          No já už na to přišel. Problém bylo, že ta patá postava je taková víc "generická" oproti těm prvním čtyřem.
          • TheCent
            A napovedu bys nemel? Fakt jsem z toho patyho uz zoufalej:-)
            • Pár nápověd už tu je... projdi si největší letošní hry, tohle je rpg. Ta postava ale nemá jen jedno ikonické oblečení, takže se to těžce dohledává no.. ale jde to :)
            • jidas.koprivny
              konec nápovědy :D
    • Janun
      Mno, alespoň podle mě je to jedna postava ze hry od blizzardu, ale nevím :-)
  • calwin
    a tak som si zrazu uvedomil že tu trčím na tejto stránke už dva roky :)
  • jindra.veliky
    A na zidy a muslimy si nevzpomenete? *5*
    • Štastnou chanuku a šťastný sebevražedný útok.
    • walltar
      A co na pohany a ateisty?
  • Jo jo, taky všem přeju veselé Vánoce, když to teda musí být. *4*
  • Taky vám přeji pěkně prožitý svátky a s herního hlediska třeba pěkné slevy na steamu :-)
    • Doufám, že se Steam pochlapí a slevní Far Cry 3. Ale zatím se skálopevně drží na 50 éčkách. Jako by tušila, že nakonec stejně neodolám. *1*
      • za 30e ti to klidne prodam :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit