Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim, že EA by se mohlo učit, jak se má udělat trailer...Crysis 3 je vůči tomu parodie
  • Menorri
    Konečně se někdo odvážil neurčit datum vydání na hodinu přesně a v klidu dokončit projekt na kterém pracují.....doufám že Vám to vydrží....na hru si určitě počkám.... *4*
    • Pokud vím blizzard tohle dělá běžně.
      • Ale nějak se v tom co dělají už zapoměli ... a všichni jsme už dál ...
  • animátoři pro CD Projekt jsou fakt třída, byl jsem moc rád, že draftovali i Tomka Baginskiho (i když možná jen dočasně? dělal intro k W2), protože to je fakt můj animační bůh...

    tohle bylo to první, co jsem od něj viděl, a byl jsem naprosto okouzlen:
    http://www.youtube.com/watch?v=4_7ojVm806c
    • Tohle nejsou animátoři CD Projektu, ale firma Platige Image, ve které je i Baginski (a zrovna ten má na starosti všechny ty animace pro CD Projekt). Kromě toho dělají věci jako CGI pro polské reklamy, dělali třeba i efekty k Lars von Trierovým filmům (Antichrist a Melancholia).
  • Tak jelikož je Zaklínač, ať hra nebo kniha moje srdcovka a CDprojektu moc věřím, protože oni myslí na lidí, ne jen na peníze ( EA, Activison...) jsem velmi zvědavej na hru. Něco takvého tu dlouho nebylo.

    No a trailer *14* bez chyb.
  • ta hudba má koule *4*
    • ma naprosto uzasnej text :o)
    • souhlas http://www.youtube.com/watch?v=V6nbFZtxAL4
  • Hanzales
    Hustě, hodně hustě! Go CDP, go, go, go! Hudbu k traileru zvolili velmi šikovně a trailer samotný má taky tu správnou cyberpunk atmosféru, včetně prostředí a vůbec. Tohle nemůže dopadnout špatně ani omylem ;o) Už se nemůžu dočkat na nějakou ukázku gameplaye a celkově bližší info o herních mechanizmech a náplni. Předchozí dva články tady vyznívaly velmi pozitivně :)
  • Amylee.Anderson
    Nejdřív v roce 2015? Mě trefí :(
    • Si čekala, že to vyjde zítra?
  • Tohle mi připomíná GITS :D, Cyberpunk mám jako takový rád takže se i těším na tuhle hru :) klidně bych uvítal i krátkometrážní CGI film před vydáním protože teaser trailer je nádherný.
  • Omg Cd projekt má úplně úžasnej tým na artworky a filmečky. Udělat trailer bez sebemenší zápletky takovým hle způsobem... :-)
    • Magister_Peditum
      To dělá externí Platige Image, ne přímo CD Project.
      • Jo tak proto je vždycky Trailer tak dobrej a hra stojí za prd...
        • Mluvis o zaklinaci? Nejdriv si to zahraj a pak o tom mluv.
          • hral sem jedničku i dvojku. Nic pro mě. Geralda nesnášim, ani nevim proč. Jednička naprosto dementní system všeho, neschopnost vylezl na 10cm vysokou překážku (např dřevěný ochoz okolo domků u řeky) a ty kreténský animace.... Lol
            Dvojka na tom byla trošku líp, ale pořád tam hraje ten bilovlasej rádoby hustej retaard...
      • A dělali i tak ten trailer na Zaklínače 2 s královrahem? *4*
        • Magister_Peditum
          Jo.
          • Stejně si myslím, že na to mají signifikantní vliv :-)
            • Magister_Peditum
              Tak je jasné, že to s CD Projectem konzultují.
  • Tohle mi už podle videa strašně připomíná Shadowrun. Parta koblihářů s hitech vybavením pálí jako smyslů zbavení a pak tam přijde jeden "člověk" procpaný warem a vše vyřeší. :D

    Těším se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit