Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim osobne si myslim, ze to dopadne naprosto stejne tragicky jako drtiva vetsina filmu natocene dle hernich predloh napr: resident evil,tomb raider,final fantasy atd. Takze od tohodle filmu vubec nic neocekavam. Maximalne muze jen prekvapit, ale uz ted vim, ze neprekvapi :-) .
    • zrovna FFVII:Advent Children byl vynikajici film
      • Jo animáky mají vždycky plus ;) . Hrané filmy jsou ale povětšinou pěkné srágory ...
  • No hlavne ze to netoci Uwe Boll :-) Ale stejne, pokud nebude reziser dobre znaly wow universa a natoci to jen tim stylem ze si precte scenar, bude to asi stat za hov*o i pro fanousky wow. Podle me by bylo lepsi naroubovat svet wowka na nejakou klasickou pribehovou zapletku a udelat kvalitnimi triky nabite hutne fantasy, nez se pokouset podat originalni pribeh. Na to se mi historie a vztahy mezi rasami zdaji prilis slozite pro celovecerni film.
    • Slusnej nesmysl :D.. "Naroubovat svet wowka na kladickou pribehovou zapletku" :D
      Warcraft ma svuj pribeh, to, co se deje ve wowku bych do toho vubec neplet.. Vztahy mezi rasami nijak 2x slozity totiz nejsou, doporucuju ti zahrat i treba w3, protoze z wowka se to asi chape hur..
      • V clanku je sice zmineny jen warcraft, ale jsou u nej obrazky z wowka, takze me to zmatlo pri psani komentare. W3 znam, ale neprojel jsem ho cely. Kazdopadne si myslim, ze i kdyby ve filmu sjeli Arthasuv pribeh jak tu kdosi psal, uneseni z toho budou jen fandove warcraftu. Ostatnim to bude pripadat cizi a tuctove, coz je skoda. Ale tomu se aai ubranit nejde.
        • Spades
          Tak film bude hlavně určen wowkařům... přecejen mělo jednou 11 miliónů předplatitelů + haldu lidí na free serverech + hráčí W3, co WoW nehráli, ale film má úspěch zaručen.

          Navíc pokud bude dobrý, tak to lidí navnadí na to si WoW zahrát taky.

          Warcraft nemá jen Arthasův příběh. Máš tu válku prastarých, pak celkem 3 války orků s lidmy, zrod hordy, Thrallův příběh a mnoho dalších. Opravdu je z čeho vybírat.
          • Shania
            11 milionu platících hraču v jedno okamžiku, ale počet hraču co tu hru někde zkusili bude bez problému několikanásobně vetsi.
      • je vidět žes wow nehrál a jestli jo tak na freečku protože jinak bys věděl že i wow má svůj příběh
        • Spades
          Jenže WoW má příběh okrajově. Je tam, ale nenutí ti ho.
          OP tím pádem nedával pozor na příběh a myslí si, že tam žádný příběh není...
          • JohnyTheZik
            Ja vim, ze tam pribeh je, ale mluvil jsem o tom, ze mi ty udalosti neprijdou nejak zajimavy (dejme tomu az na rozdeleni Azerothu, pokud si vzpominam na jmena) :) .. Rozhodne pribeh Arthase by byl rozhodne o mooc lepsi, nez "svet wowka" (coz je paradoxne svet warcraftu) s klasickou fantasy pohadkou by taky mohl stat za velky nic.. A spis mi to prislo, jakoby Cocra vubec o nejakym original warcraftu nevedel, protoze takovej nesmysl se poti horko tezko :D..
        • ... to maji i nektere eroticke filmy.
  • Lawliet
    Čekám extrémní, ale opravdu extrémní tržby.. A hlavně dost dobrej film!

    PS: slovem extrémní, chci film srovnávat s takovým Pánem prstenů a hobitem.
  • Aby ten film nevysel v dobe kdy uz o wow nebude mit zajem nikdo...
    • hotwire999
      warcraft neni len wow *3*
      • jako ze je to i pres 10 let stara strategie? a cojako s tim dnes?
    • Mě se líbí jak každý bere značku Warcraft jen v souvislosti s WoW...
      • Mně se líbí jak každý používá "mě" ve třetím pádu
      • A s cim jinym by se mela v soucasne dobe spojovat? S brakovou literaturou nebo 10 let starou strategii?
        At chces nebo ne, warcraft je v dnesni dobe WoW a dokud zase nevyjde RTS se skvelym SP a MP, tak to bude stale platit.
      • Mě se to nelíbí :D
  • Nevím, jeslti je to ideální volba režiséra. Má zatím na kontě 3 filmy a z toho žádnej větší trhák. Ano, chápu, že začíná a měl malé rozpočty na ty filmy, ale přeci jen bych chtěl někoho zkušenějšího.

    Celkem chápu, že to Blizzard nechce udělat sám. I když ty krátká teaser videa umí dokonale, tak je přeci jen rozdíl udělat takhle celý film. Prostě jsou na to potřeba profesionálové, od scénáristů až po režiséry.
    • Ellendway
      Ony hlavně ty trailery jsou časově náročné a finančně dražší než natočit film ;)
      • Hmmm ,jak že dopadla FF:Esence života ? První plně renderovaný pseudorealistický celovečerák .... a málem stáhla Square se svými 138 miliony do pekel .
        Ono se to možná nezdá , ale udělat několik minut obstojné CGI animace vyjde podstatně dráž než natočit stejnou stopáž s bandu idiotů v maskách chodících po horách *3* .
      • Bereš třeba v potaz platy herců, režiséra, štábu, pronájem prostorů, komparz atd ??
        V porovnání s renderovanými filmy, kde jsou náklady narozdíl akorát v podstatě na "animátory" a dabing ?? Myslím si, že na renderovaný film by byli finanční náklady podstatně nižší, ale je to spekulace. *5*
        • nie nebol by podstatne nižší
      • Dej si facku profesore.
      • No tak dražší určitě nejsou. Teda samozřejmě zálež, s jak moc drahým filmem chceš porovnávat.
    • Jde vidět, že se v tom hrozně vyznáš...
      • Stale lepsie ako keby to mal tocit Uwe Boll ktory o Wow film prejavila zaujem ale Blizz to nastastie odmietol.
  • Jako těším se, ale podle mě je otázka, jestli by nebylo levnější a lepší udělat rendrovaný film čistě jenom v produkci Blizzardu. Blizzard tyhle videa umí ( viz poslední SC teaser ), což všichni víme, ale argumentovali tím, že nemají tak velký tým, aby udělali film. Je to otázka, ale tak jako tak, jako hráč WarCraftu se na film strašně těším a předpovídám mu větší úspěch, než měl Avatar ( pokud se tedy film opravdu natočí ).
    Peace friends *5*
    • Ty si myslíš, že Warcraft vydělá víc než Avatar, tedy víc než 3 miliardy dolarů? Tak to bych ti doporučoval probrat se ze snu. Avatara má šanci překonat jenom Avatar 2 a 3 a i to je nejisté. Warcraft bude rád, když se dostaně přes 3 mega.
      • Vemu to ve zkratce. Podceňuješ komunitu WarCraftu, což je zcela zřejmé. A ano, myslím si, že bude útočit na Avatara a jenom nechápu, že když máš nastudovaný tyhle tabulky s celkovým příjmem filmů, jak můžeš napsat takovou prasečinu, že Warcraft film bude rád, když se dostane na 3 mega ?? Když třeba porovnáš Hobbita, který za první 3 dny vydělal 220 milionů, to ti samotnému přece musí být jasné, že jsi napsal absolutní prasečinu.
        A abych se vrátil k tomu Avatarovi, možná se v tom pletu, ale rozhodně to nepřebíjí tu prasečinu, co jsi napsal ty. Ale co bych ti tu psal nějáké argumenty, když první hater k tomuhle dá - už jenom za to, že si myslím, že ten film bude mít úspěch, ostatně jako u ostatních příspěvků.
    • XorxoxTalarius
      Uspech neni zarukou kvality :)
      • Souhlasím, ale tohle je titul, na který je natěšeno spoustu lidí už spoustu let a to i díky tomu, že hrajou právě WoW. Myslím si, že pokud to Duncan nepokoní ( což si nemyslím, že by mu bylo dovoleno ), tak už jenom ti nedočkavci z WoW tomu udělají tržby. A jestli je film úspěšný se posuzuje samozřejmně podle tržeb. Takže v podstatě, pokud to bude tak jako tak strašná prasečina, stejně to bude mít obrovskou navštěvovanost první dny.
        • Těžko říct jestli je úspěch zaručen jenom jménem Warcraft. K tomu, aby ti film s rozpočtem 100mil. dolarů zaplatil pouze náklady, musí mít tržby přes 200 milionů.
  • XorxoxTalarius
    Tak po pohadce ze sveta Warcraftu si spravim chut "Lordem Inkvizitorem" z prostredi Warhammeru 40k

    Note:
    V roce 2015 by mel byt hotovy (dela na tom par lidi co od nikoho nic nechce)
    • Shania
      No třeba někdo konečně uděla taky dobrej W4K film, zatím je to naprosta katastrofa.
      • Veskoslav
        http://www.csfd.cz/film/281663-ultramarines-a-warhammer-40000-movie/

        Mě se náhodou líbil:)
        • Díky za typ ...
        • MinisterOfSillyWalks
          mě taky ale fluff wise byl debilní
  • MoravaGeorge
    Původní volba v podobě Sama Raimiho byla o dost lepší... ztrácím zájem o tento film. Duncan Jones je kvalitní, leč nudný řemeslník. Jako scénárista má dobré nápady, které pak fádně zpracuje.
  • MinisterOfSillyWalks
    zrovna Moon mě nudil
    • Vrook
      Mě přišel i Moon i Source Code, jako takový trošku přihlouplý filmy, který se snažej hrát si na hrozně složitý. Ale odreagovačka dobrá. Tak když se z Warcraftu Jones nebude snažit udělat nějaký hrozně deep drama, což mu ani nejde, a zůstane u tý přihlouplosti, která se k warcraftu (a fantasy všeobecně) docela váže, tak by to mělo bejt snad fajn.
      • firebug
        Tak jeste muj nazor do tretice> Filmy Moon i Source Code se vubec nesnazi hrat na neco sloziteho. Prave naopak. Na zacatku figuruje trochu mysticna, ktere je ale v zapeti rozcereno primym vysvetlenim, o co vlastne jde. Vlastne je divakovi sdelen dokonce i zaver a snimek vas potom bavi zejmena vybudovanou atmosferou, kterou Jones kociruje bravurne. Podle me se jedna o hodne talentovaneho rezisera, ale nevim, je-li vhodny zrovna pro Warcraft movie...
      • Definuj přihlouplost. Moon ani Source Code si na nic nehrály. Hlavně měly bavit. A rozhodně inteligentnějším způsobem, než třeba transformers. Ty filmy nebyly složitý, ale přihlouplý? To si nemyslím. To je tak, když je někdo přehnaně kritickej a snaží se ve filmu hledat něco, co tam není. Potom začne vytahovat takový absurdní chyby.
        • jindra.veliky
          ty posledni dve vety sedi i na tebe (prvni transformers jsou jednou z nejlepsich pop-cornovek)... *4*
        • Vrook
          Tak tohle je, jako téměř každej předmět internetový diskuze, o názoru a tohle taky konkrétně o tom, jakej má kdo standard. Na mě ty filmy působily, jak jsem psal, jako kdyby chtěl Jones napsat a natočit něco hrozně hlubokýho a s nějakym "skrytym poselstvím". A nejen, že takový filmy moc nemusim, ale jemu se to ani nepovedlo. To, že si ty filmy na nic nehrály, s tim zase naprosto nesouhlasim já.
          Vejš v diskuzi někdo píše, že to byl dobrej scénář a fádně natočenej. Já si myslim, že problém byl už ve scénáři. A je z toho cejtit takový až fakt přehnaný vypjetí sil napsat něco originálního, takže jsou tam pak nesmysly z logickýho hlediska, propracovanost postav je maximálně odbytá a třeba konkrétně námět source code? To bylo prostě totálně přihlouplý. A nevim co na tom chceš definovat.
          Jinak, řikám, jako odreagovačka dobrý. Jones je imho schopnej napsat kvalitní scénář a kvalitně ho natočit, ale měl by se přestat snažit o nějaký patetický deep věci.
  • V roce 2014-2015 to bude exploze filmů s herní tématikou.Doufám že nebude docházet na filmové propadáky a že filmy jako Assassins Creed,Splinter Cell,Warcraft si náležitě užijeme. *4*
    • samozrejme to bude strasne hrdinske, strasne pateticke, a pg12 alebo nizsi rating, takze smiesne
      • no hlavne to musi byt politicky korektni *3*
        • ked uz spominas korektnost, Warcraft by som dal robit Tarantinovi :)
          • Vrook
            Ten by šel určitě dělat takovou sračku. *15*
            Vono ty filmy podle her budou imho vždycky béčková záležitost a já se tomu nedivim.
            • A proto natočil Death Proof. Nový rozměr, co se týče filmových sraček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit