Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle ocekavani :) Hype jako kr@va a pak jde to proste blaf *1* Doufam ze hype splnil ucel a conejvice lidi predobednalo *3*
    • http://games.tiscali.cz/recenze/aliens-vs-predator-2-49249
    • Koupeno kvůli vetřelcům. nezajímá mě jak kvalitní hra to je a jestli to má herní dobu 3 minuty nebo 100hodin :).
      • tak to jsi stastnej clovek :D pamatujes prechozi AVP ? To kazdyho unudilo po 1h v single playeru... ale jsou tam vetrelci... :l
        Taky jsem fanousek... to ale neznamena ze budu kupovat spatne hry, nebo lepe hodne prumerne..
        • Minule AVP jsem koupil, single player otresna nuda. Mutlak byl super ale omrzel take radove po nekolika hodinach a byl jsem hodne nastvanej.. Ted kdyz dalsi dil i pres suprcupr hype dostal 6tku tak letet do shopu a vyplaznout za to pres litr to bych si fakt nabeh..
          • co? zahraj na hard.Je to daleko zábavnější .
            • c-z06
              ...a pořád je to nuda. Zkoušel jsem. I na hard mě to nebavilo. Tím AI neposuneš na nový level *1* Ani scripty. Ani celý CoD styl.
  • Nejlepsi Alieni jsou stejne Resurrection, Frantik to tem amikum ukazal!
    • čtverka je sice velmi dobře zrežírovaná, ale má imho naprosto dementní scénář
      • to je pravda, i efekty jsou nejlepší ze všech filmů. Na filmu se podepsalo i to, že to režíroval stejný týpek jako Amelii :) má to takový podobný nádech, jinak dějově je to nehorázná pitchovina...
        • troubove..on mysli hru..na PSX..nejlepsi herni vetrelci co kdy vysli a delali ji francouzi..
          Ale to asi neznate..v te dobe jste jeste brecely mame u prsu..
    • Souhas, jediný vetřelci co se mi líbily. No dobře Prometheus taky ušel.
    • to je dle mého názoru nejhorší díl...
    • No a Cameron je vlastně Kanaďan, takže jediný Amík co kdy Vetřelce točil je Fincher.
    • Scott je Američan? *8*
    • Rorschah
      nemyslíš snad ten film *3*
  • Tedy povím Vám, že granátomet implicitně nastavený na klávesu "F", se stal zatím nejčastějším zdrojem mých úmrti *15*. Asi bych si to měl konečně přenastavit.
    • kubi-wan
      To je fakt. Hned na začátku máš odříznout toho chudáka přicuclýho ke zdi. Chtěl jsem si na to posvítit, instinktivně mačkám F a bum. Chcípnul jsem, ten přicuclík ne a ještě se tam odkudsi zjevil vetřelec, kterej jen stál a čuměl na mou mrtvolu :D
      A já si v tu chvíli řek: "Nevěděl jsem, že jde o parodii" :)
      • no ano me se stalo presne to same :D docela to pobavilo
  • Znovu děkuju tvůrcům za to že dělají špatné hry, mám díky tomu čas dělat lepší věci.
    • Taky si myslím, že by se mělo dělat na PC mnohem méně věcí. Nemám čas hrát věci z GOGu, natož novinky *1*
    • Dobře ty :)
    • absolutne nechapu ten minus :) Zapomel jsi dodat ze vydelane penize take najdou lepsi uplatneni misto hozeni je oknem.
  • U této hry mě příjde, že se tvůrci propadli o 10 let zpět.Kdyby to nebyl Aliens tak to dostane tak 40% a to je podle mě tak strop této hry.No a když k tomu přičtu výjoj trval 6 let tak dávám 20 %.
  • kubi-wan
    Kdy se stalo, že se z hráčů stali instantní hateři?
    • od te doby co se rozmlsali na par dobrejch kouskach
    • V momente kdy se hry staly jen odflaknutyma comercnima ucelovkama parazitujici na overenych a kvalitnich znackach mezi kterou patri bohuzel i AVP.
    • Honze
      Tak tak, je to prostě smolný poslední dobou :)
    • Odulin
      Přesně.:)
  • Ahoj,
    chci se tu akorát optat těch lidí co hru hráli a prošli ji až do konce.
    Je tu nějak ve hře vysvětleno jak se dostali na konci filmu ALIENS na SULACO ty 2 vetřelčí vejce ? Tuhlectu otázku si pokládám už pěkně dlouho a co jsem koukal tak tvůrci této gamesy plánovali začlenit vysvětlení přímo do hry.
    Na internetu je spousta teorií ale žádná se mi nejeví jako reálná. A Cameron se k tomu vyjadřovat nechtěl, jen zprcal tvůrce ALIENA 3 že zabil tak skvělé postavy hned na začátku filmu (hicks a newt).
    Jinak víte že na konci aliena 2 (po titulkách) je slyšet cupitáni facehuggera ?
    • Cameron se nemá co vyjdřovat k vajíčkám na Sulacu. Vajíčko na Sulacu bylo přidáno až ve trojce. To je jedna z věcí co mi na Alien filmech vadí, je to jak tichá pošta. Režiséři si to předávají a každý do toho přidá něco jinýho než ten původní zamýšlel. Ale zase je na druhou stranu dobreé, že každý díl má svůj rukopis podle režiséra...
    • Veskoslav
      Bohužel není. Včera jsem viděl závěrečné titulky a doufal jsem, že to tam bude.
      • A jakou jsi viděl verzi? Mně se zrovna nechce vytahovat blučko z krabičky, abych to zkusil, ale na netu jsem četl, že to tam fakt je a potvrdil to i Cameron
        • No prý se to vyskytuje na verzi z LaserDiscu, no ale tu co jsem teď viděl tak byla normální DVD rip z ulozto (český dabing a bez nových scén). Je ale možný že se to vyskytuje ve všech verzích. Ruku na srdce, kdo z vás kouká na film včetně 5min titulků :).
          Jinak každá filmová verze vetřelce měla v DC pár scén navíc.
          Když to shrnu tak v ALIEN to byla scéna kdy rozebírali ten SOS signál z LV-426 + scéna s Dalasem na Nostromu, kde prosil Ripleyovou ať ho zabije (zvlášní, jestli byl Dalas impregnován facehuggerem, tak kde se tam ten pavouk vzal fakt netuším).
          V Aliens to byla scéna kdy Burke poslal kolonisty LV-426 k prozkoumání cizí lodě na souřadnice které uvedla Ripleyová (ten velitel v kolonii je ten samej herec, jak hrál kapitána Holistra v Red Dwarfovi :) ) a pak ta scéna se sentry gunama.
          Alien 3 má asi nejvíce scén oproti "normální" verzi. Vetřelec se narodí z krávy (oproti psu) a vězňům se ho dokonce podaří chytit do pasti.
          Alien 4 má akorát rozšířený konec kdy se Ripleyová dostane zpátky na zem kde vidí v pozadí rozbouranou Eifelovku.
          Jo jsem velkej fanda vetřelců :)
          • Add dvojka, zapomínáš na to nejpodstatnější, dějovou linku s tím, proč má Ripley takovou starost o Newt (-protože byla máma a když odlétala její dcera byla přibližně v jejím věku).
            A kdyby někdo udělal sestřih kinoverze a directory cutu Alien3, tak by to byl asi nejlepší Vetřelec ze všech. Pes měl jednoznačně logický opodstatnění v pozdějších vlastnostech toho sviňáka, co běhal po kolonii, naproti tomu rozšířená verze měla o dost jiné (lepší vyznění) finále a podala Ripley jako bojovnici do poslední vteřiny...
            • souhlasím, DC verze 3 dílu byla úplně jiný film, ale co mi tam haprovalo bylo narození Aliena z krávy, také mi to více sedi ze psa, ale z toho psa to vypadalo blbě, protože se narodil dá se říct stejně velký vetřelec jako byl samotný pes :)
          • Jo máš recht, mě to nikdy nedošlo atak jsem teďka chvilku bádal.
            Tady je vysvětlení co se stalo v ALIEN s Dallasem. Ridley spolupracoval při tvorbě filmu s H.R.Gigerem (otec aliena) a ten měl úplně jiné smyšlení o životním cyklu aliena něž Cameron v Aliens. Proste alien vytváří (mutuje) cocony z živé hmoty. To právě dělal v podpalubí Nostroma kde to objevila Ripleyová a jak se rozhlížela po místnosti, tak bylo vidět že Bretta už alien stihl proměnit na ten coccon. No mě to nikdy nedošlo, až když jsem si teďka o tom přečetl jak to Giger vlastně zamýšlel.
            Cameron v Aliens tenhle nápad zahodil protože v době kdy se Aliens točili, nebyla tato verze ještě k dispozici. A proto tam hodil tu královnu která kladla vajíčka.
            Jinak co se ještě týká těch inženýrů co byli v prométheovi, tak ti měli bejt součástí toho křesla jak bylo vidět v ALIEN (navrhl zase Giger, na netu jsou vidět krásně skicy), ale Ridley to nakonec udělal po svém a nechal z nich tyhlecty humanoidy.
            • Coffin.Corner
              Cameron ve svém filmu královnu použil hlavně proto, že rád využívá filmová klišé a souboj s takovým bossem je klasickým vyvrcholením filmu. Navíc se mu i šikovně povedlo celý souboj povýšit na bitvu dvou dominantních samic, resp. matek, což se ale dalo pochopit až z režisérské verze *4*
            • A taky proto, jak bylo řečeno. Je to zvíře, jedná podle instiktů. To, že není máti v blízkosti neznamená, že nemůže připravit půdu pro její příchod. Prostě pěšák, dělá to, co má geneticky zakódováno...
          • Dallas nebol nainfikovany facehuggerom, ale velkym alienom, a menil sa na vajicko z ktoreho by sa facehugger vyliahol, to co tvrdil ze sa v nom hybe bol prave facehugger :)
            • Scott nesouhlasil s vložením královny do světa vetřelců. To je Camerona nápad, né Scotta. Scott razil cestu mutace a přetvoření oběti do vajíčka.
            • Nechápu, proč Ridley vrátil tu scén s Dallasem do DC verze, přišla mi pitomá a nedává smysl - proč by vetřelec shromažďoval kokony, když nemá královnu...
    • Vajíčka na Sulacu asi zůstanou navždy záhadou... Já si vždycky říkal, že je tam mohl dát někdo ze W-Y, ale zase kde by je vzali? Další možnost je, že by je tam nakladla královna po tom, co se Ripleyová zavřela do místnosti ze zvedákem, ale mám dojem, že mezitím akorát vytrhávala ze země víka od kanálu... Jinak co se smrti Hickse a Newt týče, na to byl nasraný i Michael Biehn, ale mně to třeba příjde jako dost dobrý nápad všechny zabít hned na začátku a dát jasně najevo "tak, a teď jsi pěkně v prdeli" :-) Škoda, že trojka dopadla tak, jak dopadla. Speciální edice je podle mě super, kinoverze o ničem a věřím, že kdyby Fincherovi nesvazovalo studio ruce a nedupalo po jeho práci, byl by z toho nejlepší díl série.
      • Coffin.Corner
        Mě se taky líbilo, jak Fincher během několika úvodních minut, absolutně rozmetal veškerý patos, který Cameron tak pracně budoval v předchozím filmu. Ten trapný románek mezi Ripleyovou a Hicksem jsem nikdy nemusel, stejně jako výkřik: "Maminko!" od Newt, na konci filmu .
        Fincher jejich brutální smrtí, (v extended verzi je nechutný záběr na rozmašírovaného Hickse) jasně nastínil beznaděj, která diváka čeká ve trojce. *4*
  • Tato recenze mi připadá velmi nečtivá a v podstatě nic nesdělující. Mám pocit jako bych četl nějaký seminární úkol na dané VŠ. Ke hře. Je patrné, že rukopis společnosti SEGA a její arkáde styl se nezapře. Jako arkádový titul na motivy filmu je dle mě hra slušná, jako herní zpracování vetřelců, jenž má nahradit další film jsou Aliens CM bohužel slabým, tuctovým a všedním výtvorem. Nicméně hrát se to dá a věřím, že se najdou i tací hráči, kteří se náramně pobaví. Domnívám se, že největším kamenem úrazu bylo velké očekávání, které bylo způsobeno soustavným odkladem, a tematickým zaměřením. Kdo v dnešní společnosti nezná vetřelce, že :-) Co se týče ceny, tak ta je na kvalitu hry velmi nadsazená, proto doporučuji počkat na případnou slevu.
  • Keyz
    https://www.youtube.com/watch?v=8J8SzBhjqaQ

    *1*
  • Ja som Alien fanušik a ochutnal som iba prvu misiu, no staršia grafika bez modernych efektov by sa dala prehryznuť, akcia je to slušna a atmosfera husta, samozrejme kto hlada chyby, určite ich najde, ale kostra pudla je zakopana inde - ak je tato hra dostatočne dlha a husta, bude to legenda -to čo urobilo legendu s AVP2 a inych staršich hier, ak to bude 10h demo tak sry pani, za toto chcete 50€ ? Pr*ser...
    • Já to vůbec nehrál, ale co jsem četl jiné recenze, tak tam říkali, že je délka cca 6 hodin :/
    • Co to vlastně znamená bez moderních efektů? Že tam všechno nesvítí jak v Las Vegas a každý předmět se neleskne jako psí kulky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší