Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim. Chcem sa opytat, hral niekto betu na niecom podobnom ako mam ja? i5 2.5ghz, 4gb ram, a nVidia 640m GT. Ide to aspon tako tak plynule?
    • mummra
      Mám podobný NB, jen mám grafiku 1GB a beta mi šla bez antialiasingu, stíny low, textury high a všechno ostatní medium, hratelný v pohodě, jsem sice zvyklý na vyšší fps ale jde to a grafika vypadá dost dobře i tak. Mám i5 2jádro, myslím že nejslabší element je právě cpu, chtělo by to 4 jádro. Je znát, že poslední hry, jak jsou portovaný z konzolí, tak jedou víc a víc výkonu na cpu a grafika se skoro vůbec nezapotí, protože konzole už maj na dnešní dobu slabou grafiku.
      To ale není případ crysis3 tady to chce celkově dobrej comp. Taky už mám ten NB 3. rok *1* tak to bude chtít někdy něco lepšího.
  • Když si vzpomenu, jak tiše přišel takovej Half-life 2, Gothic (1,2) a jaký pocity to ve mě zanechalo....možná to bylo o to silnější, že člověk nic nečekal. Z těchle trailerů jenom slibujou a sppíš už budem jenom zklamaní...

    Kdyby raději předvedli, jak funguje AI, jednotlivý zbraně a rozdíly mezi nimi...
  • Nicitel1993
    No není divu, vývojáři by se měli snažit když dnešní fan videa pomalu dosahujou kvalit originálu *4*
  • Ten trailer mě nechává chladným. Už jsem na to asi starej... *7*
    • Keyz
      Spíš otužilí *3*
      Tolik věci všude bouchá a pokaždé to ukazují ve zvláštní animaci,že je to již vlastně jedno co kde bouchne.
    • trolo
      Achievment unlocked: Hype immunity
  • Liquid State zpívá basák Muse. Jakkoliv je mám ráda, tahle skladba mi k srdci nepřirostla, Chrisův hlas sólo mi vadí. Ale pardon, dubstep to není. Pravej dubstep i ten kterej momentálně propaguje např. Skrillex zní úpně jinak proboha.
    • deridon
      tohle dubstep samozřejmě není, ale třeba Follow Me od nich je.. což mi bylo smutno, když jsem to slyšel, dubstep mám rád, ale od nich prostě ne a ne a ne
      • Dubstep zahranej od nich na ,,normální" nástroje beru, Follow Me se mi líbí moc. I současná podoba dubstepu (Skrillex atd). Třeba i mýmu známýmu - odborníku přes house a dubstep se jejich ,,ztvárnění" dubstepu ve FM nebo Madness líbí. Ale to by bylo na jiný téma *1* Každý má právo na svůj názor *3*
        • vindalooo
          Madness je super (pouze osobní názor), ostatní jsou standardní Muse s troškou od všeho. Ale že by Follow me bylo dubstep mi nepřijde, náznaky tam jsou ale dubstep to není
          • Trošku to tam slyšet je, ne tak moc jak v Madness. Pro mě stejně vede Unsustainable, prvních několik poslechů bylo jedno velké WTF, ale teď je to pro mě nej song z T2L. To by ale bylo na jinou dikuzi *3*
  • At dou uz s tema fps do prdele....je to uz jak mor
  • morokura
    Posbírej videa z youtube, sestříhej pár scén a plácni k tomu teplej song, ať to zní zajímavě. Lame, ale pořád lepší než čumět na reklamy od Český spořitelny.
    • taky mi ta hudba pripada priteplena :D
  • proč tam musí byt dubstep
    • calwin
      muse je jedna z najlepších alternatívnych kapiel v tomto období...
      • S označením "alternativa" bych byl poněkud zdrženlivější. Přec jenom je to mainstream až na kost.
        • By mě zajímalo, čím jsou Muse mainstream až na kost...když neberu v potaz pár songů k Tw, to jo. Muse mainstream nejsou a nikdy doufám nebudou. Mainstream vypadá hodně jinak, sorry za ot *4*
          • JohnyTheZik
            Mainstream neni oznaceni zanru, ale spise popularity, takze cokoliv muze bejt mainstream a MUSE momentalne mainstream rozhodne je :)...
            • V tom případě doporučuju najít si definici mainstreamu. U nás ani v jejich rodné zemi do mainstreamu nepatří.
        • vindalooo
          jo i ne, alternativní mainstream... :)
  • multiplayer nezaujal
  • walltar
    Hm nevím, ale nějak mě Crysis 3 neláká ... Jednička mě celkem dost bavila, ale dvojku sem duhrál tak do půlky a omrzela mě. Takže na torjku se moc nevidím. Mohli by udělat nějakou novou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit