Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amim
    Čekal jsem, co všechno dostanu, za to, že jsem "platící hráč" a ona jen jedna hatka? Tak to teda nic moc.

    Je mi jedno, jestli se mnou bude hrát pár nováčku, nicméně vraťte starej crafting systém. Ten novej se nedá vystát.
    • JO. Taky jsem na to hleděl jak tele na nový vrata. Je to sice nepřehledné, na druhou stranu už člověk nemusí hledat recepty na netu
  • http://tn.nova.cz/magazin/hry/hry-zdarma/popularni-online-strilecka-team-fortress-2-je-na-tyden-zdarma.html tady píšou že je to týden
    • Protože Nově trvá týden, než si zjistí skutečná fakta...
      • Swato
        Az na to, ze povodne bolo TF2 propagovane v ramci "free week".
        Ked som na tiscali videl nadpis, ze TF2 je zdarma, tak som si najprv myslel, ze o tej akcii len neskoro informuju... ale po rozkliku mi to uz bolo jasne.
        • Uvidíme, za jak dlouho to bude jasné těm zprávařům z Nova TV... *3*
  • Takže já mám premium účet jo? Hned to jdu vyzkoušet *3*
  • ach jo, to bude zasa neewbikov, este teraz si pametam na posledny freeweekend to som to vypol po 5 minutach. no nic, este mi chyba v CSS asi 50 archi. takze sa presuniem tam.
    • Hanzales
      A já Peteho při tom budu supportit medikem a kličkovat u toho jako ztěklý zajíc :oP
    • Pete.palis
      sundám si tě i s mým nultým levelem...
      • a este mi povedz o ktorej hre to hovoris kedze ani v TF2 ani CSS ziadne lvl niesu je fakt ze hram borderland ale pochybujem ze sa napojis ked hram len single :)
      • Lížeš koule koňovi a ješte se tím chválíš!
        • Pete.palis
          a ten kůň mi říkal, že má nabíječe jménem Zajo....
    • dobre urobis, aspon nebudeme musiet trpiet nejakeho flamovacieho nervaka
      • neboj sa za par mesiacov sa pripojim tak dufam ze sa dovtedy naucite aspon pointu hry. dalsie grify vas potom naucim ja *5*
      • Furt mám radši flamovaci nervaky, než nový kretény kteří neumijou hrát a podporovat se navzájem .. stačí se teď připojit na jakejkoliv server a je to plný neschopných hňupů, kteří si to stáhli protože je to free ...
        • Hej.. hlavne, ze ty si bol hned totalny davac ked si to prvy krat zapol a zabijal si vsetko ako na beziacom pase. Kazdy ta obdivoval a skladal ti poklonu.

          Nebud smiesny.
        • Tady u nás jo no, tady je to bída. Člověk si holt musí najít nějakej server, kde to trošku někdo řídí a ty lidi to baví. Odpoledne jsem hrál a že bychom tam měli nějakou převahu nováčků jsem si nevšiml... stejný jako vždycky :)
  • de vám to někomu nainstalovat ? mě to nejde na steamu stáhnout :D
  • Kukam, ze dnes to zo steamu asi nestiahnem :D 2Kb/s - 10Kb/s a kazdu chvilu sa to vypina...
    • Protože to teď stahuje každej :D.... přepni si na server někde v indii a půjde ti to rychle :D
      • Ono sa to nakonec po 20% zacalo stahovat rychl, takze som uz hral vcera :)
  • Ale nejvtipnější je counter-strike: source..
    • Ethy
      Tam jsou vtipný ty hitboxy kolikrát, to je fakt :D
  • A co Meet the Medic, na to jste zapoměli?
    http://www.youtube.com/watch?v=36lSzUMBJnc&feature=feedf
    • Výborný *1*
  • Tak celkem logickej krok. TF2 je tu 4 roky, takže už nemaj moc potenciálních zákazníků, kteří by si tu hru koupili. No a když do tý hry zavedly mikrotransakce, tak už to byla jen otázka času, kdy z toho udělaj Free2play. A navíc se teď nový hráči budou chtít vyrovnat veteránům, tak budou nakupovat a nakupovat a Valve na tom vydělá víc než kdyby to nechali při starým.
    • Tady je nutno podotknout, že ačkoli je v TFku dost hodně itemů, tak je to dobře vybalancované. V podstatě si úplně v pohodě vystačíte se základními zbraněmi, ty co se kupujou nebo padají jsou jen lehce obměněné verze těch základních.
      • Já hraju celý 4 roky s tím základním. Ani neumím sestavovat ty nový serepetičky nebo něco prodat. A dá se to naprosto v pohodě.
      • nekdy sou lepsi i ty zakladni :D akorat vzhled je horsi potom
        • no tak nějak jsem to myslel...
    • No hele, ono se sice dá nakupovat plno předražených pí*ovin, ale zase zbraně se časem dostaví samy(kdo je nedočkavej ať platí) a přece je jich jen pár fakt lepších než jsou základní kousky(já požívám aktivně jen jednu).
  • Portal, Alien Swarm, TF2...to všechno už lidem zpřístupnili zadarmo. Je mi jedno, jestli jen chtějí chytře přinutit lidi dostat Steam do jejich počítačů. Protože takové hry dávat zadarmo, to je teda nářez! Berte lidi, TF2 za to stojí!

    Jen je škoda že nedají něco co není v oranžové krabici, páč ji mám koupenou už dlouho a takový L4D zadarmo bych třeba mnohem raději. *1*
    • ucho
      L4D prodávali už za nějakých 90,- druhý díl za stejně směšnou cenu...
      • Za 4 eura minuly tyden :).
        • Spíš mi šlo o to že dávaj zadarmo hru co už mám koupenou. Kdybych L4D nějak extra chtěl tak jsem si to dávno koupil. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit