Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má cenu kupovat Maxe 3 a čekat, že půjde o podobný zážitek jako u dvou předchozích dílů? Některé recenze a samotný fakt, že to už nevyvíjelo Remedy, mi napovídá, že bych mohl být dost zklamaný...?
    • smejki
      ono je to asi dobrý, ale já osobně počkám, až bude GOTY edice.
      • Selhan, smejki: Díky kluci za reakci *4*
    • Ne. Neříkám, že je to úplně marná hra, ale oproti původním Maxům to má úplně jiný styl. Ovšem samotného mě překvapilo, že to i tak zvládá na předchůdce docela slušně navazovat. Jasně, Max má teď aloha košili, ale pořád je to Max.
  • je to určitě Hitman :)
    • DusanMPupak
      Vážně si to myslíte? http://2i.cz/d0e894be6d
  • zdenur
    nechápu proč jste tu diskusi nezablokovali hned na začátku. člověk se s tím sere a po pár dnech tu nějaké pako napíše odpovědi..
  • Lawliet
    To poslední je predátor! žejo?!
    • c-z06
      Soudě podle postavy 13 letá predátorka *1*
    • Hmmm, já tipoval rasta vetřelce...
    • není
      • Lawliet
        Šťastnej novej rok, kamaráde. *15*
  • V diskuzi je už tolik nápověd,že to už musí dát každej,i tak udělali games velkou nápovědu s jejich přáním PF.... :)
  • dá se tady nějak reagovat na příspěvek, kterej už je víc jak pátá reakce...?
    • Lawliet
      Reagovat na čtvrtou a napsat, že to je pro pátého. Tak bych to udělal já. *4*
      • DusanMPupak
        Jde to, když si člověk vypíše diskusi podle času (ne podle vláken).
  • Tak zrovna ta napravo byla, ta ktrerou jsem zrovna tušil a mylsím, že jí tuším snad dobře.... :-)
  • Ahoj... hry momentálně moc nepařím(z časovejch důvodů), ale zajímám se o ně stále a sleduju je... proto mě tyhle postavy furt zajímají a vrtají v hlavě... na 100% jsem si jistej jednou postavou... a další dva tuším...
    O soutěž mi vůbec, ale fakt vůbec nejde.... našel by se někdo, kdo ty postaví ví, a poslal by mi je na mail...? o soutěž mi fakt nejde, klidně mi to stačí poslat až po skončení soutěže, je mi to fakt jedno... ale kdyby se někdo našel, tak bych byl moc vděčnej... Queb-r@tiscali.cz
    díky....
    • Lidi, vy jste zoufaly
      • pro někoho zoufalej, já to vidím spíš jako zvědavej... jak jsem psal, o soutěž mi vůbec nejde, takže "nežebrám" správný odpovědi, abych mohl soutěžit, ale pouze protože mě zajímá co to je zapostavy a vrtá mě to v hlavě... toť vše....
        • Inquisitor
          Tak si počkej na vyhlášení soutěže, tam určitě správný odpovědi budou.
          • tak to si klidně počkám, mě asi nenapadlo, že to sem budou dávat... protože loni pamatuju, že tady nějakej takovejdle obrázek byl taky a s ním spojená soutěž, ale vyhodnocení a odhalení správných odpovědí jsem nějak nezaznamenal, asi jsem ho prošvihl.... tak jsem si to chtěl letos posichrovat a zjistit radši hned....
            • Já zas nevím tu předposlední... :D Ale soutěžit stejně nechcu a vědět to nepotřebuju
            • Inquisitor
              I kdyby nedali, tak v diskuzi to určitě bude. Osobně nevim jenom tu postavu úplně napravo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit