Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci hrát hry v nejvyšší možné technologické kvalitě a mít u nich možnost používat módy stahovat si do her češtinu ikdyž na ni vydavatel jaksi zapoměl prostě využívat maximum dostupné technologie a to mi žádná konzole NIKDY neposkytne takže to jesli budou ještě více omezené je mi úplně fuk...
    • Jo az na to ze kdyby nebylo konzoli tak uz zadne hry nejsou bo na kompu si vseci hry stahujou nelegalne
    • Kazdy naprikla nechce hrat v nejvyssi mozne technologicke kvalite, kazdy nechce utracet za zelezo mnohonasobne tolik prostredku aby se bavil..... A takovym lidem je zase uplne fuk co si mysli omezenec tvyho typu ktery si to z te druhe stranky pri sve zabednenosti nedokaze ani predstavit. Ja obhajuju vsechny platformy, protoze kazda muze neco nabidnout a stejne tak se musim smat kazde individualite ktera vystoupi z onoho ci onoho chlivku a zacne vsude troustit moudra jak je zrovna to jeho "to nej". A to ze zde mame jistou stagnaci je asi u takovyho nazoru zbytecny vubec dal rozvadet.
      Mej se krasne.
      • Když nechceš hrát v nejvyssi technologický kvalitě a nechceš utrácet tolik peněz kup si Pc slabší - mody a atd. tam budou pořád a neutratíš tolik peněz.
      • Mas problemy s chapanim psanyho textu, ze? Dan mluvil jasne o sobe. Doporucuju lip cist.
        • máš problémy s chápáním pojmu diskuze, že ?
          • Podle tebe je nekdo komu nevyhovuje konzole omezenec. Ty tady piczujes do nekoho kdo jenom napsal svuj nazor. Tak evidentne nechapes co to je diskuze ty. Kokutku. *7*
    • Wow, takže když chceš umýt auto nejedeš do autoservisu jo ?????
      Já to až doposud, než jsem si přečetl tvůj příspěvěk dělal naopak...
      PC v možnostech pirátění, modovatelnosti, možnostech.. konzole ani nemá zaúkol porážet nebo se sním srovnávat, to jste vážně takoví omezenci ????
      • Já když chci umýt auto jedu do automyčky... ty si necháváš opravovat počítač v opravně kol?
  • chujovina *7*
  • Spekulace: piráti to aj tak hacknú *4*
  • Nevíte o nějakým webu kde se o herní scéně normálně diskutuje?
    • deridon
      gamepark.cz bonusweb.cz *15*
    • gurujoe.sk
      • *15* *15* *15* *15*
    • Paradox je, že tady je to asi nejinteligentnější (ale je to tu poměr 50:50)
  • Kdyby se řadši zamysleli proč vůbec lidi prodají hru do bazaru a nevymýšleli kraviny... Většina her je dnes na jedno brdo. Kdyby raději dělali kvalitnější hry z pořadnou znovuhratelností a dlouhým gameplayem jako třeba MGS4, GTA, RDR atd.. člověk by si toho vážil a třeba by to mělo nějaký efekt na snížení pirátění a bazarovek. Viz Valve a jejich politika... (viz tady http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/co-je-to-piratstvi-podle-gaba-newella) To samý ty jejich stupidní DLCčka který jsou vě hře v den vydání, ale abys to mohl využít musíš zaplatit další keš takže cena hry zase stoupne... To co se děje posledních pár let na herní scéně je na zvracení. Můj příspěvek je sice trošku mimo mísu ale musel jsem to napsat. *5*
    • Do bazaru to prodávají pač jsou socky pomáhající jiným sockám. Z toho zas těží úplně jiné socky.
      Technicky vzato, kupování her z bazaru je ještě mnohem horší, než když si je člověk upirátí. To je tak, když člověk dneska není vděčný za pěknou porci zábavy.
      • Neni to horsi, protoze tu bazarovou hru muze hrat soucasne pouze jeden clovek a neni mozne, aby si jednu hru pres bazar zahrali vsichni hraci na svete. Kdezto u piratstvi staci koupit jednu jedinou hru, a cely svet ji pak uz muze hrat zadarmo a soucasne.
      • Krtecek-GT
        No jestli je to horší.. Ale je pravda, že princip je dost podobný. Někdo koupí hru, dá ji na net a pak se šíří jedna kopie mezi lidi. Když někdo koupí hru a dá ji pak do bazaru, je to to stejné, opět se šíří dál jedna kopie mezi lidi, ale na závěr za peníze, za které dostanete pouze pocit, že máte originální hru, protože kód je už použitý tudíž online hraní je taky nepoužitelné.
        • No právě, jednak falešně správný pocit správnosti svého počínání a ještě ke všemu na tom vydělává nějaký Don z bazaru :)
    • Davaji je do bazaru, protoze je to pro ne ekonomicky vyhodne, snizuje to naklady na hrani. A to bude platit vzdycky, at udelas hru jakkoli kvalitni, pokud nebude mit nekonecnou hratelnost. A na druhou stranu se zamysli nad tim, ze bazary jsou obchodnici, kteri "parazituji" ne nejakem ekosystemu, odsavaji z nej znacne mnozstvi prostredku a nic mu nedavaji zpet. A kdyby tyto prostredky misto do bazaru sly zpaty do herniho prumyslu, mel bys tu k dispozici rozsahlejsi nebo kvalitnejsi heni nabidku.
    • Ačkoliv souhlasím, je potřeba si uvědomit, že ze znovuhratelných her vydavatelé moc $ nenaždímou, proto budou mít raději krátkou zábavu, kterou pak budou prodlužovat placeným obsahem do doby vydání dalšího dílu, který bude fungovat stejně.
  • myslim, ze nepredatelnost hry v bazaroch sa ukaze byt nepravdiva. ked sa pozrieme na sudne procesy, ktore teraz musi riesit Valve, pretoze sa hry nedaju po zakupeni na Steame dalej predat, tak MS asi nebude riskovat, ze si poburi hracsku komunitu alebo ze im napr. Nemecko zakaze predaj, ak nebude mozne predavat hry aj od ruky. ale to uz spekulujem aj ja :)
  • neni to tak že si musím kupovať kartičky 50 eurové na to aby som mohol hrať online ??? to im nestačí ?
  • Ja už jen čekam kdy to zavedou i na pc protože distributoři her z toho budou mit radost ale na druhou stranu kdyz nepujdou konzole tak jak se někteří radujouu že se bude vyvýjet jen na pc a nebudou dělat debilni porty z konzoli tak si myslim ze jsou vedle protoze jak vsechni vime na pc no dobra i na xbox se hry piratili ale na ps3 ne v takovem rozmeru tak sem nedavnou cetl takovy pekny clanek ze nebyt zisku ac 1 z ps3 tak by uz nedelaly pokracovani a z toho plyne ze vlastne bez konzoli by mozna sel dolu i herni prumysl a krmili by nas drahyma B tituly. jen se porad nejak divim ze se valci poti hram z bazaru ja osobne jsem si myslel ze se ty hry daji do velkoskladu a pak si to z velkoskladu koupi obchdi retezce eshopy atd jedini komu to muze vadit jsou prece prodejci ale treba me nekdo pouci ze to tak neni. pardon za dlouhy text
    • PC to prece zavedlo jako prvni.

      Bazary odcerpavaji penize z herniho prumyslu, ktere konzi v kapsach neproduktivnich (z hlediska herniho prumyslu) obchodniku. Jinymi slovy, bazary parazituji na hernim prumyslu a odcerpavaji z nej finance, ktere by jinak mohly byt investovany do vyvoje her.
    • Je pravda že konzole dneska vydělávají opravdu hodně takže by bez nich nejspíše tolik dnešních AAA titulů nevznikalo. Na druhou stranu je zde otázka, komu by nejvíce vadilo, kdyby šly konzole dolů a s nimi i velikost trhu (což stejně nepůjdou takže klid :-) ). Jelikož z "velkých" her dneska hraju jen dvě a obě jsou pouze na PC (Starcraft2 a GuildWars2) tak myslím, že takových hráčů jako já by se změna dotkla spíše pozitivně. I ty singleplayerovky co si občas člověk zahraje, jsou nejčastěji z rukou menšího až středního herního studia, které to ještě pořád dělá s láskou a ne tolik pro peníze.
      Ve velkých firmách kolikrát musí jít logika a rozum stranou a vznikají líbivé tituly bez vnitřní logiky a s množstvím zvláštností.
      A proč by šlo o pozitivní změnu? Protože zánikem gigantických herních studí, respektive jejich útlumem by se podpořilo konkurenční prostředí, i menší nadějné hry by se snáz dostaly na světlo. A to, že nedostatek konkurence škodí je jasná věc. Naprosto souhlasím např. komentářem Daniela Vávry na Skyrim (kdo si ho ještě pamatuje - 100 důvodů proč..). Věřím, že obdobně je na tom poměrně značné množství firem, kor když jsou hry dokáží být tak rozmanité, a jakmile se peníze stanou prioritou, tak každého manažera by mělo napadnout: "Proč dělat hry kvalitně (draze), když cílovou skupinu už máme, takže hra se bude prodávat, a nikdo jiný na trhu není aby nám převzal zákazníky." Příklad bych mohl uvést například sérii SimCity (čímž vstupuji na tenký led, vypadá to jako kvalitní hra, ale kvalita podle mě není úměrná kvalitě předešlých dílů vzhledem k uplynulému času a technologickému pokroku).
      Ono totiž peníze lezou na mozek a dokáží poškodit nejeden titul. Když se člověk podívá na rozdíl Crysis 1 a Crysis 2, nebo v menší míře i ten Zaklínač první a druhý díl (a to jsem jeho velký fanda!). Osobně se mi vždy líbila ta hra, kterou vytvářelo menší, ne až tak známé studio. A ta hra, kdy měli k dispozici množství prostředků, zázemí, zkušenosti a podobně, u mě už takový úspěch nesklidila pro svou snahu zalíbit se všem a vydělat ještě více peněz.
  • verim tomu na pul.tim by sony znevyhodnila sva studia.(mozna).moc se tesim.
  • pockas az zlevni a koupis online pass.spis tam bude online pass ktery nebude stat plnou cenu hry,ale treba 600kc.jak u ps3 za 250kc.
    • a to je jako naka vyhoda? ty konzolisti jsou dakt vovce
      • Spades
        Já fakt nechápu ty narážky na ovce... Ovce můžeš být jen, když slepě následuješ něco, co má levnější/lepší alternativu, ale pokud chceš hrát konzolové exkluzivity, tak holt nemáš na výběr.
        • Tak jsi hráč, baví tě hry ... no a chceš si zahrát hru co není na PC ale jen např. na PS3 tak si ho pořídíš. Tím pádem jsi hned ovce to dá rozum ne ?:D *1* *1* *1* Takhle geniální názory asi vytváří dlouhé hraní na PC ?:D Tohle může vytrousit opravdu jen r3tard a je mi úplně fuk jestli ma psko, xbox, či co...
          Když chci D3 sendu k PC, když chci NHL 13 sednu ke konzoli, je na tom něco k nepochopení proboha ? *1* *1*
          OMG.
      • a co takove D3 na PC? Taky ovce ti co hrajou protoze musis byt online ? Probudte se deti, bude hur.
        Tech zvastu zase... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit