Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jesusek
    Mě by docela zajímalo, jak to bude s tím kdysi zmíněným 1999 módem.
    http://games.tiscali.cz/oznameni/bioshock-infinite-bude-mit-specialni-1999-mod-58211
    Od toho článku se o tom snad nikde nemluvilo. Nemá někdo nějaké info? *4*
    • misho8723
      No len toľko, že v hre bude.. a tie známe fakty : podľa všetkého najnáročnejšia obtiažnosť v hre, človek sa musí rozhodnúť načo sa bude v hre zameriavať a všetky rozhodnutia čo človek v hre spraví sú permanentné a nedajú sa zmeniť a mali by mať väčšiu rolu v príbehu
  • 30 Gb ??? Ty vole to je už jak World of Warcraft ! *8*
  • KIMCID
    nejsou to nároky stejné co měl Dishonored?
    • U všech her za posledních 5 let jsou úplně stejný.
    • To těžko, Disnohored jsem hrál na max. Unreal engine 3 je pecka.
  • Smetana.pavel
    Ok, tak cca za 4 roky mi to připomeňte *1*
  • Dobrý, 4 roky starej PC mi hravě přesahuje doporučené. Postupem času vidím, že to nebyla zase tak zlá investice.
    • Mam taky PC z roku 2007 (krom grafiky, tu sem obnovoval před dvěma lety) a taky přesahuju doporučené zatim všech her...
      • Grafiku jsem musel taky vyměnit asi před rokem a půl. Stará buhužel shořela. Jináč mě nic neomezuje, jediné co pomněrně často dokupuji jsou HDD na zálohy dat, čož je kvůli RAIDu celkem drahá sranda, ale DVD a BR nemají perspektivu. Nicméně jde o to, že nemá cenu kupovat extra levné PC, abych to musel každým rokem měnit.
    • Co máš a kolik stál? kupoval sám nebo maminka?
  • Stejně by bylo zajímavé udělat tady na games.cz anketu kdo má co za grafickou kartu (Mohlo by to mít zajímavou vypovídací hodnotu, odečteme li nějaké procento za pitomce co tam budou psát nesmysly)
    • Vždyť se podívej do hardware survey na Steamu, tam máš data od 50 milionů lidí.
      • http://store.steampowered.com/hwsurvey
        • Mě zajímá na čem hrají lidi okolo mě a ne nějaký asiat někde v Pekingu.
          • Na Steamu jsou převážně herní PC z EU, Ruska a USA. Číňani hrajou na konzolích a handheldech.
            • ringmancz
              martyd: říkal to Čočík v té své přednášce už nevím odkud
            • Clovece, mam pocit, ze jsem nedavno nekde cetl nebo slysel, ze v Cine jsou konzole zakazane. Daji se sehnat jen na cernem trhu. :-) A to se v Cine pritom konzole vyrabi.
            • Viz první část věty.
  • Vždyť autor článku píše, že textury nebudou komprimovany, proto tolik GB.
  • 30GB? Tak to očekávám grafické zpracování na urovni Maxe Payna 3.
    Což nejspíš nedostanu, ovšem počtem filmečků Maxe možná přeskočí, jinak nechápu, kde by se těch 30GB vzalo.
    • 30 to bude spíš svět na placce, pač to není možný, FC3 má nainstalovany 10 GB ani ne, a to má grafiku jak prase, takže nevim co lepšího by mohli mít...resp o tolik
  • montatatana
    "možnost mačkat tlačítka na gamepadu, ale namísto analogu používat WASD na klávesnici" wtf? a rozhlizet se bude cim?
  • takze si hrajou i socky se slabsim kompem jo?
    • GlaDOS
      Jop, zahraješ si taky.
    • idi*t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit