Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stáhnout si ten dvdscr před tím, než to vidíte v kině, je zločin! Atmosféra v kině byla vynikající, celý kino umíralo smíchy a já s nima! Tarantinovo styl jsem poznal už od první scény :D
    • No vidíš, já u toho umíral nudou.
  • MidnighT91
    Přiznávám, Já už to viděl a smál jsem se od začátku do konce, perfektní film...
  • To jste ještě neviděli negra nakoni? *1* *1*
    Kdo viděl pochopí, snad viděl i cenzor
  • koho zajímají filmy na webu o hrách??Mě ne
  • God-of-War
    Ještě nikdy neviděli negra na koni:D. Je to fakt bomba film! Doporučuju!!!
    • Ne ne , "Ještě jste neviděli černocha v kostýmu supermana ? "mi přijde lepší , i když ten film rozhodně lepší nebyl ;)
  • Na tohle urcite do kina stoji zajit. Vyborny dialogy jak je u Tarantina zvykem a i pres tu delku sem se nunudil. Chvilema je to drsnejsi a jindy zase dost funny. Tech slov negr tam padne ale az beda. Trochu me zmatli tim spisovatelem A. Dumas ze byl cernej ale kdyz sem se podival na jeho fotku tak ho v nem nevidim. Od toho jizanskyho prizvuku si dam na cas pauzu to mi najednou prisla tam ta nemcina fajn a to uz je co rict *1*
    Jackson a Ch. Waltz tam vladnou, dve nejlip zahrany postavy.
    • smajdal
      prý je z 25% černej
      • Jj asi tak. Proto mi to prislo matouci. Jeste je tam dobrej dicaprio abych na nej nezapomnel taky ma vsak dost prostoru.
    • Vrook
      No ten Dumas, co napsal mušketýry, monte crista atd., černošský rysy má. Měl by to bejt nějakej potomek přistěhovalců z afriky do španělska.
  • Spíš by mě zajímalo jak dopadla předchozí soutěž o Far Cry3, kterou jste měli vyhlásit na nový rok.
    • A mě by zajímalo jak to dopadlo s tou soutěží o iPhone a s těma flashkama...
      • kdo chce filmy at jde na web o filmech, me zajima kde jsou ty naslibovane flashky ????!!!!!????
    • ringmancz
      nevyhrál si
  • Já už ten film viděl, to si jako myslíte že na něj půjdu znova. *7*
    • Vrook
      Já ho viděl a šel bych znovu. Minimálně od Pulp Fiction je to nejlepší Tarantinův film. Všechno je tam skvělý, od spaghetti westernovský kamery, přes scénář, dialogy, hudbu až po samotnej výkon herců. Waltz a DiCaprio spolu na setu je hrozný tornádo. *4*
      EDIT: Jo a Samuel L. Jackson zaválel.
      • Pulp Fiction je filmový skvost, Django tomu nesahá ani po kotníky.
        • Vrook
          Když už máš potřebu je srovnávat, tak mě alespoň přesvědč, že to neřikáš ze setrvačnosti, ale že sis skutečně zkusil ty dva filmy porovnat alespoň jak po technický, tak po estetický stránce. *3*
    • A já ho ještě neviděl, takže bych klidně šel. Už sem nebyl v kině ani nepamatuju, protože na to sem línej, ale když bych vyhrál, tak bych se k tomu dokopal. Zvlášť když jsou Tarantinovi filmy moje oblíbený.
  • I like the way you die boy.
  • Spiker01
    Pokud máte rádi Tarantina, budete příjemně překvapeni. Osobně Djanga hodnotím jako nejlepší z Tarantinových filmů, je to pecka!!!
    • Amim
      Dobrej film to je, ale nejlepší od Tarantina? Ani zdaleka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit