Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Nová Lara se my líbí jelikož to není "s vyvinutým porsím" ale normální holka ale zdá se my že v bechmarku vzdychá ale neprojevuje emoce, dýchá vůbec? Aspoň my nepřipadalo že by se ji při nádechu zvedal hrudník, Celkem mě dostala ultimativní nastavení kde je vetší počet renderovaných vlasů my přišlo že se spíš nepravidelně motají. Na své staré grafice Ati 5700 spustím hru na ultra s AA 1x bechmark my hodil fps 1,6-24 průměr by 20fps.
    Snad Film bude s pěknou hlavní hrdinkou a né "s vyvinutým porsím" která ještě při natáčení nosí silikony aby byli vetší (byla o tom zmíňka film o filmu).
    • máš doma ženskou s kozama až po kolena? nebo kde pramení tvá averze na bujná ňadra, Mě tam v nastavení hry chybí "Velikost prsou" ...
      • u nás v rodině jsou samé ženské a když už jsou po 2 nebo po 3 dětech tak už jsou tak velké že se na to nedá koukat.
  • conflig
    Táák už se mi to pomalu instaluje na HDD *1*

    PS: Ta kovová krabička co dává xzone je boží *1*
    • conflig
      tady jsou krabičky
      http://oi49.tinypic.com/2dgugpt.jpg

      zatím mám za sebou hodinu hraní, a jsem nadšený!! všechno z čeho jsem měl strach se povedlo na jedničku

      PS: Jo a ta kovová krabička je potisklá i zevnitř
    • Grifus
      Muzes sem hodit nejakou realnou fotku?
      • Pilgrim66
        Taky bych se pridal s prosbou o foto. Zvazuju koupi.
  • Hra mi teda z dosavadního hraní (asi 1,5 h) připadá docela nic moc.... tomb raider byl vždy většinou koridorní ale tohle měl být sandbox, kdežto zatím bych teda o sandboxu ani nemluvil. Lara pořád heká a práská sebou o kameny ( ano,má být méně "drsná", ale oni z ni udělali křehoučkou zbabělkyni ) a nedokážu si po té hodině a půl představit že by mě naráz pustili do nějaké větší oblasti...
    • Ono prave prvnich 1.5h je to "nejhorsi"
      • conflig
        Tak jestli je první hodina a půl je "nejhorší" tak si nedokážu přestavit co mě ještě čeká *14*
        • Hmm..kdyz prvni 1.5h u hry co jde dohrat za 10 nestoji za nic..tak to tam toho moc dobreho teda neni..
    • Nesouhlas ... hraju na PS3 uz od patku a ta hra je proste vynikajici ... Uncharted 3 byl sesazen z trunu ... ale pravda je, ze Sandbox to tedy neni ani nahodou ... jiste, muzete se pres campy vracet na jekoliv misto ve hre a zkouset nove postupy (s novym vybavenim, novymi skilly), ale otevreny svet ani nahodou ...
  • Shenkster
    Tak to vypadá zajímavě ! Koncepčně se mi nová Lara moc líbí a vůbec bych se nebál v takovém duchu pokračovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit