Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijdu domu, začnu instalovat originálku a mezitim si řikám, že mám čas tak projedu web a ejhle co nevidim. Sem opravdu zděšen hodnocením, který se teď na webech objevují. Vypadá to, že jsem zase vyhodil prachy oknem,. No nic, doinstalováno tak uvidim...
    • Vidis ja to pred hodkou sosnul 20 minut zahral a smazal...
      • nekromant33
        Rozhodne, hry nekupuju dokud neni dostatek recenzi od lidi kteri maji podobny nazor na hry jako ja, pripadne nevyzkousim (legalne ci nelegalne). Nejaka predobjednavka se zbrani navic ci co to bylo me nevrati zahozene penize
  • Veskoslav
    No a pokud jsem DS3 dal 6/10, tak tomu bych nedal více jak 5/10. DS3 je oproti tomu vyspělá hra s mouchami. Tohle je poněkud větší omyl, který je horší i než AvP 3.


    Obzvlášť se mi líbí cena cca 50 Euro a v dne vydání další "DLC" za 30 euro.....
    • Krymot
      Avp 3 nebyl omyl podle mě
      • avp 3 byla a je stale podle me velmi dobra nedocenena hra. single sice realativne kratky, ale fajn a multiplayer taky dobry. o technicke strance podporujic i dx11 netreba hovorit.
  • Krymot
    Chjo kde je ten gearbox který na začátku dělal kvalitní tituly jako napřiklad Half-life: Opposing force či Tony Hawk pro skater 3? *13*
    • nekromant33
      Borderlands jsou super...
  • Je to jako z DNF. Moc dlouhej vyvoj hre spis skodi. Ale je to fakt za 1100 to nema ted cenu kupovat, mozna tak kvuli tomu multaku.
  • Krymot
    Recenzi soudit nemohu pač jsem eště nehrál. Ale považovat za Avp od rebelionu z roku 2010 za nepovedený mi příjde dost smutný. Příběhově nejlepší avp a co se týče multiplayeru tak tohle avp bylo též nejlepší. Avp z roku 1999 byla dobrá akce ale bez příběhu a v multiplayeru strašně velká nevyváženost ras. AVp 2 měl dobrý singl a nejhorší engine ze všech avp a multiplayer nudný
    • Souhlasim, nechapu co ma kdo proti AVP 2010. Samozrejme, predchudcum se nevyrovna, daly se prodlouzit kampane a mozna i trochu slapnout na plyn temnejsi atmosfere, ale v zasade to byla pomerne vydarena hra a jiste bych ji nenazval odpadem ci jako recenzent hruzou. Osobne me bavily vsechny 3 kampane, zvast za aliena to bylo paradni co se ovladani tyce kdyz to clovek chytnul poradne do ruky a vyckval na marinaky kterycm se pak spustil za zada :). Zkratka hratelnoste nove AVPcko slapalo na vybornou a v nekterych silnejsich momentech hry bych osobne sahl i k osmicce.
    • na multiplayer se*e vetřelec
      • shmeck
        Říká se kyselinuje...
  • me nejvic bavil treti dil na vezenske planete a ten dil kdy oživnou ripleyovou taky nebyl špatnej, to jen na margo te poznamky ze se serie v dalsich dilech nejak podelala
  • Hra ktora ma nezaujimala ma nebude zaujimat aj nadalej. Smutna realita dnesnych dni :(
  • Caincz
    No, osobně bych s hodnocením šel ještě o dva body níž. Hrál jsem verzi pro X360, nebudu se tedy bavit o grafice, která je hnusná jako u Duke Nukem Forever, protože bych od PC komunity dostal přes čumák se zastaralostí konzolí. Co však zmíním úplně v klidu je naprosto dementní situace hned v začátku, kdy při prvním setkání s vetřelcem nastane klasický CoD moment a s monstrem, které by vás mělo být schopno slupnou jako malinu, se přetahujete a kroutíte mu hlavou, jako by šlo o neškodné štěně. Že mají vetřelci zelenou krev nekomentuji a přesunu se rovnou k další trapné záležitosti - postavy spolu nemluví. Vysekáte parťáka ze zdi, kde čekal na vylíhnutí Chestburstera? Očekáváte poděkování? čekejte dál. Řítí se na vás pětice xenomorphů a řekáte, že budou mariňáci vztekle/zděšeně křičet a komunikovat taktické povely? Čekejte dál. Hustokrutost koloniálních bijců jde dokonce tak daleko, že když se hned ze začátku v jedné (opět totálně CoD) scéně jednomu přeci jen vylíhne roztomilý alienek z hrudního koše, komentuje to, jak jinak, mlčením. Hra je zároveň značně zabugovaná, při dvacetiminutovém hraní jsem narazil hned na dva nefungující skripty, kdy se neotevřely dveře, které se otevřít měly apod. Osobně nechápu, proč licenci na tak geniální sérii, jako je Alien, která má takový potenciál, dostane ke zpracování béčkový Gearbox. Po hodině hraní jsem nad hrou zlomil hůl a už se k ní nevrátím, snad příště...s lepšími produkčními hodnotami.
    • A koupil sis tu hru?
      • Caincz
        Ne, měl jsem k dispozici na vyzkoušení legální kopii.
    • rhaegar
      Třeba komunikují telepaticky :P
    • Za Opposing force u mně Gearbox vždycky budou mít můj obdiv. Ale tohle je fail, to je pravda.
      • Black_Hand
        opposing force patri k mym nejoblibenjsim datadiskum vubec. to experimentovani s level designem a ty originalni zbrane byly neskutecne super.
  • v současnym stavu nekupoval ale možná tak za půl roku po pár patchích a se všemi DLC to k hraní bude ;-)
    a +1 za LAN
    • Aby na to vobec nejaky patch prisiel... Na AvP 2010 sa po jej vydani velmi rychlo zabudlo :/
      • tohle je gearbox a existuje k tomu season pass - takže tipuji před každym DLC bude patch. A AvP 3 mělo mám dojem 6 patchů
  • Jinak to dopadnout ani nemohlo. 6/10 se zavřenýma očima. Přeji tomuto odpadu brzké zapomnění. Btw, myslel jsem si že krev vetřelců je extrémně silná žlutozelená kyselina, ne hořčice do rohlíku.
    • kdyby to byla kiselina tak by se vetrelci rozpustili omg
      • roman.pajdlhauser
        konecne viem, preco sa po svete vala tolko zdochnutych kobier, vsetky sa otravili vlastnym jedom!
        • Pletes si kyselinu s jedem?
          • roman.pajdlhauser
            rovnako ako sa kobra neotravi, xenomorph moze mat v zilach kyselinu a to, ze vo filmoch tato kyselina bola deadly, mohol byt paradny prvok aj v hre
      • shmeck
        Taky jsem tak přemýšlel... když mi bylo šest *15*
      • tvůj komentář je ještě větší fail než ta hra.
      • Tak myslím že si nás všecky dobře pobavil , jak pravopisem tak znalostí vetřelců.
      • Veskoslav
        Nedělej ze sebe opět retarda *11*
      • nevíš nic a chceš někoho poučovat ? *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit