Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A na jakém místě bylo tedy to Diablo? Ví to někdo?
  • Měl to být spíš Dishonored než AC3... i když pořád lepší AC3 než Vzdálený Pláč 3!!!
    U FC3 mě neuvěřitelně sral ten hlavní hrdina! Vždy v akci jak řval, příklad: záchrana vašeho kámoše ve žlutém triku, jak jste jeli na lodi. "COMOOON YOU MAST HAARRRYYY" - na granát!!!
  • tak a teď bych prosil skutečný výsledky, protože aby někdo hlasoval pro AC3 prostě není možný *2*
  • Rád bych se zeptal jak je to s výběrem hry roku. Jde mi o to, že jak může být hra roku AC3, který není mezi nejlepšími hrami roku na žádné platformě? *3*
    • Je to odpovězeno níže. Pro platformy vybárali novináři pro hru roku veřejnost.
      • jo, dík. Teď si už jen říkám, jak něco takového mohla vybrat veřejnost? *1*
        • Neschopnost posoudit realitu hru ve srovnání s hypem, kterým byla krmena.

          A točí se to znova. AC: Black Flag v hypu zní dobře. Ale jakej bude v realitě... kdo ví.
  • h0p3
    Zklamání. AC3 úplně míjím, ale Dishonored.. Ta hra je super o tom žádná, miluju steampunk, stealth, atmosféru + stylizace je skvělá. Ale jak řek Dan je to už třikrát převařenej čaj. A jako neviděl jsem v ní nic, tak zásadního, že by v těch žebříckách musela bejt tolikrát.
    Docela mě mrzí, že nikde není Hitman kterej mě osobně, v uplynulym roce, bavil asi nejvíc. Teda ještě s Far Cryem a XCOMem.
    • smejki
      Krom XCOMu je všechno tebou zmíněný taky už pěkně vylouhovaný. Nebo se pletu?
      • h0p3
        Nepleteš a souhlasim s tebou. Ale třeba Hitman mi přišel teda daleko zábavnější stealth akcí než Dishonored. V Dis mě bavil spíš ten svět a hledání, popř. pročítání různejch deníků apod. Než samotná hra.
        • Procházení světa, hledání a čtení deníků je asi čím než samotnou hru? To jako bys řekl že tě v hitmanovi bavilo víc střílení a plížení než samotná hra .. asi podobnej nesmyslnej žblet
    • Půjdu trochu proti proudu 1. Max Payne 3 2. Borderlands 2 3. Hitman: Absolution, ale Dishonored si zaslouží velké uznání. Max si mě získal syrovostí a dospělou atmosférou. Téměř vše se Rockstaru povedlo na jedničku. A pochválím i optimalizaci. Nemám zrovna železo za desetisíce, přesto jsem si hru užil skoro na maximum detailů. Hezké překvapení oproti Noiru. A teď hurá na Rome 2, Wasteland 2 a třetího Zaklínače :).
      • h0p3
        Jóó Borderlands! Vidíš, na ty jsem úplně zapomněl, taky skvělý, hlavně v co-opu. Max taky dobrej, ale tam mi to dost schazovaly ty nelogičnosti, kterejch nebylo nejmíň teda. S optimalizací máš recht ta byla skvělá, jsem na tom s kompjůtrem dost obdobně, proto mám na ty náročnější věci Xboxe. Ale tohle na PC paráda:) A jak říkáš hurá na Wasteland a Witchera :) u strategií teda snad jen doufám v Dawn of War III. Jinak mě úplně míjej.
        • XCOM bych tady dal taky, ale nehrál jsem ho dostatečně dlouho. Můj žebříček jsou akční hry, ale nejvíc prahnu po RPGčkách a strategiích. Age of Decadence mě nesmí zklamat.
  • jojo je to svobodná volba..ale dát to AC3 je fakt úlet :-) jenže co čekat.. dneska když se bavíš s mladym gamerem tak jediný, co ty děcka zajímá je, jak to vypadá,jak se to blejská.. takže tenhle proud je asi nezastavitelnej. Jediná spása budiž indie scéna (jak někdo zmiňoval v diskuzích) a například sledovat IGF. Ikdyž teda za sebe musim uznat, že FC3 jsem dohrál a fakt mě bavilo....
    • K čertu, ta hra je super, tak super, že pro ni hlasovalo nejvíce lidí a tvoje hejtování to nezmění.
  • Tak hra roku asi néé, ale mě AC3 bavilo, má mouchy, jako tupé nepřátele, občasné bugy, nesympatický hrdina, ale tempo moc nekulhá, boje mě bavily, námořní bitvy také, New York a Broklyn se povedl (hlavně přístav) hledání a rozšiřování sídla... Není to tak uplně AC serie ale jako hra bavila..

    Osobně 1. pro mě byl Doshonored, nebo i Walking se svým příběhem, a možná i ten Xcom, který sem ovšem nehrál.
  • Já jsem tedy spokojený že je AC3 hrou roku. Tedy, nejradši bych to viděl takhle: Mass Effect 3, AC3, Far Cry 3. Ale AC3 byla hodně dobrá hra, druhý nejlepší díl série (hned po AC2). Je sice pravda že příběh nebyl zase tak moc dobrý ale ta volnost a otevřený herní svět, ve kterém jsem strávil asi 60 hodin. To je na té hře úžasné. Je mi jasné že mě zhejtujete, ale tak do mě, můj názor nezměníte.
    • ME3? to sidelas srandu ten by moh vyhrat prvni misto leda tak v soutezi zlata malina
      • Proč? Vždyť to je skvělá hra! Je pravda, že konec by mohl být lepší, ale jinak mě to neskutečně bavilo. Myslím pouze SP část, MP je na prd.
        • Tvle vždyť je to obyčejná TPS s příběhem jak román za dvacku z červenomodré knihovny.

          Jo, asi to není vyloženě špatný hratelnostně... ale ničím to nevyniká. To bych mohl jmenovat tuny takových her, co ty si pak tu GOTY zasloužily.

          ME3 vynuíká tak leda hypem a drzostí vývojářů a herních novinářů vůči hráčům. A to jsou jen těžko pozitivní kategorie.
        • Hádáš se s notorickým haterem *9*
          • No jo no, oni jsou všichni kritikové ME3 jen hateří, že jo?
            • Ne, jen ti co neustále pláčou nad koncem. *1*
            • Rhulad
              je to tak... na ME kult se nesmí sáhnout... třeba tvrzení, že hoši z Bioware vykradli co mohli a udělali z toho sci-fi guláš si uvědomuje spousta lidí - jenže fanatici do té lineární stupidní koridovky to klidně popřou.
  • Netreba komentovat, po pravde sem prekvapeny ze nevyhralo nejake CoD.
  • rain
    Jde vidět, že lidi jsou jako stádo ovcí.
    • Samozřejmě, kdo má jiný názor než ty, tak je hned ovce, nech se vyšetřit v Bohnicích.
    • hele jak se to veme, už je tu tolik lidí co tvrdí, že jsou lidi jak stádo ovcí, že ti co to tvrdí, sami tvoří takové stádo... chci říct ovšem - vše je relativní :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit