Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EpicHavoc
    Ja si myslim ze spis hral Atomic Bombermana...
    • Ronox
      indie remix s Angry Birds
  • Novinky vypousteji jako kazdy den do sveta spoustu blabolu a uz opravdu nema smysl se nad timto pozastavovat, uroven clanku a redaktoru je nejen na tomhle webu velice nizka, takze se ani neni cemu divit, zijeme v ČR kde dnes znamena jiz pozitri.
    • Počkej na TV NOVA čeho se zas chytne a budou kecat jako vždy...
      • Jasně že se toho Nova nebo Prima hned chytne. Schválně se dneska budu dívat na zprávy i když mi to naruší sledování fotbalu.
  • Už vidím zase toho mastného nečase : zakážeme omezíme zdražíme násilnické hry...
  • Zerathus
    To je ale konina *12*
    • To je zase jiný článek *1* :
      http://www.novinky.cz/ekonomika/294267-konina-byla-i-v-masovych-kulickach-retezce-ikea-v-cesku-potvrdili-veterinari.html
  • The.Mane.of.Chaos
    Novinky a lidi co tam diskutují to je na kriminál... tam se sjednocují největší hlupáci
  • On opravdu někdo bere Novinky.cz vážně?
    • SnakePlisken
      Bohužel ano. :(
  • Kr.Pa
    Novinky stoji za prd uz 7 let, ted se k nim pridava i aktualne.
    • a co Seznam ? *1*
      • regant
        Novinky.cz jsou seznam.cz
  • smejki
    Když budu čudlit golfovou smažbu, budu moct vyhrát PGA tour. #LogdickBuyNovinkyCz
  • Cynical Brit to u toho minulého školního masakru krásně shrnul a dá se to použít znovu. Velkým spoluviníkem jakékoli podobné tragédie jsou média samotná a jejich popularizace viníka do podoby anti-hrdiny. Spolu s titulky je to ke shlednutí zde http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/skolni-masakry-a-nasili-ve-hrach
    • Jak tam říkal něco o tom psychologovi jak říká ,že média obviňují všechny jenom ne viníka
    • regant
      taky jsem to sem chtěl dát :D
      video je velmi zajímavé i tím, že tam v podstatě říká proč jsou hry tímto způsobem obviňovány, a že nejvíc za masakry můžou právě noviny
    • conflig
      Díky moc.. skvělé video
  • MidnighT91
    Vzpoměl jsem si na scénu ze Simpsonových, jak Homer říka něco jako "Je s podivem jak snadno se v téhle zemi člověk dostane k cigaretám" Pak roztáhne kabát a tam má celej zbrojní sklad... Btw: nevěřil jsem že někdy příjde den, kdy novinky budou mít svůj článek na Games...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit