Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvykejte si konzolisti půjdete tzv. s dobou, jelikož ať chcete nebo ne, za pár let, si bez sítě ani neprdnete nebo spíše si neprdne nikdo...
  • za chvíli budu muset být online i na to, abych si doma na záchodě spláchnul, a ještě mi to vyfocený výsledek minikamerkou v míse nabídne k napostování na facebook... viva la progress
    • Budou za to achievy, budes moct postovat na fb progress v sraní *2* a porovnávat s přátelama, případně být pozván na coop ci duel
      • a co teprve free-to-play scatmatche v 32-64 lidech, to by byla mela... věřím tomu, že EA by se toho chytlo...
        • Kdyby to provozovala EA tak je hajzlpapír DLC.. Ikdyz...papír by byl DLC u Ubisoftu, u EA by byl záchod dlc
          • hlavně ty možnosti customizace, nový skiny prkýnka, držáku na papír, kartáč na mísu z koňských žíní (chtěl jsem napsat běžněji používaný výraz, ale pro games.cz je to zakázané slovo *1* ) a za příplatek vícevrstvý papír s kytičkama a fialkovou vůní...
  • Microsoft byl vždycky tak trochu mimo, však ono by je to mělo brzo přejít pokud chcou aby si xbox 720 někdo koupil
  • Mart9
    Počkám na potvrzení, jestli je to pravda, a byla by to poslední informace o novém Xboxu, která by mě zajímala. Nehodlam hrát multiplayer, nehodlam s nikým sdílet své výsledky či snad někde lézt po nějakých trapných sociálních sítích, tak nevim, k čemu bych měl být vydírán nutností být online, když si chci jen dobře zahrát.
    • Bohuzel tohle je opravdu dovodoba debilita. Mit vse se vsim synchonizovano, aby na soc siti kazdy vedel ze jdu zrovna na WC a za par let z nas vsech budou jen plne monitorovatelne jednotky diky tomuhle trendu a sami uz si na to WC ani nedojdem. Problem je ze spousta lidi tento zpusobm stale vice uprednostune, na priblblej FB a podobne si davaji komplet fotky sveho bytu, majetku, info kdy zrovna ojizdi na dovolenou a neuvedomuji si ze je to proste spatne. Masova demence.
    • Whoossain
      Moje řeč. Dost na tom, že řada her je po instalaci defaultně v "koop módu" a během hry se k člověku připojí nějakej jouda aniž bgy o něj někdo stál (to se mi stalo např. u Dead Island). Ať jdou s těmahle sociálníma nesmyslama do háje, řadu her (např. Dead Space) to vyloženě kazí...
      • Souhlas, jen stim ze zrovna u Dead Island sis to mohl pekne nastavit, jestli hrat sam, nebo nechat hru otevrenou aby se mohl nekdo pripojit.
        • Whoossain
          Jestli si to ale pmatuju správně, tak po instalaci byla hra nastavená právě jako kooperační a na klasickej singl se to musole upravit dodatečně. Na druhou stranu ruku do ohně za to nedám, je to už nějakej pátek, co jsem to instaloval a nastavoval...
          • Je to mozne, ja totiz pri prvni spusteni hry vzdy lezu do Options a vse(grafiku,zvuk, klavesy atd) si nastavim podle sebe a az pak hraju. Ale chtel sem tim rict, ze tam byla ta volba hrat sam a nemelo to zadny vliv na hru. Narozdil prave od zminovaneho DS3 kde muzes hrat sam, ale nezahrajes si urcite mise(vyzaduje coop).
  • Je to pitomost. Pokud to tak MS nechá na novém Xku, ať pak nebrečí, že zisky nebudou takové, jaké si představovali :P. To úplně nesnáším - když někdo brečí nad vlastní blbostí :P.
    Zase na druhou stranu - myslím si, že nepotrvá dlouho a bude se na novém Xku pirátit tak jako na tom současném ;). Hackeři tu jsou, vždy byli a vždy budou ;).
    Takže to není tak úplně pravda, že je to jen kvůli "pre-owned" titulům, nýbrž i kvůli pirátství.
    No uvidíme jak to nakonec bude, ale zatím mě velmi oslovila PS4 ;).
  • MS nebude tratit na pre-owned, ale bude naopak mnohem více tratit na tom, že lidi nebudou mít prachy na další hry, když ty předchozí nebudou moci prodat.
  • Když nejde elektřina, tak je snad jasné, že nepůjdu luxovat. Jenže když vypadne internet, tak občas zapnu konzoli a něco si zahraji...
  • Podle mě to stálé připojení je taky kvuli Cloudum, si vemte Win 8, Office 2013, Windows Phone 8. všude vám nutěji Cloud, dokonce i v korporátní sféře začínaj nutit firmy všechno cpát do Cloudu někam k MS.... dokonce bych se nedivil kdyby to nemělo HDD stim že daji 50-100Gb u nich na Skydrivu a lidi dávejte vaše data/save/fotky/videa všechno sem k nám ať vám na to můžem čumět *11*
    A nejhorší je že se zas budou platit měsíční poplaty za ruzný online služby, né že si koupim konzoli za 8-10tisíc a pak řešim jen hry ale ještě poď mi 1500Kč ročně atd...
    Příště beru WÍÍ
    • shmeck
      Přesně! Včera mě nas*al gmail - abych odeslal nějakej soubor emailem, tak ho musím hodit na jejich server.... To nezmiňuju to jejich neustálý otravování s telefoním číslem a propojování gmailu s youtube. Asi přejdu k safemailu.
      • To otravovanie je kvôli plačúcim blbečkom ktorí stratia prístup k emailu a hádžu vinu na google.
      • Veskoslav
        Proč kecáš?:) Nic nemusíš dávat na jejich server. Posílám denně dokumenty a soubory do projektů a nikdy jsem nic neházel na jejich servry. Nauč se používat Gmail;)
        • shmeck
          Máš pravdu. Teď jsem se na to díval a opravdu tam nemusím nic nahrávat. Zmátlo mě to nový rozhraní.
          • To s cislem me taky sralo, ale pak jsem si to normalne propojil s mobilem a hotovo *2*
            • No ale tak propojeni youtube s gmailem je vcelku logické a o jinem propojovani nevim.
            • shmeck
              Taky mě nic jinýho nezbylo. Jen mě štve to propojování všeho se vším. Asi jsem kapku paranoidní *1*
            • Ja pouzivam Gmail na twitter, youtube a podobny veci, na to mi to staci a ze obcas musim neco odkliknout, to preziju
            • Rhulad
              přešel jsem na outlook a jsem spokojen
          • Veskoslav
            Jo mě taky:) Než jsem si zvyknul, že se to spouští jako konverzace dole na liště, tak jsem i nadával, kde mám odeslání souborů. Ale zvyknul jsem si na to a je to i docela pohodlnější při psaní více mailů. Ale ocenil bych, kdyby byla možnost si vybrat mezi klasickým rozhraním a tím novým.
            • shmeck
              To s tím číslem ti nevadí?
  • Malleth
    Doufám že je to pravda. PS4 by měla jasný prvenství na next-gen trhu. Ale moc tomu nevěřim. Přijde mi to až moc hloupý, i na Microsoft.
    • irdzi
      Přesně tak - toto by si nikdo nedovolil ptže by to znamenalo, že většina lidí přejde k Sony...možná je to na Dev kitech ale podle mě je to úplná blbost. Aspoň je o čem spekulovat (toto téma se neřeší poprvý - tuším se to řešilo už i s X360 než vyšel)
  • Veskoslav
    Ono kouzelné slovíčko prý dokáže docela divy. Aby se nakonec i majitelé PS4 nedivili, co jim Sony připraví za překvapení:)
    • MrSanta
      Na PS4 se PRÝ každá hra při první instalaci nějako naváže na danou konzoli a na žádné jiné nepůjde spustit. Elegantní rešení. Žádné bazary a navíc, když se ti pokaká konzolka, tak si koupíš nejen novou PS4, ale znova i své své oblíbené hry *15*
      • A to slyšels kde?
      • Vyvráceno -drb ;)
        • MrSanta
          Já vím, ale ta informace byla tehdá podána v podobném stylu. Na PS4 si prý...
          Jak píše Veskoslav, ono slůvko PRÝ má úžasné vlastnosti. Dost mění význam daného sdělení a někdy se dokáže stát neviditelným a spousta čtenářů ho v dané větě pak vůbec nevidí. Je to pěkná potvora *1*
          • No, ukazalo se to jako pravda, ja to prehlidl a to jsi to jeste zvyraznil :D
    • Pokud se budem ridit temahle drbama tak tu byl clanek ze Sony nehodla nejak resit bazarove hry, takze v tomhle ohledu nic. Pro me za me at jsme klidne porad online na psku, stejne to vpodstate kazdy ma na wifine/kabelu a PS+ uz si platim tak jako tak, takze me snad nijak zasadne neprekvapi
      • Veskoslav
        Já to vidím podobně. Navíc kdybych měl věřit všemu, co se pomalu o konzolích napsalo, tak myslím, že můžu vesele vyhodit pračku, ledničku či sporák, protože to konzole s takovou zvládnou taky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit