Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    zase jde vidět, jak to lidi (ne)četli - "opakujeme, že nejde o určení nejlepších a nejhorších her, ale opravdu o to, jaké hry podle našeho názoru se svou kvalitou nejvíce minuly s naším redakčním odhadem"
    • Preci clovek nemusi cist clanek, aby chapal vyznam slova "zklamani".
      • Některým přispěvovatelům by to však prospělo.
  • AC3 zklamání roku ? Zvykl jsem si, že cokoliv co je tady o AC, hned redakce zkritizuje co nejvíce jde... Ale zklamání roku ? Ha ha. Je tady pořád Far Cry 3, který byl strašně nudný a vykrádá ostatní hry a ironií je to, že z velké části i právě AC3(věže, lov zvířat, stealth). Já jsem od AC3 čekal, že to bude pecka a taky byla. Ale je to názor redakce a jejich názor jim brát nebudu. Každopádně se netrefili ani v jedné kategorii.
    • Tohle me bavi. Kdyz pominu fakt, ze dle tebe FC3 vykrada AC3 i presto, ze jde o hru vyvijenou stejnymi lidmi a to ve stejnem casovem obdobi, rad bych se zeptal, kde beres jistotu, ze to neni naopak, tedy ze AC3 nekrade od FC3? Tim samozrejme mluvim predevsim o lovu zvere (ktery je imo mnohem vice propracovany prave v FC3), stealth je v obou hrach natolik odlisny, ze tvrdit o jedne hre ze vykrada druhou je naprosty nesmysl. V FC3 je stealth jednou z moznosti, ktera by mela byt pritomna ve vsech alespon trochu nelinearnich FPSkach. Ostatne je pritomny v prvnich dvou dilech FC (byt tam neni nijak vyrazneji propracovany) i v konkurencnich Crysis hrach. Zustavaji mi tedy jedine ty veze.

      Uz jsem si zvykl, ze fanboyovstvi zatemnuje mysl a takovy lide pak nejsou schopni alespon castecne objektivniho hodnoceni her.
    • Veskoslav
      No AC3 rozhodně pecka nebyla:) Už jenom utrpení s kamerou, tupou AI, loděmi ala rychlostní člun:)
      • Právě ty lodě lidi milujou na té hře skoro nejvíce, jak tak různě čtu. Na tuhle věc snad člověk ani nemůže být kritický.
      • no tak hele, když už něco tak ty pasáže s loděma byly zábavné :-D
  • Keyz
    Souhlasím s Walking Dead moc jsem od toho nečekal ale dost to potěšilo a to přes fakt,že mám ke hře dost připomínek.

    - Crusader Kings II.To je prostě hra kterou bych rád dlouho hrál ale v demu jsem nepronikl přes hodně možností a složitostí.
    I když asi to zkusím znovu.
    • thanes
      Určitě zkus! Ač se to zdá zpočátku hodně složité, stále se jedná pravděpodobně o nejlépe uchopitelnou hru od Paradoxu. Sám jsem taky neměl vůbec náladu pronikat přes tutoriály EUIII, ale tady to šlo tak nějak lépe. Mrkni se na http://crusaderkings-two.wikia.com/wiki/Crusader_Kings_II_Wiki a popř. na fóra hry - http://forum.paradoxplaza.com/forum/forum.php
      U CKII se dá strávit hodiny a pořád tě tam něco překvapuje. Vlastně největší výhradu mám k jejich DLC modelu, ten je fakt příšerný (a stejně si to všechno kupuju, protože tu hru zbožňuju)
      • Keyz
        Dík za odkazy.
  • Ajeje to sem si moh myslet.Redakce si nedovolila sice walking dead dat jako viteze adventur ale nekam ho protlacit musela:F I kdyz co rict je to hra presne pro tudle dobu.Nalajnovana jak blazen a od hrace (spise od divaka) nevyzaduje zadne premysleni ba ani spoluucast. Ale lidi kterym se tato vec libi muzu povzbudit.Tehle veci kde se nemusi premyslet a prvoplanove Vam budou cpat radoby velke pribehy a tezka rozhodnuti kera nic nezmeni bude cim dal tim vic.Protoze takova je doba.
    • No... v zásadě máš pravdu. Je to spíš seriál než hra. A téma zombie apokalypsy je ohrané až to bolí. A konec bude stejný ať děláš co děláš.

      No, když přijmeš, že je to jen seriál do kterýho můžeš sám jako divák trochu šťouchat, tak se to dá. Jo a taky nesmíš mít už po krk zombíků... což všichni pořád říkají, že mají, ale u TWD pak otáčí, není-liž pravda...

      Hmm, jako překvapení roku bych to nedal. Možná překvapení z toho, že hráči tak dobře přijímají tak neinteraktivní zážitek.

      Zajímavá je taky paralela s Hotline Miami. To je takové anti-The Walking Dead v tom, že hra je plně o gameplayi a příběh tam hráče pořád ujišťuje, že na příběhu nezáleží. Viz: http://www.youtube.com/watch?v=AixOBp15KdI

      A Hotline Miami bych možná dal jako vítěze. Kecám, dal bych Sleeping Dogs, ale to má několik dost hluchých míst... možné Sleeping Dogs 2 má potenciál být extra dobrá hra, pokud se United Front poučí z jedničky.
    • Ferdis2
      Vždy ma zahraje pri srdci, keď sa niekto s členov Mensy zníži k tomu, aby nám plebsu, venoval pár slov na osvietenie...
      Ó vďaka !!!!
      • Komentovat formu a ne obsah něčího příspěvku z tebe ten "plebs" do jisté míry dělá.

        Samozřejmě kromě případů, kdy je příspěvek sprostý a urážlivý. Ale to ten "tom"ův není. Je jen možná trochu tvrdší a nevybáravý.
        • Ferdis2
          Mohol by si si všimnúť, že som reagoval na obsah a nie na formu.
          Ale uznávam, fakt keď jedinec nie je schopný akceptovať iný názor na nadšene prijímanú hru, ako ten svoj a má potrebu okázalo sa navážať do ostatných, je rozhodne tragický. Pre také prípady slúži iba mínusový link.
          • Um, ne, na obsah jsi nereagoval. A nepřijde mi, že by se do někoho navážel. Není sprostý, ani nikoho neuráží. Věta, že TWD "nevyzaduje zadne premysleni " není urážka. Pokud ji považuješ za urážku, tak jsi vztahovačný. Jeden by mohl říct, že potrefená husa nejvíc zakejhá. Jiná věta se jako urážce nijak neblíží.

            A nikde se nevyjadřuje k tomu, jestli prujímá nebo nepříjímá jiné názory. Pouhé vyjádření protichůdného názoru není ukázka nepřijmutí jiného názoru.

            Ten, kdo nepřijal jiný názor jsi ty. Někdo nevyjádřil ono tebou zmiňované nadšení a hned jdeš do agresivity.

            - J-kun@SeePastBlackAndWhite
            • no abych taky reagoval i kdyz trochu pozde.Predne diky vojakovy za konstruktivni posty, to se tady jen tak nevidi . A diky i ferdisovy kery jasne dava najevo ze nema ale vubec zadny protiargument jedine co ma sou urazky a napadani a nakonec nic nerikajici neutralni moudro kery se da pouzit na vsechno. Zamer skutecne nebyl nekoho urazet ale poukazat na to ze nechapu ze se oslavuje neco co je absolutne bezmyslenkovity a ze bohuzel ale takovej je dnesni svet.
            • Chápu. Takže to víceméně hraješ do autu. Nic z toho, co kdokoliv z nás řekne v této diskuzi jakkoliv ovlivní jakoukoliv hru. A slunce vyjde každý další den po miliardy let.

              - J-kun@NoMoreDiscussionsAboutStrictlySubjectiveTopicsEver
            • Ferdis2
              Úplne s Tebou súhlasím. Veta "TWD nevyzaduje zadne premysleni " nie je urážka, ale blbosť ... A svoj omyl som už prezentoval v predchádzajúcom príspevku, o tom že na podobné výlevy nemá cenu reagovať. A ani v tejto debate.
              TWD nebude o nič horší, že nesadol Vám dvom a o nič lepší, že som bol s neho nadšený ja..,
            • *jiná věta se urážce
              *jestli přijímá

              Psát potmě není nic moc.

              - J-kun@FixingMistakes
    • Hral jsi to? Kolikrat si hru pauznes a budes 5-10 minut premyslet jak se zachovas a kalkulovat moznej dopad *4*
  • U mně by to bylo takto: Překvapení Dishonored Zklamání Mass effect 3 a Dark Souls (konverze)
  • AC3 pro mě bylo zklamání také. Ale supr námořní bitvy a zábavnej multiplayer z toho pro mě nečiní zklamání roku. Tim asi bude MoH, nebo možná i to Diablo...
  • deridon
    zklamání: Mass Effect 3 - čekal jsem minimálně stejně epickou jízdu jako u dvojky, hra jako taková se dala, ale konec to zabil a umrtvil všechno nadšení okolo té hry.. Assassins Creed 3 - začátek mě strašně bavil, pak přišel Connor, příběh začal být pro mě nezajimavý a zjednodušení vývoje postavy se mi taky nelíbilo.. naopak námořní bitvy byly moc fajn, konec hry mě taky nenadchl a měl jsem podobný pocit jako u ME3..

    překvapení: Walking Dead - adventury moc nehraju, ale tahle hra je užasně zpracovaná, co se týče vztahů ve skupině a člověk má pořád nějáká morální dilema a to jsem od toho nic moc nečekal.. Spec Ops - na to, že to má prostou hratelnost, tak příběh a celkové zobrazení války mě zarazilo, místama v té hře zamrazí
    • rancor1223
      S tímhle souhlasím. ME3 prostě na ME2 nedosáhne. A vzhledem k tomu, že jsem se vlastně na nic jiného než ME3 a BL2 netěšil, tak mě nic jiného zklamat nemohlo (BL2 splnilo očekávání). AC3 jsem hrál jen zběžně, nikterak zajímavé mi to nepřišlo, ani příběh, který mě docela zajímal mě nedonutil chtít pokračovat. Překvapila mě NEnominace Diabla 3 ( i když ocenění by si nezasloužil).

      Walking Dead mě uchvátilo. Nemám příliš ve zvyku rýpat se v detailech animací apod.. Nijak mě to neruší, takže mé zapojení do děje bylo maximální a já si WD užil jako snad žádný jiný videoherní (a asi i filmový) příběh kdy předtím! Dál jsem hrál vlastně jen Hotline Miami a byť bylo skvělé, WD jsem si užil více.
  • Ferdis2
    Nič nové pod slnkom. Pred rokom to od Vás schytal Alan Wake a tentokrát neprekvapivo ACIII. OK je to Váš názor, asi by to chcelo nabudúce menej prehnaných očakávaní ...

    P.S. Nejako mi hlava neberie, prečo chcete tak zpackanej hre robiť špecálny podcast...
    • ringmancz
      chtějí to dělát pro sérii AC, ne jen pro trojku
      • Ferdis2
        No pokiaľ, sa dobre pamatám, tak špeciálka na sériu Max Payne sa nerobila, pretože si to trojka nezaslúžila....
  • Vážne to musím opakovať znovu a stále dokola? Dobre, takže: Ubisoft, v tretom Assassin’s Creed, u mňa jasne vedie. Hra ma bavila a baví ešte aj teraz. Far Cry 3 mňa osobne sklamal. Prekvapenie pre mňa boli Dishonored, The Walking Dead a celkom aj Prison Architect... Stále ma baví fest aj Borderlands 2....ale aj tak, je to len vec osobného vkusu :)
  • Souhlasím - jasně nejslabší díl celé série - dokonce i Revelations je na tom lépe - Ubisoft to ale může klidně napravit, ale moc tomu nevěřím. Dá se ale říct, že všechny tyto hry se nevyvedly. Syndicate je marketingové šmé na pamětníky původní hry, BG je nedodělané, a fanoušci GoT také nemají asi radost. Za mě bych tam dal ještě Of Orcs and Men. Toto RPG mělo na víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit