Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MoravaGeorge
    škoda no... mám sice 1, 2 origo... a kupodivu pořád jede i na 7, ale stejně bych rád minimálně 2 XBL. I contrack jack stál za to i když tam se to smrsklo jen pouhé střílení. Ale ten humor a odkazy na Bonda.

    Mimochodem 2 byla v období, kdy snad v každé hře "padouši" dělali "super vojáky" (tehdy byli klišovitě fakt všude) a NOLFA 2 to neminulo, ale tam se mi právě líbili nejvíc.

    A když jsem se před koupí Xboxu loučil s hraním na PC, tak jsem si ještě na starém noťase právě NOLFA 1 a 2 (a JACKA) dojel na rozloučenou. Už v jedničce bylo spousta odkazů na budoucí dvojku, což mi došlo až zpětně.
  • CartmanXxX
    Chybka: Good Old Games už nejsou Good Old Games, ale jednoduše GOG.
  • Black_Hand
    tak tohle je standardni problem, na ktery gog permanentne narazi. NOLF je jasna dalsi meta po System Shocku 2, ktery mel ty same problemy. i kdyz je jasne, ze u SS2 to bylo hodne o stesti a blesku z cisteho nebe :).
  • Moje prvni originalka *14* ten cas leti *7*
  • Robotron3
    Takže legální abandonware? V poho *3*
  • NOLF je pro mě nejlepší a nejosobitější FPS. Mám ji radši než Half-Life (a už to je co říct). Prostředí, možnosti ala nejen střílení, ale i používaní mozku, hlavní postava, humor, dlouhá herní doba... V podstatě to, co hledám, ale stále nenachazím. Moc bych si přál třetí díl, ale ne za cenu špatné hry. Kdo nehrál, neuvěří. Over the top!
    • Souhlas - jedna z nejlepsich fps vubec
      • V létě dám prostor oběma dílům :), jen mě mrzí, že mechanismy v sérii jsou často přehlížené. Ne tak vyzdvihované jako třeba v prvním Deus Exu (nebrat jako kritiku,i DE mám moc rád). Což je trochu škoda, když uvážím šíroký záběr gadgetů, steathu, rozhovorů, nebo okrajově RPG prvků ve druhém díle.
    • NonSuch
      presne tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit