Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Meet the Medic, na to jste zapoměli?
    http://www.youtube.com/watch?v=36lSzUMBJnc&feature=feedf
    • Výborný *1*
  • Pete.palis
    Steam = Vytížené *1*
  • Ethy
    Hrál jsem kolik let (i klanově) a mohu říct, že je to jedna z nejlepších MP týmových FPS vůbec, stahovat a hrát, všichni !!! :)
    • takovou hovadinu ani zadarmo ty jo
  • Dobrý den mám potíže se spuštením Team fortress 2. 2xkliknu a bum naskočí tam male okénko asi na 1 sekundu a pak se to vypne. HW požadavky v pohodě utáhne WIN 7 HOME PREMIUM 64.tak lidičky fakt nevím poradte *9*
    • Presne to mam aj ja, lenze mne sa cela obrazovka zacierni, na sekundu pocujem hudbicku a potom ma to hodi naspat
  • Kukam, ze dnes to zo steamu asi nestiahnem :D 2Kb/s - 10Kb/s a kazdu chvilu sa to vypina...
    • Protože to teď stahuje každej :D.... přepni si na server někde v indii a půjde ti to rychle :D
      • Ono sa to nakonec po 20% zacalo stahovat rychl, takze som uz hral vcera :)
  • Před měsícem jsem si to koupil. No co, alespoň budu mít nějaké ty výhody, ale jinak FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    • Spades
      Já tak samo...
      To bych si radši koupil 1 levnej předmět z MannCo, což by mě vyšlo levněji, a dostal bych prémiovej obsah tak či tak...
      I DEMAND MOAR BONUS!!!!!
  • mě se team fortress narmálně zapne a po chvilce se sekne a objeví se černá obrazovka , ale ne žeby se sekla celá hra ale jen obraz jinak zvuky furt slyšim. PLS poraďte mi co stim
  • Mam Takový Problem když zapnu Team Fortress 2 Tak Se Mi Zapne Na 1 sekundu a pak se mi zas vipne poradtemi pls *9*
    • Mě taky !!!!!!!! *9*
  • ach jo, to bude zasa neewbikov, este teraz si pametam na posledny freeweekend to som to vypol po 5 minutach. no nic, este mi chyba v CSS asi 50 archi. takze sa presuniem tam.
    • Hanzales
      A já Peteho při tom budu supportit medikem a kličkovat u toho jako ztěklý zajíc :oP
    • Pete.palis
      sundám si tě i s mým nultým levelem...
      • a este mi povedz o ktorej hre to hovoris kedze ani v TF2 ani CSS ziadne lvl niesu je fakt ze hram borderland ale pochybujem ze sa napojis ked hram len single :)
      • Lížeš koule koňovi a ješte se tím chválíš!
        • Pete.palis
          a ten kůň mi říkal, že má nabíječe jménem Zajo....
    • dobre urobis, aspon nebudeme musiet trpiet nejakeho flamovacieho nervaka
      • neboj sa za par mesiacov sa pripojim tak dufam ze sa dovtedy naucite aspon pointu hry. dalsie grify vas potom naucim ja *5*
      • Furt mám radši flamovaci nervaky, než nový kretény kteří neumijou hrát a podporovat se navzájem .. stačí se teď připojit na jakejkoliv server a je to plný neschopných hňupů, kteří si to stáhli protože je to free ...
        • Hej.. hlavne, ze ty si bol hned totalny davac ked si to prvy krat zapol a zabijal si vsetko ako na beziacom pase. Kazdy ta obdivoval a skladal ti poklonu.

          Nebud smiesny.
        • Tady u nás jo no, tady je to bída. Člověk si holt musí najít nějakej server, kde to trošku někdo řídí a ty lidi to baví. Odpoledne jsem hrál a že bychom tam měli nějakou převahu nováčků jsem si nevšiml... stejný jako vždycky :)
  • Stah sem Team fortress 2 free to play... tesim se na to jako blazen ale kdyz to pustim (pres steam) tak mi to nenajde zadyn servery... sem zoufalej prosim moc poradte..
    • smejki
      velkej nápor, taky mi to padlo. oni to časem optimalizují anebo ten nápor opadne *3*
    • vcera me taky nesli ale dneska je to ok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit