Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karliczekk23
    Jakožto PC hráč jsem koupil XBOX 360 a za půl roku ho prodal, mě přece nikdo nebude říkat jestli můžu nebo nemůžu hrát svoje hry online. Do nových konzolí půjdu, ale rozhodně si vyberu PS 4, Microsoft si tímto způsobem kope svůj vlastní hrob.
    • hodně naivni nazor.

      Rekni, Diablo 3 napr. nehrajes ? *15* *15*
      No ono se jeste taci jako ty budou hodne divit a ver mi ze bude uplne jedno jestli sedis u Pc nebo cehokoliv jinyho. *14*
    • davidBray
      že vás tyhle kecy pořád baví ... hlavně v době kdy o sobě každej na net vybleje fakt všechno, tak má paranoiu z toho, že ho někdo sleduje při hraní her .. zajeďte si do Londýna omrknout kamerový systém ...
      tím neříkám, že se mi to neustále on-line libí, ale prostě nenaděláš nic a můžeš si říkat co chceš (:
      • ale naděláš. Už jenom tím, že to nekoupíš, když se ti to nelíbí. A jde tady přece o peníze. Nebo snad ne?
        • paradoxni je že když lidi tu hru nebudou kupovat tak si budou myslet že o hru není zájem.
          ale když se hra bude warezit muže jim dojít že je to tou jejich politikou. to se ale do Warezu musí zapojit i konzole, pokud to má fungovat
          • davidBray
            tak tohle je fakt řešení :D :D
            hele, když se mi něco nelíbí - hra, tak ji přece nehraju. Tím, že ji ukradneš dáváš akorát tak najevo, že to hrát chceš, ale nechceš za to platit = zlej pirát :D

            že já se do těchto diskuzí vůbec pouštím
            • Czlukas - Myslíš to tedy ve smyslu - líbí se mi tato hra a rád bych si ji koupil, ale nesouhlasím s vaším chováním k zákazníkům/DRM atd.?
            • Spades
              A co kdyz je hra predrazena, nebo je vadny system placeni, nebo banujou za to, ze delas co je v hre povoleno...

              Je spousta duvodu piratit a vyvojari by t meli brat v ohled.

              Pirateni je jakobys rekl, ze chces hru hrat, ale s necim co vyvojari elaji nesouhlasis
            • Sice s ním nesouhlasím, ale zkus si znova přečíst jeho komentář, protože ho asi úplně nechápeš
          • Ale nedojde, oni to zase vse svali na ty zle piraty, aniz by se zamysleli, jeslti nekde neudelali chybu.
      • Jestli ty blejes na net o sobe vsechno, to je tvoje vec, ale netvrd tohle i o ostatnich *3*
    • Sony je este horsia volba ako MS, ziadny bazarovy predaj, lubovolne menenie podmenok a zmeny featur, bezpecnost psn...
      • ziadny bazarovy predaj? co tim myslis?
        • zrovna pred par dny jsem (konecne) dohral God of War III, koupene za 200 z druhe ruky, tak tomu moc nerozumim
          • Psalo se tu že pujde jenom jedna hra na jednu konzoli. To tím myslel. Sony tak chce zamezit bazarovému prodeji
            • Nic takoveho se nepsalo, psalo se pouze, ze na to ma sony nejaky zvlastni patent (snad aby to fungovalo bez nutnosti internetu). A myslim ze slo o svazani s uctem, nikoli hardware, tedy to, co se na pc realizuje pomoci aktivacnich kodu a steamu uz davno.
            • Neries, clanok on ovom xboxe alamky hovoria o starej PS3
    • *1* naivko jako by tomu u sony bylo jinak vsak pockej uvidis
      • Myslím, že Sony se trochu poučilo z toho hackovacího debaklu s PSN.
        Kdyby nějaký hack mohl způsobit, že lidi nebudou moct hrát i offline, bolelo by je to hodně. Možná víc, než chipování konzolí, ke kterému by to zase vedlo.
        • sony a poucilo? a proto udelalo uspesnou Vitu akorat ze si to nkdo nekupuje *1*
          • Spades
            PSP kupovalo dost lidi, Vita byl jen dobrej krok, akorat spatne provedeny.
  • Odmítám nutnost být online u hry na čemkoliv, pc, konzole ... nikdy si takový výrobek nekoupím, dokud bude existovat jiná možnost. Tohle je prostě humus a čím dál větší zásahy do soukromí a snaha jej ovládnout !
    Dnes se tomu víceméně lidi smějí, ale přijde doba, kdy budou litovat i sraček typu facebook.
    • Ronox
      Já díky facebooku sehnal mnoho práce. Díky němu jsem si vydělal nějakej ten peníz a v konečným výsledku jsem rád, že tam jsem. Sic tam funguju jen pracovně, ale i tak pokud nejsi 13ka která tam spammuje kvízy, kterej friend jí miluje, tak z toho můžeš díky určitým skupinám ještě vydělat.
  • Sice se těším na další řadu konzolí, ale věřit budu až oficialnímu infu, zatím mam PS3 a stejně tak pujdu do PS4.. Ale tim nijak nehanim Xbox, jen jsem prostě fanda PSka a jejich exkluzivit... *4* ..
  • Hahaha, XBox stále pokračuje ve svojí nepříjemnosti a lidi to budou pořád kupovat. Nesnáším lidi.

    Co se týká těch spekulací ohledně PS, nebyly úplně stejné i s PS3?
  • Já bych možná přestal (zbytečně?) spekulovat a počkal na oficiální info.
    • sirWallace
      Presneeee !! :) Seriozni novinarina aneb jedna pani povidala :)
      • Seriózní novinařina? Možná jsi si spletl rubriku.
  • Děcka se zas hádají čí waste of time_machine je lepčejší co *1* *1*
    A během zbytečného dětského handrkování si majitelé všch platforem mnou ruce *1*
  • Spíš bych řešil, že když MUSÍM být online jestli se bude platit LIVE? Protože mi to príjde dost pokrytecký CHCEŠ HRAT NAŠE HRY???? BUĎ ONLINE!! CHCEŠ HRAT MULTIPLAYER??? ZAPLAŤ!!
    • aneb: chceš do MS klubu? tak zavři hubu a nastav řiť :)
    • Už několikrátj jsem si chtěl koupit Xbox, hlavně kvůli Halo Univerzu a fajn her, které na PC prostě nejsou. Ale tohle mě vždycky spolehlivě odradilo. PS3 má zase málo taháků, takže jsem si koupi konzole vždycky rozmyslel a zůstal u PC *15*
      • PS3 že má málo taháků? asi žiješ v alternativnim vesmíru
        • Mozna te to prekvapi, ale kazdeho bavi jine hry.
          • eeeee
            To ze te nejaky tahak nebavi neznamena, ze neexistuje.
          • To ale neznamená že PS3 má málo taháků
      • aha já zapoměl, těch 39 korun za 48 hodinový přístup je obrovská páka.
        • jasně že není, ale příjde mi to divný platit za to abych mohl hrát online to co jsem si koupil
        • Je to 48 hodin od aktivace, nebo 48 hodin gameplaye? Tak i tak me to prijde trosku ujety...
      • Koukám, že když píšu rychle a bez kontroly dám odeslat, tak píšu jako naprostej žalud *15*

        P.S: "Příspěvek obsahuje zakázané slovo reta*d" - WTF redakce?
  • Poté co profálko, že hry budou vázané na účet a to jak na Xbox tak ps4 (velmi pravděpodobně) jsem se o ně přestal zajímat. Max pouze po technologické stránce.
    Abych si za 1500+ kupoval nové hry, tak na to holt nemám (max jednu na vánoce). Samozřejmě je možné si počkat na nějákou tu slevu či akci, ale komu by se ji chtělo několik měsíců/rok vyhlížet. Nutnost připojení bych ještě bral, ale zákaz bazaru bohužel ne.
    Je jasné, že chtějí zatrhnout bazar a ještě více "rejžovat" a mít věci pod kontrolou připojením. Jen si tak říkám, aby v konečném důsledku bylo vůbec koho kontrolovat :).
    Samozřejmě vše bude odvislé od ceny a to jak konzole tak her. Pokud bude stát 10-12k, tak se to ještě dá. Ale aby to bylo tolik jako při uvedení PS3 (tuším lehce pod 20k - nejsem si jist), tak to nepůsobí příliš atraktivně.
    Za tu cenu lze pořídit již slušné PC a to i na hry s mnohem nižší cenou her.
    Jinak ještě k tomu bazaru....žádnou hru co jsem hrál jsem jsem dále neprodal a to jich mám celkem hodně ps2 +- 50 a na ps3 +-20.
    PS2 téměř vše origo Ps3 téměř vše bazar. Tehdá jsem na ps3 kupoval i s poštou domů za cca 250-350 kč.
    Jako jedinou velmi pozitivní věc u chystaných konzolí považuji jejich HW hlavně CPU + GPU a X86 kompatibilitu. Myslím si, že na PC z toho budeme hodně těžit - paralelizmus a optimalizace. Pokud konzole nepříjdou s nějákou opravdu velmi výraznou přidanou hodnotou(zatím to vypadá na tzv. házení klacků pod nohy hráčům) tak je jejich koupě opravdu nerozumná.Krom Exkluzivních titůlů - velmi dobré hry, je hraní na PC výhodnější. Pokud se někdo nechce hrbit na židli u monitoru lze ho připojit k TV a hrát, případně použít gamepad. Jinak STEAM před časem uvedl funkci BigScreen a v nabdíce má již také tituly s možností hraní na gamepadu - nezkoušel jsem.Trochu jsem se nechal unést a text je trochu delší, tak sorry. PS: Měl jsem časti oddělené odstavci - pro přehlednost - bohužel prý příspěvek obsahuje moc odstavců - to se mi ještě nikde nestalo.
    • Takovej sloh založenej na lži :D Respektive dezinformaci
      • Jestli jsi to myslel ironicky tak ok, jinak by mě teda zajímalo co za dezinformace v tom je? Je pravda, že info o těch účtech je již nějáký ten pátek staré, ale předpokládám, že se to neměnilo. Vše ostatní je pokud vím pravda. Zbytek je pouze můj osobní názor.
        Jinak jsem to psal v obecném pohledu na nové konzole spíše k PS4 (vázané na učet to bude asi také = stejný problém). Navíc hw bude velmi podobný s trochu nadsázky se dá říci stejný "produkt jinak zabalen" :).
        • Prave v tom vazani her na ucet ve smyslu = koupis hru a uz ji nebudes moct prodat, protoze ji nikdo jinej nezapne. To se nestane, SONY nedavno reklo, ze tudy cesta nevede, ale ze ten bazar chtej jinak omezit (videl bych to na nejaky zmutovany Online passy)
          • Tak to jsem nevěděl - dik za info. Teď už můžeme pouze spekulovat kolik ten pass bude stát :). Koneckonců za 2 týdny bude to velké představení, tak se něco snad dozvíme.
            • Spis kdyz se nad tim tak zamyslis. Rekli, ze umozneni hrani hry jen na jednom uctu je spatny a ze neco jako online pass by bylo lepsi,tim si trosku protireci... Online pass aktivuje online funkce na jeden ucet. Jeho modifikace by tedy mela aktivovat neco jineho ale zase jen na jeden ucet, ale pokud chteji zachovat moznost nainstalovani na jinem uctu a hrani, tak nevim co by to tak mohlo zpristupnit... Trophies?

              Pokud tohle zavedou tak budu silne uvazovat o NEkoupi :) Protože teď si mužu dovolit hrát všechny novinky jen díky tomu, že než přijde nová novinka, tak zjistim ze 8 z 10 her jsou naprosty srajdy a prodám je (za rok 2012 bohuzel moc sraček nevyšlo, mam tu toho nejak moc)

              Nevim, kazdopadne tahle informace od nich byla na jejich forech od clena jejich teamu, takze to porad neni 100%, ale ma to vetsi vahu nez spekulace vycucane ze vzduchu...
  • Jako malý jsem měl PS1, pak PS2, poté jsem přešel na Xbox 360 kvůli sériim Gears Of War, Halo a Forza. A podle téhle zprávy to vypadá, že si jako next-gen konzoli vyberu opět PS ať už na ní budou exkluzivky jakýkoliv...
  • Měli by jsi uvědomit že většina lidí za utržené peníze zase kupuje hry a pokud nebudou mít peníze z prodeje tak nenakoupí nové hry. Pokud zakážou bazar tak si radši koupím pc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit