Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to blbost když se my rozbije konzole koupím novou a už si ty hry nezahraji
    • Zahrajes, protoze hry nejsou svazany s hardware, ale s uctem.
      • Určitě to tak bude. Když jsme u těch účtů - pravděpodobně to budou mít ošetřené, aby to nefungovalo, ale šel prodávat účet... Samozřejmě účet s jednou hrou + teda fyzický disk k tomu aby to fachalo. Pravděpodobně je to ale blbost = moc jednoduché aby to šlo.
  • Kdyby se řadši zamysleli proč vůbec lidi prodají hru do bazaru a nevymýšleli kraviny... Většina her je dnes na jedno brdo. Kdyby raději dělali kvalitnější hry z pořadnou znovuhratelností a dlouhým gameplayem jako třeba MGS4, GTA, RDR atd.. člověk by si toho vážil a třeba by to mělo nějaký efekt na snížení pirátění a bazarovek. Viz Valve a jejich politika... (viz tady http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/co-je-to-piratstvi-podle-gaba-newella) To samý ty jejich stupidní DLCčka který jsou vě hře v den vydání, ale abys to mohl využít musíš zaplatit další keš takže cena hry zase stoupne... To co se děje posledních pár let na herní scéně je na zvracení. Můj příspěvek je sice trošku mimo mísu ale musel jsem to napsat. *5*
    • Do bazaru to prodávají pač jsou socky pomáhající jiným sockám. Z toho zas těží úplně jiné socky.
      Technicky vzato, kupování her z bazaru je ještě mnohem horší, než když si je člověk upirátí. To je tak, když člověk dneska není vděčný za pěknou porci zábavy.
      • Neni to horsi, protoze tu bazarovou hru muze hrat soucasne pouze jeden clovek a neni mozne, aby si jednu hru pres bazar zahrali vsichni hraci na svete. Kdezto u piratstvi staci koupit jednu jedinou hru, a cely svet ji pak uz muze hrat zadarmo a soucasne.
      • Krtecek-GT
        No jestli je to horší.. Ale je pravda, že princip je dost podobný. Někdo koupí hru, dá ji na net a pak se šíří jedna kopie mezi lidi. Když někdo koupí hru a dá ji pak do bazaru, je to to stejné, opět se šíří dál jedna kopie mezi lidi, ale na závěr za peníze, za které dostanete pouze pocit, že máte originální hru, protože kód je už použitý tudíž online hraní je taky nepoužitelné.
        • No právě, jednak falešně správný pocit správnosti svého počínání a ještě ke všemu na tom vydělává nějaký Don z bazaru :)
    • Davaji je do bazaru, protoze je to pro ne ekonomicky vyhodne, snizuje to naklady na hrani. A to bude platit vzdycky, at udelas hru jakkoli kvalitni, pokud nebude mit nekonecnou hratelnost. A na druhou stranu se zamysli nad tim, ze bazary jsou obchodnici, kteri "parazituji" ne nejakem ekosystemu, odsavaji z nej znacne mnozstvi prostredku a nic mu nedavaji zpet. A kdyby tyto prostredky misto do bazaru sly zpaty do herniho prumyslu, mel bys tu k dispozici rozsahlejsi nebo kvalitnejsi heni nabidku.
    • Ačkoliv souhlasím, je potřeba si uvědomit, že ze znovuhratelných her vydavatelé moc $ nenaždímou, proto budou mít raději krátkou zábavu, kterou pak budou prodlužovat placeným obsahem do doby vydání dalšího dílu, který bude fungovat stejně.
  • neverim. staci sa pozriet na pocet predanych / pripojenych konzol / platenych uctov. nie je myslitelne, aby sa konzola, ktora sluzi aj kopcu (desiatkam milionov) skutocne offline hrajucich ludi musela pripajat, inak nebude fungovat vobec. na druhej strane, ak je takyto krok schopny niekto vobec skusit, tak microsoft. bezne si podpiluju konar pod sebou bez pudu sebazachovy s myslienkou na nieco... tak tentoraz to vyzera na pokus o zastavenie piratstva (divne, ked xbox bol stale flashovatlena konzola) + dodatocne prijmy z hier vs bazary a pozicovne. u nas to mozno az tak nefachci, ale v krajine, kde je ich zaujem najvacsi bezia vo velkom bazary a poziciavanie...
  • PatrikDee
    ,...Xbox mi vyhovuje a nič meniť nebudem, on line non stop mi nevadí - nakoľko už nedokážem hrať hry bez toho, aby som s niekým kecal, alebo aby som hral len tak, off line, proste som si zvykol byť v nejakej komunite, stále on line a stále in,..:)
    • ty jsi proste FRýKůlín
  • Mozna to tu uz bylo, ale tenhle koncept se mi fakt libi :D Porad pekne malej kompaktni ovladac, displej neni nasilnej a drzaky salat teplo/zimu by bylo zajimavy :D http://cdn2-b.examiner.com/sites/default/files/styles/image_full_width_scaled/hash/2b/14/2b144153efb7ef6ad61a9bda17416879.jpg
    • morokura
      Hmmm, to je hodně pěkný. Kldině bych si takle dokázal představit novej DualShock.
  • myslim, ze nepredatelnost hry v bazaroch sa ukaze byt nepravdiva. ked sa pozrieme na sudne procesy, ktore teraz musi riesit Valve, pretoze sa hry nedaju po zakupeni na Steame dalej predat, tak MS asi nebude riskovat, ze si poburi hracsku komunitu alebo ze im napr. Nemecko zakaze predaj, ak nebude mozne predavat hry aj od ruky. ale to uz spekulujem aj ja :)
  • fallout
    Nevíte někdo jak si na tom stojí Xbox360 vs PS3... respektive která konzole má více fanoušků? Jen by mě to zajímalo, dík za případné info...
    • Oboje su stare šunky so supnymi hrami pre malomocnych ktory dokazu len ist v pred a mackat jedno tlacitko.
      Staci tak?
      • Zajimave, 95% her jsou jak na konzole tak PC...takze pouze PC exkluzivni tituly jsou pro intelektualy? No...tak to je teda kauf
    • To je otázka... Každá konzole má něco. Já mám PS3 a jsem max. spokojen. PS3 má Blue-Ray což je velká výhoda. PS3 má lepší tituly a zároveň je jich mnohem více než na Xboxu. V Americe je rozšířen Xbox a v ČR PS3. Aspoň to takhle bylo podle posledního sčítání...
    • fallout
      Ok... tak dík a sory za vyvolání válečného konfliktu... *2*
    • Vetsi prodeje ma Xbox a ptat se co je lepsi se rovna vyvolání občanské války...
      • Veskoslav
        NO nevím, kdo říkal, že hráči a majitelé Xboxu jsou socky a ovce.......
        • Ja, ocividne se te to dotklo, promin ... Bééééé
      • Prodejnost konzoli je stejna, nedavno probehla medii zprava, ze PS3 uz prodala celkove vic kusu nez XBox360. Na druhou stranu, XBox dominuje v bohatsich US, coz vede k tomu, ze se na nej prodava vic her.
        • Aha, ja myslel ze Xbox porad vede... Kazdopadne ptat se co je lepsi je hrozne osemetny. Ja chtel bluray prehravac a vic me zajimaj PS3 only tituly tak jsem si koupil Playstation...
    • Nintendo :)
  • Nevíte o nějakým webu kde se o herní scéně normálně diskutuje?
    • deridon
      gamepark.cz bonusweb.cz *15*
    • gurujoe.sk
      • *15* *15* *15* *15*
    • Paradox je, že tady je to asi nejinteligentnější (ale je to tu poměr 50:50)
  • Spekulace: piráti to aj tak hacknú *4*
  • Tak moje realita je takova, ze mam cca 300 PlayStaion her, nikdy jsem zadnou neprodal, PS3 mam trvale pripojenou k netu a tudiz me takove opatreni nijak neomezuje a takovych jako jsem ja jsou urcite miliony.

    Ale presto se mi to nelibi - ne omezeni bazaru, pro to mam pochopeni (i kdyz jsem presvedcen, ze nez branit bazaru, tak je lepsi na nem vydelavat skrz online passy a ty klidne rozsirit i na single player), ale trvale pripojeni k internetu. Je to snadno zneuzitelne a jde pres to vydirat jak hrace tak samotne majitele platformy. Staci provest DDOS utok a miliony hracu si nezahraji.

    Dnes je konzole svobodnejsi platforma nez PC. Abych si zahral skyrim, musim mit na PC internet a musim na nem mit nainstalovaneho a spusteneho klienta, ktery sleduje me aktivity. Na konzoli si Skyrim zahraju i bez pripojeni k internetu. To je vyhoda, ktera se malo zduraznuje. A byl bych rad, kdyby tato vyhoda byla na konzolich zachovana. Byl bych rad, kdyby hraci zustali nezavisli na nejake treti strane a funkcnosti technickych prostredku teto strany a internetu.
    • Ver ze na PC si ten Skyrim taky zahrajes bez internetu a dokonce zadarmo *1* to je chyba distributora ne platformy
      • eeeee
        Nekradu.
    • Prave situace na pc by mohlo byt voditko toho, co mozna muzeme ocekavat na konzolich. A obavam se, ze prave nadchazejici generace konzoli pujde prave v techto slepejich.
      Kazdopadne odpovedi se snad uz brzo dockame.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit