Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NOLF je pro mě nejlepší a nejosobitější FPS. Mám ji radši než Half-Life (a už to je co říct). Prostředí, možnosti ala nejen střílení, ale i používaní mozku, hlavní postava, humor, dlouhá herní doba... V podstatě to, co hledám, ale stále nenachazím. Moc bych si přál třetí díl, ale ne za cenu špatné hry. Kdo nehrál, neuvěří. Over the top!
    • Souhlas - jedna z nejlepsich fps vubec
      • V létě dám prostor oběma dílům :), jen mě mrzí, že mechanismy v sérii jsou často přehlížené. Ne tak vyzdvihované jako třeba v prvním Deus Exu (nebrat jako kritiku,i DE mám moc rád). Což je trochu škoda, když uvážím šíroký záběr gadgetů, steathu, rozhovorů, nebo okrajově RPG prvků ve druhém díle.
    • NonSuch
      presne tak
  • x_ander
    Jestli ty práva někdo najde, tak právě GOG. Po SS2 těm klukům bezmezně důvěřuju. Každopádně je fajn, že se o NOLFu začalo mluvit, snad se práva vyřeší. Třetí díl bych si přál snad nejvíc ze všeho. Když se po mnoha letech mohl ve vší parádě vrátit Deus Ex nebo Max Payne, proč ne i Cate Archer?
  • Magister_Peditum
    Dvojka je pro mě jedna z nejlepších akčních her, jakou jsem kdy hrál.
  • díval ses Aleši za ledničku ? když něco nemůžu najít, je to skoro vždycky tam
    • vonTossis
      nebo pod posteli .. slovy klasika:

      If it falls under the bed, it is gone. Forever

      :)
  • Mato1987
    NOLF II bola pecková záležitosť, ešte dnes si pamätám niektoré pasáže z hry. Ak by sa niekto schopný ujal tejto značky a spravil pokračovanie tak by som bol náramne šťastný :)
  • x_ander
    Řešení je v zásadě jednoduché, jak někdo nadhodil na jednom zahraničním fóru:
    1. Nějací vývojáři oznámí, že pracují na NOLF3, v ideálním případě hodí do placu nějaký teaser/artworky.
    2. Počkají pár dnů než na ně nekdo, kdo si vzpoměl, že ty práva má, podá žalobu.
    3. Nějak se dohodnou a je po problémech :)
  • zx_spektrum
    NOLFy byly ve své době vynikající hry a hratelností i délkou herní doby hravě strčí do kapsy hromady (všechny?) dnešních FPS. Docela rád bych si je znova zahrál, jen se trošku obávám, že minimálně na jedničce se už docela podepsal zub času, nějaký HD remake by neuškodil. Mimochodem, mezi NOLFem 1 a 2 udělal Monolith ještě neméně kvalitní AvP2. Pro mně zlatá éra, Monolithu i her obecně.
    • Ajaj ano Nolfy i AvP2 byly brilantni a taky jak kolega pise,tak i Blood 1 (dvojka uz byl slaby vyvar). Je smutne, jak Monolith upadl.
    • Tak NOLF aj AVP2 boli kvalitne a zabavne hry ale pre mna bude zlata era Monolithu jednoznacne Blood1. Keby niekto spravil remake ale z povodneho Blood 1 (dvojka uz bola slaba) s povodnou temnou atmosferou prespikovanou ciernym humorom a hlaskami este lepsimi nez ma LoWang zo SW alebo Duke tak to by bola bomba.
  • Hanzales
    NOLF 1/2 byly (jsou) neskutečně dobré hry. Jednak co se týče hratelnosti a jednak co se týče humoru. Docela jsem dostal chuť si to znova zahrát :)
    Těch rozhovorů jsem se taky naposlouchal :D
    http://youtu.be/D_5OMLVfk5g
    Edit: Tohle byla taky skvělá mise :)
    http://youtu.be/Ny2scpc_N5w
  • Hehe. Soundtrack mám stále v MP3 na disku a to CD co vypadalo jako vinyl. :)
    • Jj, In the lounge a pesnicky pekne stylove
  • Xcomik
    Stejný problém by měl být i se značkou S.W.A.T kterou vlastnila tuším Sierra s Vivendi a vývojáři byly z Irrational Games. A teď kde ta značka je v čích rukou? Pokud ji vlastnili již zmiňované měla by tedy značka být (pod strašným Activisionem) pokud ji vlastnili developeři hry měla by tuto značku vlastnit 2K?

    Bylo by celkém zajímavé kdyby někdo zjistil kde značka S.W.A.T skončila. Další díl bych velice rád (hlavně po stránce multiplayeru) ale nějak dost extra pochybuji že se ho dočkám (přitom Swat 4 + Datadisk se ve své době dost dobře prodával)
    • USER47
      Taky bych se za další SWAT nezlobil. Čtyřka je podle mě nejlepší taktická akce vůbec.

      Ale toho se asi nedočkáme, budem se muset spokojit s Takedownem...
      http://takedownthegame.com/
      • Hanzales
        O tom TakeDown jsem nevěděl! Vypadá to hodně dobře. Budu sledovat!
      • Xcomik
        V mulťáku to bývala fakt skvělá hra kill za jeden bod a zatčení za 5 bodů. Jen škoda že nevyšel další díl. Si pamatuji když jsem přišel do 1.0 pak vyšel 1.1 a krátce na to datadisk the stetchkov syndicate.

        Málo která hra měla tak taktický multiplayer jako Swaty (to dilema mám ho zatknout nebo zabít to mi v mulťáku dodnes strašně chybí). Taktika kdy se během chvilky z lovce stane kořist. Byly to pěkná léta u hry strávené jen co je pravda.

        Dneska už bohužel nejde výpis serveru pro 1.0 a 1.1 verzi a už se jen odpočítává time kdy to zanikne i u datadisku.
        • USER47
          Ono se pořád nějak hrát dá skrz přímý spojení s IP hostitele, pokud trochu pohledáš po netu, určitě najdeš aktivní komunity...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit