Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DusanMPupak
    1) Max Payne 3
    2) Hitman: Absolution
    3) Far Cry 3
    4) Call of Duty: Black Ops 2

    Je tu ještě někdo, kdo nehraje sci-fi, fantasy a podobné hry? Potřeboval bych doplnit pětku. *4*
    • Když už jsme u toho Sci-fi tak tento rok moc Sci-fi nebyl *3* . Jedinné Sci-fi hry: XCOM: Enemy Unkown a Call of Duty Black Ops II. Možná se pletu, ale já jiné Sci-fi hry za tento rok nezaregistroval. Příští rok u mě na plné čáře vede ze Sci-fi her Aliens Colonial Marines... *3*
      • A Mass Effect je hra z historie ? Vesmírné lodě a mimozemšťani tu byli už před námi ?
        • A long time ago in a galaxy far, far away... *1*
        • DarthSomething
          ano potom přiletěli reapeři a vše zničili
        • upřímně - ano
    • Magister_Peditum
      A co ti tam teda dělá Black Ops 2? *1*
      • DusanMPupak
        To bylo alespoň většinu hry v únosné míře.
  • walltar
    Já to jinak nevydím, ale redakce nám bude asi muset vydat zástupce k upálení. Byl bych pro výběr losováním, ale i dobrovolníky berem. Řečenému žástupci koupíme čepičku s logem ubisoftu, disketou a ďáblem a za vydatného pokřikování "Proč Far Cry 3?" a "infidel" ho upálíme. Pokud se tak nestane tak se budeme muset uchýlit k drastickým metodám jako k veřejnému prohlášení "Mě už tu nikdy nikdo neuvidí" a obecnému trollování na stránkách.
    • já bych to teda jinak VIDĚL.
    • Magister_Peditum
      Tak ono se tady ani tak neřeší, kdo vyhrál, ale kdo se všechno dostal nebo nedostal do nominace. *3*
      • walltar
        Tak můžeš klidně provolávat "Koho jste to nominovali?" .... je na každém co na hříšníka bude volat. Jenom bych se bál aby si to nevylosoval Janchor ... To by asi vznikli Gamesité a pořádali by nájezdy do Německa.
        • Magister_Peditum
          Proč to hned tak hrotíš? Od toho tady je diskuse, aby lidi vyjádřili souhlas či nesouhlas s výsledkem soutěže. Je snad nesouhlas zakázaný?
          • walltar
            Já sem to hlavně myslel jako vtip. Ale moc se nepovedl jak to tak vypadá.
  • Jsem teda ohromně překvapen. Kdepak se nachází ty další super hry co tento rok vyšly ? Ano chápu, 1000 lidí - 1000 chutí, ale rozhodně mohl být v nominaci Max Payne 3, Assassins Creed III a další... Z tohoto výběru her naprosto s Far Cry 3 souhlasím. UBISOFTu se prostě tahle hra povedla a doufám že tato značka bude žít dál. Far Cry 3 bych dal 9.5/10, protože žádná hra není bezchybná. Rozhodně si přeji Far Cry 4 a také rozhodně nejsem jediný. Já jsem typ hráče, kterého prostě Mass Effect, Borderlands, Dishonored a další takovéto hry moc nechytly. Není to má chyba. Jenom mi prostě tento styl hraní nesedí, ale neodsuzuji tyto hry dříve než je nezkusím *3* . Trochu mi tu ale příjde, že na Hotline Miami ujíždíte *1*. Jako chápu že to je RETRO, ale nechápu jak se ta hra mohla dostat do nominace místo třeba Max Payna 3. zkrátka každého prostě baví něco jiného *3* ...
    • Já myslím, že Hotline Miami vystrčilo Maxe z jednoho prostého důvodu. Nabízí rychlou, intenzivní a nepřerušovanou akci, zatím co Max se až přehnaně soustředí na příběh a akce samotná tím trpí.
      • Magister_Peditum
        Já myslím, že akce v MP3 je víc než dost (vlastně krom videi je to jediné, co v Maxovi je).
  • Asi bych NIKDY nečekal, že to vyhraje hra, která má, dokonce u vás, nejnižší hodnocení z toho výběru! :3 Jak mám pak těm zasraným recenzím věřit. :3
    Jinak..škoda, hrozně jsem to přál Dishonored nebo Borderlands 2, bezvadný hry, dokonce i to ME 3 mě bavilo asi víc než FC3, ale můj názor není žádnej světonázor. Ale trochu jste tu moc hotoví z toho Hotline Miami, že se dostalo i přes Max Payna a lepší akční hry. :3
    • přátelská rada - vy*er se na číselný hodnocení a řiď se podle textu *1*
      • upřímně řečeno já na číselný hodnocení dívám jako první jestli to má cenu vůbec číst. pokud to je číslo 6 a níž tak to ani nečtu, protože bych se ještě naštval co píšou o hře která se mi líbila *3*
  • Mart9
    Nechci nijak kritizovat, ale malinko mi to připadá, že Far Cry 3 je volba ve stylu: Hlavně, aby to nebyl ten všemi očekávaný Dishonored :)
  • Wikipedia:
    Role Playing Game je hra na hrdinu, kde preberame rolu postavy vo fiktivnom svete, v ktorom mame moznost rozhodovat a sledovat dopady masich rozhodnuti. RPG hry sa tiez vyznacuju systemom schopnosti a vylepsenia postav, mnozstvom nepovinnych questov a systemom dialogov. Mass Effect patri do kategorie akcna hra, lebo sa tam striela, alebo ze su tam akcne pasaze? Smiesne, uz davno nie su RPG hry tie, v ktorych behame s mecom, takže nechapem, preco nie je akcne RPG v kategorii RPG.
    • walltar
      Ale tak když už se o Diablu 3 říká, že to je RPG tak proč ne ME3 že?
      • Viktor_H
        Diablo patří do kategorie hack'n'slash, jež patří pod RPG spíš z "historických" důvodů.
        • life28
          v skutočnosti je to ARPG
          • Viktor_H
            Ano, což je pochybný subžánr RPG...
    • Veskoslav
      Takový Fallout nebyl nikdy s meči a přitom jedno z nejlepších RPG....Takové škatulkování je na hovvno....
      • DarthSomething
        Fallout
        • Veskoslav
          Děkuji, opravuji:-D
          • Magister_Peditum
            A teď tohle vlákno ztratí nit. To ti pěkně děkujem. *15*
            • Veskoslav
              Pardon *1*
        • Magister_Peditum
          Vždyť to napsal správně! Flatout nikdy nebyl o meči. Sice to tvrzení o nejlepším rpg trochu hapruje, ale auta se tam dala vylepšovat... *3*
          • Vylepšovat auta? Tak to už je možná o trochu větší RPG, než Diablo :3
  • Far Cry 3 ????!!!! FAR CRY 3 !!!!???? najhoršia hra roka jedine čo je dobre je soundtrack to už keď z tak slabého výbaru zvoliť mass effect alebo hotline miami ale FC3 to čo vás nejak podplatili alebo ako ?
  • Za ME3 v této kategorii bod
  • P3RS3CUToR
    Ježiš, kam ta herní céna směřuje.... a já vim kam....Do řitě. Tupost na entou si hráči volí... to se mužu těšit zase na nálož dalších gumoher. AAAAh proč jen zrušili třeba vývoj Stalkera 2... aspon ta Black Messa potěšila letos... A ME3 bylo taky fajn. Ale to F3 kde je stupidní respawn... stupidnější účinek zbraní... stupidní zjednodušovače... a stupidní kraftení... omg... proč jen tu hluopost podporujete.
  • Max Payne 3? ani v nominácií...hmm... ako s FC súhlasím ale aspon zmienka o Maxovi by nezaškodila ked všade cpete to poblbané Miami...
    • Leonidasss
      Když už, tak bych před Maxem upřednostnil Sleeping Dogs, hru, která se do nominace taky nedostala.
      Každopádně obě hry si z mého pohledu nominaci zaslouží víc než Hotline Miami.
    • MikeiXX
      Max Payne 3 pošlapal všechny ty parádní vlastnosti, které měly předchozí díly a ten nový look? Nezajímavý, příběh na prd…promarněná šance.
      Ale s Hotline Miami souhlas. Zase taková hitparáda to není, aby byl už ve druhé kategorii.
      • Magister_Peditum
        Zas tak špatný nebyl (mimochodem má v hodnocení redakce 9 zatímco vítěz FC3 má 8). Jediné, co mi chybělo, byly komiksové cutscény. Každopádně, buď jak buď, MP3 je víc akční hra, než třeba Mass Effect 3 (něco mezi akční adventurou a rpg) nebo Dishonored (ten by si zasloužil spíš kategorii stealth, ale tam by pravda byl letos dost osamělý). O Hotline Miami, které už má kategorii indie her a mohl by být spíš v top plošinovkách, ani nemluvě.
        • kubi-wan
          Hotline Miami nemá s plošinovkama nic společnýho.
      • Ako mne sa Max páčil moc ale je to proste o chuti... kazdopádne si myslím, že aspon do nominácie by ho dat mohli no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit