Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    Vypadá to, že Cyberpunk sbírá novou sílu...
  • Autoflower
    petr to psal asi namrdany ''Square Enic '' ?D
  • kostejnesmrtelny
    Pokud mi slíbí, že se polepší ohledně možných konců, půjdu snad i do předobjednávky.
    • Black_Hand
      ja to bral jako konec "vymyslete si sami". taky jsem pak nahodou vymyslel konec, ktery bych videl radsi. daleko vic by vyuzil Elizu. hlavne tu vec, ktera Elizu inspirovala. tedy "Pokec v0.0000001", hrajici si na psychoanalyticku :).
      • kostejnesmrtelny
        Eliza byla bezchybná; klidně by se okolo ní mohlo točit celý pokračování *14*
        • Black_Hand
          tak muj vysneny konec by byl nasledovny:

          v souladu s inspiraci elizy, by te za celou hru eliza vyprofilovala. ona te totiz, jak sama rekla, celou dobu sledovala. nakonec by ti rekla, ze si ji inspiroval k tomu aby se oprostila od tech co ji neustale vyuzivali k ovladani lidstva a jako darek a pritom dukaz by vybrala finalni moznost ona sama, dle toho jak si hral.
  • x_ander
    Zájem rozhodně je. První Deus Ex je pro mě srdcovka a nej hra vůbec, Human Revolution pak bylo naprosto důstojné pokračování. Jeho sequel bych si rozhodně nechal líbit, dějově je na co navazovat (z obou stran:) ) a poslední věta Human Revolution dává tušit, co se v případném pokračování bude dít :)
  • KronosDeret
    Adamovy prvni nanotech implantaty :) To bych si zahral
    • sly_boots
      nemyslim, ze by sa tvorcovia vracali k Adamovi. jednak svoju ulohu uz vo svete Deus Ex zohral a navysejeden z koncov HR umoznuje Adama zabit, takze by velmi nedavalo logiku ho prniest nazad. Aj ked nejakou barlickou sa to vzdy da. Tvorcovia sa ale snazili spravit seriozny pribeh a tak by sa nechceli "znemoznit" ozivovanim mrtvol.
      • Shepard taky v jednom z možnách konců dvojky ME zomrel
        • sly_boots
          a presne na to narazam. ME malo podla mna pribeh pomerne hlupy, ale dostatocny. Deus Ex sa snazil mat pribeh, ktory by obstal aj vo filme a preto myslim, ze by ho nepodkopali tym, ze by sa kriesili mrtvoly. Ja som napriklad cely Hyron vyhodil do luftu, pretoze takto ma vyzerat poriadny cyberpunkovy koniec. A hrat potom opat za Jensena v pokracovani, pri ktorom budu mat tvorcovia rovnako seriozne ambicie by mi tlacilo nerv niekde vzadu v hlave :)
  • MrSanta
    Samozřejmě, že by zájem byl *4*
  • Black_Hand
    odkazovat se na vgchartz, ktere jsou jeste min spolehlive nez pachter....ts ts ts. no co taky jsem to delal, ale prestal jsem.

    a zajem o pokracovani bych asi mel. ale bez adama. a nejakou uplne jinou postavou, ktera jen slysela o tom co se stalo na panachee.
    • Viktor_H
      Jenže kam jinam?
      • Black_Hand
        kdyz duveryhodny cisla nemam tak zadny neuverejnuju. pak jsem jako blesk. lepsi starsi cisla, nez cisla vycucana z prstu: http://www.industrygamers.com/news/deus-ex-revolution-sells-218-million/ http://www.eurogamer.net/articles/2011-11-04-deus-ex-human-revolution-sells-2-18-million http://www.gamasutra.com/view/news/170264/Square_Enix_swings_to_profits_following_strong_Deus_Ex_sales.php .
  • Je to Square Enix... :)
  • Zájem by i byl ale s původními příběhy DX, se tak trošku bojím jestli se najde nějaký zajímavý příběh a celý motor nového dílu. Rozhodně bych bral zpátky Adama. To je dobře vytvořená postava :-)
  • nekromant33
    sem s tím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit