Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zadas svuj mail a heslo u kamarada a muzes hrat.
    • na pc se toho dockas tez.win8 ti jeste ukaze.zabanujou ti pc a jeste ti daj ranec za nelegal soft.uvidej vse a ty uvidis pak taky.dockej casu jako...
    • po 18hodinach stahovani a aktualizaci *3*
  • Jen aby ste se nedivili, pokud Sony prijde s tim samym. Snaha bojovat proti bazarum je napric hernim svetem znatelne citit a popravde by me docela prekvapilo, kdyby Sony podobne restrikce do sve nove konzole nedali.
    • Boj proti bazaru je pochopitelny i kdyz hloupy, a urcite k tomu neni potreba nutnost byt trvale online. Bazar se da lehce odstrihnout uz dnes pomoci technologie online passu, staci neprodavat nove aktivace a rozsirit ho i na singleplayer.
    • Ronox
      Já tomu bazaru nerozumím. Kupuju podle sebe hry, který mi připadaj supr a nechávám si je ve sbírce. To, že bych je přeprodal dál, tak nadtím vůbec neuvažuju. Vím, jak se jeden čas hrozně řešilo jestli půjde trade na steamu. Já bych se achievů a možnosti si to zahrát kdykoliv, kdy dostanu chuť na nějakej titul na který si vzpomenu nezbavil prostě. To Vážně lidí neumí chytře rozprostřít svoje finance a kupovat si ty hry postupně?
      • smejki
        čoveče, já bych byl i ochotnej zaplatit nějaký drobný za to, abych svou knihovnu na steamu trochu vymet. *1*
        • no a jak vlastne pravne funguje treba situace ze vasnivy hrac zemre a jeho celozivotni sbirka her za niz dal nemale penize se nachazi na stemu...by meli pozustali zdedit ne? kdyz by po nem zustali hry v krabici muzou je pozustali klidne spenezit ale takhle? Vim ze se to resilo ohledne iTunes kdy rozsahla sbirka pisnicek za nemaly peniz nalezi dedicum tam soud rozhodl jasne ale u her?
          • Pokud je licence (na cokoli) neprenosna, tak se nededi.
      • Co bych za to dal, mít tenhle luxus na PC scéně. Na Steamu mám cca 180 her, některé mám prolezené a dohrané skrz na skrz, některých bych se nejraději zbavil. Co bych dal za to je střelit do bazaru a dostat nějakou kačku zpět! Dneska si už člověk dobře rozmýšlí, co si koupí za hru. Všude Steam, Origin, UPlay, Battle.Net, Account nebo Online only... a podobné srajdy, co znemožňují hru prodat :(
        • Ronox
          No já to už mám naopak. Dřív jsem warezil PC. Diablo 2, Gunman Chronicles atd. Pak jsem začal dostávat hry, takže fakt jen pecky a od doby, kdy jsem začal makat tak např. na steamu kupuju jen pro tu podporu. Hry, který už jsem dřív dohrál, teď na ně usedá virtuální prach, ale když je sucho herní, tak to vždycky přijde vhod.
          • Já jako student taky pirátil, ale od té doby, co pracuji, si hry zásadně kupuju. Většinou počkám tak půl roku od data vydání (hra je pořádně opatchovaná a navíc za poloviční cenu) nebo čekám na Steam výprodeje, příp. si kupuju jen klíče. Občas ale koupím hru i za plnou cenu v den vydání jako třeba oba Left 4 Dead, Dragon Age, Diablo 3 nebo Aliens: Colonial Marines.
            • Ronox
              Tak to jsme na tom úplně stejně ;-) christmas, spring a summer sale jsou pro mě a mou peněženku nejhorší období :D a s tím studentským životem taky souhlasím. Hlavně v dnešní době když vidím jak se to složitě instaluje, crackuje, patchuje. Zakazovat aplikace ve firewallu atd, tak to už to koupení je fakt jednodušší.
    • Spousta lidí si ale konzole koupí i z toho důvodu, že si hry potom můžou měnit, bazarovat atp. Málokdo dává 1000+ za hru, která mu je k hovnu jakmile ji dohraje.
      • To je mi jasny, ale pokud by obe hlavni konzole bazarovemu prodeji opravdu branily, tak s tim nic hraci nenadelaji a bud na to pristoupi, nebo si novou konzoli neporidi.
      • Vítej v našem PC světě (a ne, newarezuju).
  • neverim. staci sa pozriet na pocet predanych / pripojenych konzol / platenych uctov. nie je myslitelne, aby sa konzola, ktora sluzi aj kopcu (desiatkam milionov) skutocne offline hrajucich ludi musela pripajat, inak nebude fungovat vobec. na druhej strane, ak je takyto krok schopny niekto vobec skusit, tak microsoft. bezne si podpiluju konar pod sebou bez pudu sebazachovy s myslienkou na nieco... tak tentoraz to vyzera na pokus o zastavenie piratstva (divne, ked xbox bol stale flashovatlena konzola) + dodatocne prijmy z hier vs bazary a pozicovne. u nas to mozno az tak nefachci, ale v krajine, kde je ich zaujem najvacsi bezia vo velkom bazary a poziciavanie...
  • Beztak hi-tech konzolim zvoni umiracek casual hracum bude stacit Androjdi konzole za par dolaru (nebo TV co to uz bde mit zabudovane v sobe) + hry do 9USD a hardcore hraci zustanou na PC kde digitalni distrbuce rok od roku rapidne roste mozna tomu nastavajici generace xboxu a ps4 tak tak uniknou a zoufale se budou placat dal, ale dalsi generace dopadne jak PSP vita neli hur
    • bohuzel, hlavni vyhoda konzoli, tedy jednoduchost a blbuvzdornost, pomalu mizi tim jak se funkcemi vic a vic blizi k PC a zeslozituji, argument pohodlne hrani na velke obrazovce uz je taky pomalu pase, kdyz uz ma skoro kazdy doma nejaky ten 20"+ monitor, ktery navic bezi ve vyssim rozliseni nez televize a co se tyka cenove vyhodnosti, za tech 12-14k co bude stat pri launchi clovek poridi za dnesni ceny slusny upgrade kompu, ne li rovnou novy pocitac, navic do toho musi zapocitat i hry, ktere jsou na konzolich jednou tak drahe
      • Ano poridis si novej počitač za 12-14k ale vem si kolikrat ho budes muset upgreadovat zatím co konzole budou zase nejakej ten patek stejné a pojedou na tom hry uplne stejný jako na počitaci ktery budes krmit novou technologii aby ty hry udejchal
        • Kdyz budes pocitat zivotnost generace konzoli 6 let, myslim ze upgrade kompu 1x za 3 roky je celkem dostacujici, takze bys udelal jeden upgrade na generaci konzoli. To ze konzole jsou porad stejne je dvousecna zbran, ze zacatku je to super, ale jak konzole starne, tak na PC porad vic a vic ztraci, sam to vidim na sve PS3, ze zacatku jsem si z grafiky her na ni sednul na zadek, ale posledni cca 4 roky uz je videt jak je vykonem a grafikou proti PC zastarala, v soucasne dobe uz opravdu vyrazne a ty s tim nemuzes delat nic jineho, nez pockat na dalsi generaci, protoze sam ji upgradovat nemuzes a de fakto stravis pul generace konzole hranim her v podprumerne grafice
        • Vazne me udivuje, jak nekteri tuhle pohadku porad papouskuji, pricemz tohle uz davno neplati.
          Ja si napriklad se soucasnou koniguraci PC vystacil po celou dobu od uvedeni soucasne generace konzolli a zahral jsem si vse co jsem chtel a snad az na hry jako metro a crysis jsem si zahral vse i v plne vizualni krase.
          • A navic jen to co usetrim na cene par her mi ten upgrade zaplati a narozivy hrac i ten cely PC kazda hra je o 300-500,- drazsi
      • Souhlas se vším, ale co se týče cen na konzolích... dají se opětovně prodat do bazaru, nehledě na to, že si nebudeš kupovat hry nové, ale jen z bazáče. To je prostě cash saver jako sviňa.
  • X-boxy, PS, Nintenda atd atd atd je to nejvetsi zlo co mohl herni prumysl postihnout, tyto zastarale sr*cky brzdi nejen technologicky vyvoj her, ale celkove delaji z hracu vygumovane opice bez mozku, vzdyt preci hra nemuze byt tezsi, nez na 4 tlacitka pro masy.
    • sory ale plesnivec travici 24/7 u PC bude stejne vygumovanej jako konzolista, to se na me nezlob :) Jako se vsim je to o lidech.
      A uz se opakuju asi po milionte, ale prosim nauc se pocitat, kazdy kdo si spocita 1+1 vi proc je aktualni situace jaka je. Asi travis u PC hrani tolik casu ze ti utikaji zakladni skutecnosti. Takze az se zase probudis z hibernace dej nam vedet.
      • je rozdil u ceho travis cas, jestli hrajes hru u ktere mussis premislet, tvorit nebo jestli ti mozek vymiva stupidita kde mackas 4 knofliky skoro jedno jak. Proste clovek co 24/7 hraje sachy neni stejny vygumovanec jako clovek 24/7 sledujici na nove serialy typu ulice
        • Si domluv rande tady s lalou... budete si rozumet ale nikomu to nemusite cpat.
        • hele tak jestli tohle myslis vazne dej si facku :) ano!svete div se konzole je zjedodusene reseni prave pro ty co presne to hledaji.. gauc... gamepad... nikoliv prkenny premek za PC a mysi vruce. Vse ma sve vyhody, ale placat tady ze vsechny hry na konzoli jsou stupidni ....
          Vsichni blbecci co takhle stupidne obhajujou prave to svy, at uz je to konzolista nadavijici na PC nebo naopak, vzdycky se musi jednat o totalniho blba :) Hrace nezajima jestli je to pc a mackas 6 tlacitek na klavesnici + 5 tlacitek na mysi (wohooo to ses teda advanced player) nebo drzis v ruce gamepad a na zaklade toho rozhodovat o tom co ti ta ci ona da ?
          Jednoho dne si z toho vyrostes.
          • Upřímě konzole má v současnosti dvě výhody:1. exkluzivit 2. pohybové ovládání - všechno ostatní lze i s pc a ve spoustě případů i líp
    • konzole ze delaji z lidi vygumovane opice? to na nich asi musis mit osobne napareno peknych par tisic hodin :)
    • napsals pravdu a hned mas minuska to vis opic bez mozku je vetsina a kazdy dalsi minus to potvrdi
  • Tak moje realita je takova, ze mam cca 300 PlayStaion her, nikdy jsem zadnou neprodal, PS3 mam trvale pripojenou k netu a tudiz me takove opatreni nijak neomezuje a takovych jako jsem ja jsou urcite miliony.

    Ale presto se mi to nelibi - ne omezeni bazaru, pro to mam pochopeni (i kdyz jsem presvedcen, ze nez branit bazaru, tak je lepsi na nem vydelavat skrz online passy a ty klidne rozsirit i na single player), ale trvale pripojeni k internetu. Je to snadno zneuzitelne a jde pres to vydirat jak hrace tak samotne majitele platformy. Staci provest DDOS utok a miliony hracu si nezahraji.

    Dnes je konzole svobodnejsi platforma nez PC. Abych si zahral skyrim, musim mit na PC internet a musim na nem mit nainstalovaneho a spusteneho klienta, ktery sleduje me aktivity. Na konzoli si Skyrim zahraju i bez pripojeni k internetu. To je vyhoda, ktera se malo zduraznuje. A byl bych rad, kdyby tato vyhoda byla na konzolich zachovana. Byl bych rad, kdyby hraci zustali nezavisli na nejake treti strane a funkcnosti technickych prostredku teto strany a internetu.
    • Ver ze na PC si ten Skyrim taky zahrajes bez internetu a dokonce zadarmo *1* to je chyba distributora ne platformy
      • eeeee
        Nekradu.
    • Prave situace na pc by mohlo byt voditko toho, co mozna muzeme ocekavat na konzolich. A obavam se, ze prave nadchazejici generace konzoli pujde prave v techto slepejich.
      Kazdopadne odpovedi se snad uz brzo dockame.
  • fallout
    Nevíte někdo jak si na tom stojí Xbox360 vs PS3... respektive která konzole má více fanoušků? Jen by mě to zajímalo, dík za případné info...
    • Oboje su stare šunky so supnymi hrami pre malomocnych ktory dokazu len ist v pred a mackat jedno tlacitko.
      Staci tak?
      • Zajimave, 95% her jsou jak na konzole tak PC...takze pouze PC exkluzivni tituly jsou pro intelektualy? No...tak to je teda kauf
    • To je otázka... Každá konzole má něco. Já mám PS3 a jsem max. spokojen. PS3 má Blue-Ray což je velká výhoda. PS3 má lepší tituly a zároveň je jich mnohem více než na Xboxu. V Americe je rozšířen Xbox a v ČR PS3. Aspoň to takhle bylo podle posledního sčítání...
    • fallout
      Ok... tak dík a sory za vyvolání válečného konfliktu... *2*
    • Vetsi prodeje ma Xbox a ptat se co je lepsi se rovna vyvolání občanské války...
      • Veskoslav
        NO nevím, kdo říkal, že hráči a majitelé Xboxu jsou socky a ovce.......
        • Ja, ocividne se te to dotklo, promin ... Bééééé
      • Prodejnost konzoli je stejna, nedavno probehla medii zprava, ze PS3 uz prodala celkove vic kusu nez XBox360. Na druhou stranu, XBox dominuje v bohatsich US, coz vede k tomu, ze se na nej prodava vic her.
        • Aha, ja myslel ze Xbox porad vede... Kazdopadne ptat se co je lepsi je hrozne osemetny. Ja chtel bluray prehravac a vic me zajimaj PS3 only tituly tak jsem si koupil Playstation...
    • Nintendo :)
  • Mozna to tu uz bylo, ale tenhle koncept se mi fakt libi :D Porad pekne malej kompaktni ovladac, displej neni nasilnej a drzaky salat teplo/zimu by bylo zajimavy :D http://cdn2-b.examiner.com/sites/default/files/styles/image_full_width_scaled/hash/2b/14/2b144153efb7ef6ad61a9bda17416879.jpg
    • morokura
      Hmmm, to je hodně pěkný. Kldině bych si takle dokázal představit novej DualShock.
  • je to blbost když se my rozbije konzole koupím novou a už si ty hry nezahraji
    • Zahrajes, protoze hry nejsou svazany s hardware, ale s uctem.
      • Určitě to tak bude. Když jsme u těch účtů - pravděpodobně to budou mít ošetřené, aby to nefungovalo, ale šel prodávat účet... Samozřejmě účet s jednou hrou + teda fyzický disk k tomu aby to fachalo. Pravděpodobně je to ale blbost = moc jednoduché aby to šlo.
  • PatrikDee
    ,...Xbox mi vyhovuje a nič meniť nebudem, on line non stop mi nevadí - nakoľko už nedokážem hrať hry bez toho, aby som s niekým kecal, alebo aby som hral len tak, off line, proste som si zvykol byť v nejakej komunite, stále on line a stále in,..:)
    • ty jsi proste FRýKůlín

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit