Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na co stahovat dema,když si mužu stáhnout celou hru že
  • GhaasH
    standartni duvod proc nevypoustet do sveta demo je jasny: hra bude natolik spatna/nedodelana, ze by jim prilis klesli prodeje :)

    tenhle krok me optimismem tedy nenaplnil
  • si mysli mental jak nevydelal tim ze ma predobjednavku TR za 138kc *15* Chyba v systemu a hned ze sebe tady dela homodeje. Ty hloupy kluku prober se!! Totalni socka *1*
    • Veskoslav
      Cože? Vzpamatuj se proboha.....Jenom jsem na to upozornil, sám sem se jim snažil na tu chybu upozornit. Objednávku mám spíše jako takovou humornou, očekávám zrušení, ale zatím tomu nic nenasvědčuje. To, že jsi debil, to jsi ukázal jasně ty;)
    • ucho
      nandal jsi mu to, anonymní hrdino, co v nicku použil i nick někoho jiného :)
  • Veskoslav
    Jinak už jsem přišel, proč ten TB na pc stojí těch cca 138 Kč, protože zlevňovali předchozí díly a všechny daly na 138 Kč. To je to, když člověk po sobě pak nekontroluje, napsal jsem jim mail, snažil se 5krát volat na linku (chápu, že je pátek), tak uvidíme. Jako jejich vina a v tomto případě i blbost při zadávání do databáze systému. Jinak na ostatní platformy je cena jako jinde. Tudíž se nebude "měnit", jak tu mnozí tvrdí. Prostě je tam chyba databáze a někdo zlevnil všechny TB, aniž by to po sobě zkontroloval.
  • Jejich problem. Většina lidí si to tím pádem nejdřív stáhne a jak to jednou udělá, tak už si to nekoupí... nebo jen malé procento z nich.
  • kostejnesmrtelny
    Tomb Raider nebude mít demo.

    Kostěj Nesmrtelný nebude mít Tomb Raider.

    Fňuk *5*
  • Já říkám krok správným směrem, jelikož jsem si hru již předobjednal a kdybych si zahrál demo, tak bych to třeba ještě zrušil a to nechci!
    • Inquisitor
      To je dobrá logika :)
    • Tak raději vyhodíš peníze za hru, která tě třeba nebude bavit? To nedává smysl.
      • Chceš rict ze te demo presvedci o koupi jo?...X dem me nebavilo a pak plna hra jo teprve az jsem se do toho malinko dostal hloubeji..Vydavat Demo je nesmysl..stoji to majlant a prodeje to nezajisti
      • Je to "Ucho" no. Co naděláš.
  • Veskoslav
    http://www.gamesarena.cz/hra-pc-tomb-raider

    Nesekli se krapet? *1* Já jen, že si to jinak hned kupuji *1*


    P.S: Volal jsem na jejich zákaznickou linku, abych je upozornil na tu chybu. Nezvedají, tak je kašlu a objednávám.....
    • § 4 Cena

      4.1. Ceny jsou platné k okamžiku objednání. Výjimkou jsou předobjednávky, u kterých jsou uvedené ceny orientační a mohou se změnit. Pokud bude doporučená maloobchodní cena zboží změněna, vlivem rozhodnutí dodavatele či jiné třetí strany, bude automaticky změněna i cena zboží ve Vaší předobjednávce. Uvedené ceny zboží a přepravného jsou včetně DPH.
      • Veskoslav
        Ano. Ale po schválení objednávky se cena nesmí zvýšit např. 10krát, hodnota se nesmí změnit na 2,5krát hodnotu původního výrobku. To je pak podvod na zákazníka a ten může odstoupit od smlouvy:)Navíc pokud by si byli toho vědomi, tak by mi nepříšel mail, co to potvrzuje.
        • řešíš to zbytečně.Ve chvíli kdy si té chyby všimnou (a oni si ji všimnou :) ) a opraví to, dostaneš to emailem s tím, kde tě o tom informují a zárověň napíšou, že si tu předobjednávku mužeš zrušit nebo ji ponechat za změněnou cenu.
          • Veskoslav
            Já s tím i počítám:) Počítám, že zruší objednávku a omluví se nebo něco takového. Ale jako štvou mě. Nakupuji tam rád a nerad bych aby se toto opakovalo, snažil jsem se na to upozornit, ale linka hluchá.
    • Pilgrim66
      Predobjednano na osobni odber, tak uvidime, jestli se pochlapej a fakt to za tu cenu prodaj nebo ne :D
    • Kdo chce tak objednat, udělat screen a trvat na tom, ze zákona pokud obchodník označí zboží nějakou cenou (byť chybnou - to je jeho problem) ho musí za tu cenu prodat.
      • Veskoslav
        To není pravda. Cena musí být realná. Sice TB jim tam vychází na cca 150 Kč, ale to je reálná a možná cena této hry. Když by ale televize stála za tu cenu, tak se ti každý vysměje, že jsi akorát vychcaný.
      • Amylee.Anderson
        Pokud je to očividná chyba, tak mam ten pocit, že nemusí.
    • PrintScreen done.

      Tak to je něco ^_^
    • ucho
      pěkný, ale počítám, že u předpobjednávek mají v podmínkách, že se může cena změnit...
      • Veskoslav
        Nemají, to vím:) Navíc Xbox i Ps3 verze mají ceny normálně. Navíc to můžu kdykoliv stornovat:)
        • ucho
          1.7.2. ze strany prodávajícího – Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout či zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

          c) stane-li se její plnění nemožným (např. zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena na straně dodavatele zboží)

          každopádně jsem zkusmo objednal. uvidí se férovost obchodu :) (jednou jsem si díky chybě v ceníku koupil levněji základní desku. shop chybu v ceně napravil, ale i tak mi ji prodal za původní cenu...)
          • Veskoslav
            Taky tak:) Jako chtěl jsem je upozornit, volal jsem tak 3krát, zákaznická linka mlčí....Navíc se zavazuje Heureka za ně, tak uvidíme:)
            • Veskoslav
              Akorát, že na tom servru jsem už kupoval DVD v ceně cca 8500 Kč, je to jeden z nejlepších obchodů, co znám, nikdy nebyl problém. Navíc přímo Heureka se zavazuje, že při nedodání zboží ti vrátí peníze. Tudíž prvně si něco o tom obchodě zjisti a pod co spadá a pak nebudeš možná za hlupáka:)
            • alarmující by mělo být už to, že mají hluchou zákaznickou linku

              jestli si myslíte, že to za tu stovku dostanete, tak vám dojde možná tak akorát vypálený cd ještě s přírážkou poštovnýho, ale Čech se chytí na všechno, co je ve slevě.. ať je to sebenesmyslnější, že
            • Veskoslav
              No tak sranda, objednávka schválena. Asi je to nějaká akce nebo fakt nevím *1*
            • Stejne ta zmena ceny podle me neodpovida "nemožnému plnění". Je to pouze nevyhodne pro prodejce v urcitych pripadech. *1*
            • No ale to bylo mysleno jako priklad, proto to slovicko "např". Podstatnejsi je podle me ta pasaz "stane-li se její plnění nemožným", coz je ale opet hodne vagni definice.
            • ucho
              no ale teda mám pocit, že ta jejich podmínka "nebo se výrazným způsobem změnila cena na straně dodavatele zboží" je poměrně napadnutelná, protože si nemyslím, že by se cena na straně dodavatele vůbec nějak měnila :D
            • Taky ocekavam, ze se brzo ozvou, ze cena byla nespravna. Ale za pokus clovek nic neda. *1*
            • ucho
              no předpokládám, že do týdne stornujou objednávku :)
  • Vzhledem k tomu, že ze hry existuje několik demoverzí (byly předváděny na různých výstavách) je "odůvodnění" od Crystal Dynamics prostě PR žvást.

    Demo není, protože kdyby hráči měli čas si hru pořádně osahat (ne jenom na pár hodin max někde na výstavě), tak se vytratí kouzlo hypu - jak už zde někdo zmínil a jak osobně propaguji od jisté doby, nový Tomb Raider je svým "feelingem" kopií hry Uncharted.

    A aby to kopírování nebylo až tak moc okaté, tak Tomb Raider přináší v podstatě zbytečný RPG systém. Osobně jsem se ptal v oficiálních Q&A, jestli jde hru dohrát i bez využití tohoto RPG systému. Otázka byla lidmi z CD převedena na "kdo je takový idiot, aby naši skvělou hru hrál bez využití našeho skvělého PRG systému?", nicméně nakonec z nich vypadlo, že až na pár příběhových povinností (např. povinnost "naučit" se používat cepín) lze hru hrát a dohrát i bez využití RPG systému. A to v podstatě znamená, že je tam k ničemu a slouží jenom jako zbytečně vložená featura, aby Crystal Dynamics mohl tvrdit, že charakter Lary prochází vývojem. Že ty jejich kachničky lze v pohodě postřílet lukem nebo pistolí i bez jakéhokoliv levelingu (protože jsou tupé jako tágo viz 90 minut gameplaye pro IGN), o tom už nikde nezazní ani slovo ^_^.
    • P.S.: Online Pass samozřejmě není, napřed je potřeba si okolo nového konceptu TR vytvořit a upevnit novou komunitu. A to se daří, neboť jak jsem zjistil, lidé, kteří mají rádi CoreDesign Tomb Raidery a poukazují na odklon nového dílu, ti jsou na ofic. fóru nového dílu Tomb Raider ve většině považováni za staré senilní dědky, kteří neví, jak vypadá pořádná a kvalitní zábava (a adminům to nějak extra nevadí). Takže passy a podobné libůstky teprve přijdou.
      • Inquisitor
        To viš že jim to nevadí. Hlavně že se posypou chechtáky.
  • Vy lamy dveloperske, ked nechcete nic spolerovat tak spravte jeden mini level s mini mapkou kde budu k dispozici vsetky funkcionality hry.
    • kubi-wan
      Na to jsou moc líní. Pamatuju si, jak bylo demo starýho Star Wars: Jedi Outcast. A byl to samostatnej super level, kterej se ve hře neobjevil. Ach, zas ty vzpomínky... *2*
      • MrSanta
        To mi připomnělo demo na Dark Forces. Tam (jestli mě paměť neklame) byl sice level z plné hry, ale byl krapet upraven a hlavně do něj byly šouplé všechny zbraně krom jedné. Člověk si v klidu ošahal mechanismy, zjistil co na to jeho PC a šupa.
        Dema asi v dnešní době hry neprodávají, tak se prostě moc často nedělají. Co naděléme. Osobně mi jejich absence zas tak moc nevadí. HW nároky se dají celkem v klidu odhadnout, navíc se to zas tak rapidně nemění jako dřív. Spoustu informací načerpá člověk z netu v podobě článků a navíc samozřejmě videa na YT. Pro mě dostatečné k rozhodnutí o koupi. Zatím jsem se ještě nespálil. Ale je pravda, že novinek kupuju hodně málo, většinou kupuju ve slevách, jelikož v době vydání hry mám rozehráno něco jiného, takže by na novinku stejně nebyl čas. A her mám dost v zásobě, takže když mě hra nepřesvědčí, tak jí prostě nekoupím. Hrát je stále co.
        PS: demo na Risen mě přimělo k tomu si hru nekoupit, nějako mi to prostě nesedlo. Pouze malé kameny prosím a snažte se netrefovat hlavu, ať mi nerozbijete brýle. Děkuji *3*
      • nez jsem si precetl tvuj komentar, hned jsem si na toto demo vzpomnel, za sebe muzu rict, ze toto demo bylo skvost, ac nebylo prilis dlouhe. plna verze byla jedna z nejlepsich her, co jsem kdy hral, paradni pribeh, delka, skvely design urovni. proc uz se takove hry nevyrabi? jedi academi uz nebylo takove, ale pokracovani bych uvital

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit