Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luxusní CGI po technické stránce, ohledně hry bych to viděl trochu akčnější, něco jako mass effect, ale zase to nepřehánět
    • mne zas nesadlo, ako su vsetci cistucki, chce to kvantum odpadkov, a bezdakov, humus beznadej, zatial to je priliz ciste
      • viděls ty věci, co zbyly z těch lidí tam na podlaze? úplně čistý nebyly :D hlavně je vidět, že protagonisti videa (kromě mrtvol) nejsou rezidenti týhle "spodní" části města, jsou tam prostě za prací (poldové) nebo za kosením (kočka)

        věřím, že to bude boží, fakt jo, i když bych měl i k zaklínačům občas výhrady, tak minimálně atmošku maj oba jednu z nejlepších, co jsem hrál...
        • Není ta kočka vlastně policista v utajení soudě dle filmečku ?
          • ano je. udajne ide o konkretnu vrazdu zakrytu hromadnym zabijanim akoze prepnutej osoby
  • MrSanta
    To nebylo vůbec špatné, ovšem mnohem raději bych byl, kdyby vývojáři nastínili základní mechanismy hry. Jestli se nepletu, tak se vlastně neví vůbec nic. Bude to FPP, nebo TPP? Skupinovka nebo sólovka? Pevně daný hrdina nebo možnost si vytvořit postavu podle svého gusta (volba pohlaví, úprava vzhledu...)? Akční boj nebo "kolový"? To jsou otázky, jejichž odpovědi bych moc rád znal.
    • misho8723
      Však s vývojom popravde povedané len začínajú.. tak asi ani nechcú dačo sľubovať, čo možno časom zmenia alebo odstránia.. možno že zatiaľ majú len taký všeobecný prototyp hry
      • MrSanta
        Je mi jasné, že jsou na začátku. Jenom se prostě nemůžu dočkat, až toho budu vědět víc *1*
    • No minimálně se už ví, že si budeš moct vytvořit vlastního hrdinu. "Kolový" boj tam určitě nebude, na to vsadím boty a taky si nedovedu představit, že by po Witcherech CDP udělalo skupinový RPG.

      Tolik k tvým otázkám. :-)
      • Já doufám ve skupinovku a taktiku , maximálně realtime jako v amigáckých Hired Guns !
  • kubi-wan
    Ta hudba se mi tam fakt nelíbí.
    • Vlasta3000
      http://www.youtube.com/watch?v=xWBtqmxzlCo
    • Ani mne. Ani trochu sa mi tam nehodí. A príde mi tuctová. *13*
      • Tuctová?? Pán je asi hudební znalec. Dle tvého mínění by se tam hodila asi nějaká hitovka od Rytmuse, že?
        • Tomu hovorím inteligentná reakcia.

          Nebolo by od veci trošku si zahryznúť do jazyka, zapojiť hlavu a uvedomiť si , že o niečom tak subjektívnom ako je hudba a jej vnímanie, nemá zmysel sa hádať, predtým, než tu začneš rozhadzovať komentáre o tom, kto počúva alebo nepočúva Rytmusa ako 12 ročné dieťa pod videom na youtube.
          • Samozřejmě, že nemá smysl se hádat o hudbě jako o subjektivním dojmu, reagoval jsem na tvůj příspěvěk o "tuctovosti". Ruku na srdce - přijde tahle skladba jako něco, co denně posloucháš v rádiích, co ti jinými slovy přijde všední? Já myslím, že ne. Toť k významu slova "tuctovost". Stačilo napsat, že se k tomu ten song prostě nehodí a že se ti nelíbí. Tečka. Nemá to ale nic společného s tuctovostí. Prostě mi tvá reakce přišla špatná a zavádějící.
            • kubi-wan
              Problém je, že když sem napíšeš, že ti přijde, že se to tam nehodí a že se ti to nelíbí, hnedka jseš ověnčenej kopou mínusek... *1*
            • Tuctovosť nemá nič spoločné s tým, ako často podobné pesničky počuť v rádiu alebo hocikde inde. Tuctovosť znamená, že sa nevyznačuje ničím čo by ju odlišovalo od množstva piesní ktorý boli vytvorené pred ňou a budú po nej. Či už po inštrumentálnej stránke alebo speváckej či textovej. Pointou je to, že je tuctová pre mňa, nezaujala ma ničím výnimočným, preto je pre mňa tuctová- neodlišujúca sa od toho s čím som sa už v živote stretol. Ale sama o sebe mi nevadí akurát sa mi nehodí do toho traileru, nenavodzuje u mňa cyberpunkovú atmosféru.

              Som rád, že sa to dá napísať aj inak. *3*
      • tak se soutred na ten text kterej tam zapada

        No tak, dotkni se mě jako bych byl obyčejný člověk, podívej si mi do očí Pod mou kůží je ukryté násilí, které drží v ruce zbraň Připraveno ospravedlnit Cokoliv a kohokoliv Černé díry žijící v pozadí tvé tváře Ostnatý drát točící se kolem tvojí spalující oblohy Spalující oblohy Kulky jsou krásky na spalující obloze Kulky jsou krásky a já nevím proč Kulky jsou krásky na spalující obloze Kulky jsou krásky a já nevím proč Osobní zodpovědnost, Osobní šílenství. Uvězněte mě, nechte mě být Trochu méně krásným člověkem, Bez krve na rukou, Pojď a udělej ze mě mučedníka, Dělej, zbav mě citů S tvým násilím, s pistolí u mé hlavy Připraven zabít kohokoliv kdekoliv Černé díry žijící v pozadí tvé tváře Ostnatý drát točící se kolem tvého srdce nejak to neslo dat do odstavcu :/
        • kubi-wan
          Čert vem text, ten ať si tam sedí jak chce. Ale forma tý písničky, jak je to zpívaný a tak... to mi k tomu tématu prostě vůbec nesedí. Kdyby tam byla ňáká temná instrumentálka (např á la Deus Ex), vyznělo by to (aspoň pro mě) daleko líp.
          • Správně je to přihřátý , už vidím toho zpěváka v kamaších ....
          • mám pocit, že CD Projekt nechce dělat nic á la Deus Ex... což jim schvaluju, i když byl Deus skvělá hra... za originalitu a vlastní cestu plus!
  • Hanzales
    Hustě, hodně hustě! Go CDP, go, go, go! Hudbu k traileru zvolili velmi šikovně a trailer samotný má taky tu správnou cyberpunk atmosféru, včetně prostředí a vůbec. Tohle nemůže dopadnout špatně ani omylem ;o) Už se nemůžu dočkat na nějakou ukázku gameplaye a celkově bližší info o herních mechanizmech a náplni. Předchozí dva články tady vyznívaly velmi pozitivně :)
  • ta hudba má koule *4*
    • ma naprosto uzasnej text :o)
    • souhlas http://www.youtube.com/watch?v=V6nbFZtxAL4
  • misho8723
    Tak tento teaser je skvelý... ktovie ako bude vyzerať kvalita grafiky v hre o dva roky - či bude blízko kvality tohto teaseru.. ale ma tiež dosť potešila tá správa, že 5. februára zverejnia novú hrou, ktorá na 99 % bude asi Zaklínač 3 a podľa tej tajnej správy bude podobne ako Cyberpunk open-world RPG.. žeby dali do hry ako kone? Geralt by asi nebol proti :)
  • x_ander
    No taky musím říct, že se na tuhle hru dost těším. Tematiku cyberpunku mám rád a CD projektu věřím (konečně jsem se taky pustil do Zaklínače, přece jen vánoční slevě GOGu za 2 a půl dolaru jsem neodolal, spíš si připadám jako zloděj:), takže oba palce nahoru i za teaser...
  • Tohle mi už podle videa strašně připomíná Shadowrun. Parta koblihářů s hitech vybavením pálí jako smyslů zbavení a pak tam přijde jeden "člověk" procpaný warem a vše vyřeší. :D

    Těším se.
  • chtelo by to vic ucty k ženam a ne je jen použit jako laciny sexualni objekt na zpropagovani hry
    • kostejnesmrtelny
      Chtělo by to držet zobák a zalízt někam do díry...
    • jo to mi vždycky tvrdí buchta taky.... sexuální objekt klidně, ale laciný? To v žádném případě!!!!
      • :D
    • ty to nechápeš že když někdo dělá robota, jsou to většinou chlapi, tak samozřejmě dělají ženskou protože se na ni lepe kouká.
    • muttant
      Tvoj názor by som rád rozšíril o fakt, že ako potenciálny zákazník tento marketingový ťah vnímam ako urážku vlastnej inteligencie (áno, už mám vek na to, aby som po hrách požadoval aj teasing na intelektuálnej úrovni), a tým pádom znížil môj záujem o pripravovaný produkt.(Aspoň do tej doby, kým nevypustia niečo zaujímavejšie:)
      • Na čo by tebe bol teasing na intelektuálnej úrovni? :D Je tam teasing aj na intelektuálnej úrovni - viac sa snaž je to také podprahové. No skús to.
    • má ji motorovou?
    • x_ander
      Myslíš, že kdyby v tom teaseru místo té slečny klečel na cestě polonahý chlap, kterého na závěr odstřelí ženská, tak si bude někdo stěžovat, že jde o neúctu k můžům, protože byl použit jako laciný sexuální objekt?
      • "Myslíš" - V tomhle konstatování jsi ho asi přecenil. :-)
      • Nikdo nikoho neodstrelil. Nevsimli jste si, ze pracovali spolu?

        btw.. dobra podprahovka ve 2:14, kuci z CD REDu jsou vtipalci :)

        Nejlepsi cyberpunkovy trailer, co jsem videl.
      • ano
    • Magister_Peditum
      Chtělo by to nehledat za každou cenu důkazy "neúcty" k ženám. *3*
  • Nevím kam to napsat, trochu to souvisí i tady c Cyberpunkem, když ten je podle deskovky. Jestli jste to v redakci nezachytili, vyšla pc hra podle deskové hry Talisman. Jmenuje se to Talisman prologue a v létě by měla vyjít větší hra, zahrnující multiplayer atd. a časem hodně přídavků, které k deskovce vyšly. Je to kvalitní práce, která potřebuje trochu zpropagovat, tak to sem nahoďte prosím někam do novinek. P.S. nemám nic společného s tvůrčím týmem, jen jsem fanoušek deskové hry.
    • to mi připomnělo, Card Hunter finišuje, minulý týden začala closed beta
    • Viktor_H
      *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit