Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co člověk, to názor, podle mě byla letošní nejlepší akční hra Transformers *3*
  • Všechno kvalitní hry ale dle mého názoru ne natolik aby se nejaka stala hrou roku, ale kdybych mel prece jenom nejakou hru nominovat byl by to Max. BTW ME3 jsem nehrál.
  • Mně třeba Far Cry 3 vůbec nebavilo a příjde mi, že pod tou nadupanou grafikou se krčí jen průměrná hra, která strašně zapáchá konzolema (takové divné ovládání, při každé interakci musíte držet klávseu, takové ty strašně rádobycool momenty, kde musíte ťukat nebo držet mezerník atd.), taky mi bylo nesympatické chování všech postav, které se pohybovaly, jakoby motion capture pro ně dělal nějaký nemocný raper. Jinak nikomu neberu, že se mu to líbí a nedívím se tomu, prostě dnes takové povrchní hry mezi mladýma frčí. Já rád u hry přemýšlím, mám rád výzvy a tady mě to pořád vodilo za ručičku jak miminko, stejně jako u většiny nových her *7*
    • eeeee
      Me FC3 bavi hodne, mozna proto, ze ho hraju na konzoli. Je to vyborna a zabavna hra na dobrem engine. Akorat by tam mohly byt slozitejsi vedlejsi vykricnikove questy, to co tam jsou jsou spis legracni, ty se nepovedli a ani ty lebkove nejsou zadne terno. Ale lovecke se mi libi, treba lov tri medvedu samopalem byl bezva a ty hvezdickove jsou taky fajn. A na te hre je dobre, ze si tam muzes delat jen to, co te bavi. Hodne me bavi dobyvani taboru tak, abych byl nespatren a i nektere questy hlavni pribehove linky jsou fajn, treba spaleni drogovych poli nasledovana navstevou piratske vesnice, to jsem si uzil. Take me bavi pouzivani luku, to se jim podarilo zpracovat dobre. Takze ne vse se povedlo, ale diky otevrenosti a nelinearity sveta je to zabavne, protoze clovek se muze venovat tomu, co ho nejvic bavi. Co bych uvital jsou tuny ruznych zbrani a doplnku k nim, ktere bych si odemykal pomoci vedlejsich ukolu. Tam trosku promarnili prilezitost, ze umoznili si vsechno koupit.
    • presne!mna napríklad ani neláka to skúsiť nie to ešte kúpiť a hrať,nieje tam nič čo by ma lákalo a je x zaujímavejších hier kde treba použiť aj šedú hmotu.:)...z toho som už vyrástol.:)) a ps:far cry 1 ostane zo série aj tak najlepšia.
      • Far Cry 1 mě bavilo přesně do momentu, než se objevil první mutant, Crysis to samé - ufoni to zabili, naštěstí byli narozdíl od FC až ke konci.
        • kubi-wan
          Pamatuju si, jak byly první preview na FarCry a na jednom screenshotu byl mutant. Řek jsem si: "Ku*va, to všude musej cpát ty mutanty?" Pak jsem si hru zahrál a hrozně mě bavila, i s mutantama.
          Po ňákym čase se objevily první zprávy o FarCry 2 a tam psali, že tam žádný mutanti nebudou. Hned jsem si řek: "Jé, žádný mutanti? To už nebude ono *9* " *1*
    • Shaker
      a me se zase far cry 3 libilo... volnej ostrov, konecne AI, ktera neni uplne blba a hrat proti ni neni tak jednoduchy jako v call of duty atd. mackani tlacitek ve spravnej okamzik za ucelem filmovyho prozitku mi taky vubec nevadi. Motion capture a celkove vykresleni zaporaku i ostatnich postav mi prislo naprosto skvely. half life 1 sem dohral asi 4x, dvojku 5x a zrovna v tomhle pripade opravdu nemam pocit, ze bych litoval koupe... to, ze ty osobne mas jinej vkus neznamena, ze hra je blba.
      • Však já nepsal, že je blbá, jen že mě nebavila. A kdybych měl všechno srovnávat s Call of Duty, tak by byly všechny ostatní hry hypergeniální *1*
        • Shaker
          na cod mi osobne vadi jen vlny tupych nepratel, styl vypraveni a koridorovost mam zrovna u tohohle rad, asi sem divnej :)
    • už je asi na čase, aby se Valve vytasilo s Half-life 3, at ostatní vidí, jak má vypadat FPS
      • Ano, je na čase, aby zase vyšla hra, na kterou se bude vzpomínat i několik let po vydání a pořád to bude pecka...
      • Amylee.Anderson
        http://api.ning.com/files/p7O58bDGA2PIIy5yJoKWm-UPuwHQKukDEAZFa1BdA*fUWQQQ*Hg6KJaYETLvwKmf/GORDON_FREEMAN_APPROVES_by_amateur1314.jpg
  • Baví mě, jak lidi sere, že se všem nelíbí to samý co jim
    • Mě zase nebaví, jak se spoustě lidem líbí něco, co jim bylo podsunuto a oni si to ani neuvědomují a když pak přijde prozření, tak si stojí za ,,svým" názorem. Byť podložený vlastními protichůdnými názory. To je právě to, co si myslím, že lidi při výměně názorů týkající se oblíbených věcí štve nejvíc. Prostě se jim to líbí, ale ani kousek snahy do objektivnosti nebo podložení svých nejen názorů, ale i pocitů. Každý má jiný vkus, ale jen někdo dokáže říct proč je právě takový...
  • a kde je max payne? misto nej tu ma misto mass effect? fail
    • Amylee.Anderson
      Důvod, proč by tam neměl být Mass Effect?
      • Shaker
        spis duvod, proc by tam mel byt Max Payne :D
      • Protože to vinc řekl!
  • jsem jedinej komu přijde zvláštní že FC3 má ze všech nominovanejch nejnižší hodnocení a přesto vyhrála? O.o
    • eeeee
      Ne, nejsi jediny, kdo nepochopil, ze jedno je hodnoceni jednoho recenzenta a druhe je hodnoceni cele redakce.
    • Na jednu stranu trochu jo :), ale ve skutecnosti to pouze ukazuje pouze nekonzistentnost mezi hodnocenimi jednotlivych recenzentu.
  • Já si hned při nadpisu řekl Far Cry 3. Proč? Protože žádná jiná akční hra tohoto roku neudělala něco tak komplexního a přitom skvěle fungujícího jako Far Cry 3. Já prostě žeru to, když mě někdo zadá misi dostaň se do toho vězení, ale nic víc k tomu. Můžete se tam proplížit(a podřezávat nepřátele), oddělat stráže sniperkou někde ze skály, prostřílet tak jako by to bylo CoD nebo se pomocí přebíhání za překážky přiblížit k obráncům pomocí brokovnice je oddělat zblízka jednoho po druhém. Všechno to co jsem vyjmenoval a mnoho dalšího v té hře normálně funguje a to je jen řešení bojů. Ta hra toho nabízí o tuny více v mnoha směrech(ano, s pár muškama). Ani jedna z dalších jiných her co letos vyšly mi nedala tak otevřenou možnost co dělat a jak dělat. Každá z nich měla svoje eso v rukávu(svoje v čem je nej), ale pro mě je eso míň než full house.

    PS Proč každý z vás místo hanění výsledků pro games.cz nenapíše svoje vlastní nej. Těžko tu můžou dát vše co letos vyšlo nehledě na jejich vlastní preference. Zkuste na místo "Vy h*vada, kde je Max?!" napsat: "Pro mě letos zvítězil Max Payne protože bullettime a střelba a Rio deža krade kolo...."
  • Myslel jsem, že s tím Hotline Miami si z nás redakce dělá jen dobrej den, ale pak jsem zjistil, že... dopüči nedělá! Třetí Max vám prolítl pod koulema nebo co? Pokud bude v jiné kategorii fajn, ale i tak.
    • GlaDOS
      Představ si, že mě taky Hotline baví. A hodně. V mnoha ohledech více, než některé vyhypované AAA tituly. To jsem ale püča, že?
      • No ano, jsi. http://bit.ly/TXpJ93
    • janchor
      Ano, je to dobrej den koordinovanej s redakcema po celým světě (namátkou EDGE nebo britskej Eurogamer).
      • u AAA titulu se tomu rika hype.
    • kubi-wan
      No, já když jsem poprvý viděl recenzi na HM a hodnocení 10, asi pět minut jsem nevěřícně seděl před monitorem a řikal jsem si "Cože? Takováhle hra? Desítku? To jako fakt?" furt dokola. Nedalo mi to a hru jsem si stáhnul, protože jsem nebyl s to pochopit, čim si ta hra vysloužila tak vysoký hodnocení. K mýmu samotnýmu údivu mě během pár chvil neskutečně chytla, že jsem to u hry dlouho nezažil.
      Koupil jsem si ji na GOGu a už ji mám projitou tolikrát a tolika různejma způsobama... a furt mě to baví. Desítku bych tomu nedal, ale osmičku devídku klidně. Pro mě největší překvapení roku!
  • Zdejší doktor už se těšil, jak zde bude "trollovat" pod hrou roku Dishonored, ale redakce mu sebrala vítr z plachet.
  • Sice těsně ale 2012 Far Cry 3 stihnul .... budiž mu tohle prvenství přáno . Podle mne měl vyhrát první místo spíš v loveckých hrách .
    A Mass Effect měl titul získat z povinnosti ,aby bylo jednou pro vždy jasné kolik toho z RPG tahle hra ještě obsahuje ;)
    • Reakce na poslední větu.Více než si myslíš pane statistiko..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit