Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta 690,- to klidně vyzkouším. Jednička mě bavila.
  • Mě původní GRID nesmírně bavil kvůli tomu, že měl nejen dobrý jízdní model, ale hlavně měl perfektně zpracovaný výhled zpoza volantu, což GRID 2 nemá, takže nekupuji. Na simulátory zas nemám volant. Myslím, že pár sezon bez závodních her vydržím.
  • hanocri
    Ta cestina v clanku je fakt otresna. Follower, kustomizace... Ach jo.
  • pochlubili se:
    12 lidi online - hmmm diky za info
    split screen - hmmm diky za info
    obdoba datalogu *12* - hmm super !!!!
    Ale rekl bych ze zaheslovani vlastniho serveru, vypnuti kolozi pro zavodeni na publicu s idiotama, lan rozhrani MP a dalsi pro me rozhodujici parametry urcite opet a zas hra obsahovat nebude :)...
    100% bude moznost hrani only na publicu plbych debilu kde si ani nezajezdite, u arcad neco jako fair play na public MP nikdy neexistovala a nikdy ani nebude.. No fakt je na co se tesit :)
    • sugyn
      Souhlasim, obcas lidi v MP byli na zabiti: blokovani bottlenecku, brzdeni do zatacky o tvoje auto, jizda v protismeru atd... a to delali i high rank playeri.
      Ale hlavni co me na ty hre bavilo jsou licensovana auta, trate a vyborny pohled z cockpitu.
      Jestli me daji to co mam rad plus k tomu moznost nastaveni auta podle me (neco jako Gran Turismo) tak budu docela spokojeny.
    • Hele, když tak čtu ten tvůj výblitek.. Raději drž hubu.
      • díky za názor, ačkoliv zcela primitivní *1*
        V tom případě jsi tu správně a nový GRID je určen přímo protebe ! *1* *1* *15*
  • Tohle určitě rád vyzkouším, i jednička se mi líbila, ale pak se stejně vrátím ke své oblíbené TOCA Race Driver 2.
  • Tohle mě nechává chladným. Gridy mě bavily, ale od doby co hraju/testuju pCARS nemám nutnost kupovat jiný blbiny. *1*
  • Helliererr
    No pro mě po velmi dobré 1 to končí,protože tam neni ten pohled z kokpitu.
  • Tak na ten splitscreen "mač" jsem hóóódně zvědavej.
  • Zas tak se ta auta nesmýkaj.
    http://youtu.be/b4odf6jfbxY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit