Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • k tomu "nudnemu simulatoru" simy jezdi lidi s volantem od 6 000 (Logitech G25/G27, Thrustmastery, Fanatecy) a vys jinak to proste nema cenu :) Verim ze nic takoveho jako ForceFeedback a poradnou vyziku jsi nikdy ani nezazil.. Takze jestli nemas HW, nezajimas se o motorsport jako takovy, resp. simulatory ti nic nerikaji nechapu srovnani s arkadou ackoliv zabavnou kde ti ale staci klavesnice se 4ma sipkama a max. mezernikem na to aby ses opravdu bavil.. U simu uz je to upne o necem jinem. To je jak srovnavat jabka s hruskama.
      No a k tematu: na Grid 2 se prozmenu netesim ani troschu. Takova hra ti nabidne zabavu na par minut nikoliv par mesicu ci let :) jako je tomu v pripade treba tech nudnych simu ktere se daji neustale modovat a nadstavovat tzn. ze neustale pribyvaji nova auta, cele serie nehlede na nespocet trati. Moderi v dnesni dobe jsou na spickove urovni. Jako priklad bych uvedl rFactor 1 ktery prave diky tomuhle zije dondes. O kvalite modu mluvi napr. ten fakt ze nedavno se mel vydat Porsche GT3 endurance mod, proti kteremu se postavila samotna automobilka Porsche, ktera nakonec zabranila tomu aby se mod dostal dorukou beznym simracerum ale zustal pekne pro ucely treninku skutecnych pilotu... Takze opravdu nema smysl srovnavat nake arkady ktere vemes vetsinou jednim dechem s necim tak komplexnim jako je simracing :)
      • Sorry, ale meleš blbosti. Příčinou nevydání toho modu byly licenční problémy (kdy výhradní právo na Porsche Carrera Cup bylo garantováno jiné firmě), nikoli nějaká potřeba Porsche střežit si "know how" - což je stejně nesmysl, protože závodní týmy se s moddery o svá data klidně podělí. A vůbec, nehraj si na elitistu, vypadáš pak jak blb. Simracing jsou koneckonců stále jen hry.
      • Omlouvám se, nechtěl jsem rozohnit fandy simulátoru :) Jak říkáš, asi mě simulátory nebaví, protože jsem žádny nikdy nehrál s pořádnou "řídící aparaturou". Věřím že s pořádným volantem je to neco jiného. To co tady píšeš o neustálém modování a vylepšování hry mě u závodních her vůbec nezajímá. Grid si nekoupim proto abych ho hrál několik let. Pro mě jsou zíávodní hry spíše sekundární zábava. Primárně hraji jiné tipy her. Grid chci hrát jen jako doplněk, v tom je asi největší rozdíl u nás dvou a proto nemá smysl dál rozebírat zábavnost simulátoru. Když přede mě někdo postaví grid 2 a nějaký tvůj simulátor, tak si rozhodně vyberu Grid2 hlavně proto, že v něm nebude hromada pro mě zbytečnych nastavení, zbytečná náročnost řízení a pod.
        • proti tomu samozrejme nic nemam :)
    • Mart9
      První Grid jsem hrál kvůli tomu, co si vyjmenoval + kvůli pohledu z kokpitu, kdy měla ta hra teprve tu správnou atmosféru i díky té povedené grafice. Z dvojky ovšem nemám vůbec dobrý pocit ...
  • tohle nemam nutkani ani stahovat :D ztrata casu ani zadaco ! no way !
    tesim se na dalsi hrk hrk projekt ktery musi vyjit do roka a dodne coddies jedou proste na kvantitu. fail fail fail
    • :-D :-D :-D :-D Ty jsi šašek. Ale tak joo a teď zase padej do školy, smrade.
      • to kazdymu takhle v diskuzi nandáš ? :D
        nebo spíš máš něco k veči nebo umíš jen tyhle žvásty ?:)
    • jeste bych si rypnul, arcada zasazena na okruhy bez moznosti rizeni z kokpitu *1*
      zcela racionalní *1* takovy krasny gulášek od vseho neco ale niceho zcela *15* *15* + nasledovnik dilu ktery byl prave v tehle kombinaci prulom... jedna sranda vedle druhe.
    • Ty jsi fakt lolec. :D
      • njn a ty si dej zase bacha at jim nezhltnes dalsi blaf *3*
    • No jo, že ale těch gridů od roku 2008 vyšlo kvantum, co?
      • "tesim se na dalsi hrk hrk projekt ktery musi vyjit do roka a dodne"

        ctes tam nekde tesim se na dalsi grid ? Ja ani tak ne..
        Sis nevsiml tech radoby rallye pro klavesnice v podobe Dirtů ? 2x nedodelane F1 se stejnyma chybama o kterych volali fandove po oprave ?
        asi ne tak neřeš.. *3*
        • Ale to že má něco arkádovité ovládání přece neznamená, že je to rychlokvaška. Co se F1 týká nic nevím, já radši auta :P . Vlastně ani tu DIRT sérii moc neznám. Trojku jsem uzmul od grafiky a dost mě zklamal vozový park.
          No uvidíme, samozřejmě do GRIDu nevkládám žádné naděje.
          • nevkládej..
            Verim ze i kdyz dnes nainsaluju GRID 1 po tech letech budu se kralovsky bavit a tohle "COSI" se tomu nevyrovna ani popaty.
            • Heh, však mám GRID permanentně nainstalovaný a semtam si zajezdím v Challengeru :) . I když poslední dobou převládá Rollcage, ale to je trochu jiná... dimenze.
  • Až oznámí, že bude ve hře pohled z kabiny, začnu se o hru opět zajímat.
    • Jestli chceš "pohled z kabiny", je tu pro tebe nepřeberné množství simulátorů, rFactor, rFactor 2, iRacing, LFS, GTR, GTR2, netKar Pro...... já s Codemasters souhlasím, proč se u takové arkády piplat s každým kokpitem?
      • Proč? Protože já si rád zahraju arkádu z pohledu z kabiny. Baví mě to mnohem víc a simulátory nehraju.
        • Až vás bude takových milión, tak věřím, že Codemasters udělá co vám na peněženkách uvidí!
          • Jsem další z řady, jež volají po pohledu z kokpitu, jednička jej měla a neměl jsem si na co stěžovat. Nechápu kde Codemasters sebrali tu informaci, že je to zbytečné, že jej nikdo nevyužívá
            • * me proste pride ze oni delaj hry stylem: to co stihnem to stihnem :D ale hra vyjde toho a toho dne i kdyby byla polovicni :))) no co vic si proste prat odeme uz penize asi neuvidi nikdy, nevsiml jsem si ze by na tomhle zpusobu za posl. par let cokoliv menili
            • me by vubec zajimalo kde si coddies tyhle inf. zjistujou :) od hracu to ale 100% nebude. Kdyby tomu tak bylo hry vypaj uplne jinak.
              Napr. pred vydanim F1 2011 jsem cetl 50 otazek na vyvojare a 50 odpovedi. 80% z toho byly lži a koncova hra to co prezentovali VUBEC NEOBSAHOVALA. Takhle ja vidim dnesni prostim CDM ke hracum. Pekenej humac.
          • Pochybuju, jelikož názory na jejich fórech nikoho nezajímaj. Takže hlasovat může jen tím, že nekoupí. když budou labé prodeje, tak za to můžou slabé prodeje nebo počasí - jen ne jejich hra.
            • kecám, místo slabé prodej má být piráti. :D
      • Přeci kvůli replayům. (přehrávkám)
  • Tak to se ovšem vyskytla klíčová otázka: Jde hrát bez stupidit jako RaceNet?
  • Doufam, ze to zase bude jak GRID 1, kterej jsem si nadsene koupil na Steamu za 2,5 eura a zjistil, ze tomu vypli servery pro MP... takze jsem si to mohl rovnou stahnout, protoze to stejne hraju pres Tunngle
    • A co čekáš když si koupiš hru za 2,50 několik let po vydání. Ty jsi opravdu slušný Troll :D
      • ale třeba servery na tocu race drivera 2 a 3 díl stále jedou a lidí tam je pořád dost je pravda že to má na starost gamespy. A to grid je novější, vím jenom že ten MP měl na starost jiný provozovatel a že společně s gridem vypli servery i pro dirt 1
    • Jo a teda jeste k clanku - kdyz uz chceme pouzivat cizi slova misto ceskych, tak aspon zachovame jejich puvodni tvar - "kustomizaci" v cestine neznam, "prizpusobeni" vsak ano
  • zas ty drifty nic otravnejsiho v zavodnich hrach snad neni ....
    • Zrovna v Gridu byli poměrně zábavně, ale souhlasim, že pokud chce člověk závodit jakože ZÁVODIT, tak ho drifty, dragy a podobný hovadiny okorád otravujou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit