Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to som velmi zvedavy. Dead Island bola naozaj dobra hra, ale nedokazala ma udrzat dokonca pre svoju jednotvarnu hratelnost.. ak sa postaraju o to, aby sa clovek ku koncu nemal chut sam umlatit svojou oklincovanou baseballovou palkou. Len mam taky pocit, ze to chcu narychlo zbuchat, opret sa iba o to, ze cela hra budu nahodne generovane linearne cesticky plne nepriatelov. Chcel by som poriadne Diablo v Elder Scrolls style a snad sa dockam :)
  • prudislav
    Diablovka??? vždyť je to jv podstatě Dead Island ve středověkým prostředí
    • DI nebola svojim sposobom Diablovka? ak nie tak čo potom...
      • ty sprosté craft/lootfesty mají víc společného s mmo, minecraftem nebo simulátorem golfového vozíku víc než s původním diablem jako němou akční alternativou k crpg naopak o loot ochuzenou. To bys mohl spíš používat termín baldurovka. Původní diablo bylo o hutné atmosféře, pachtech s ďáblem, kouři na vodě a ohni na nebi.
    • "[...]původně šlo o modifikaci Dead Island, kterou si ve svém volném čase uplácal jeden z vývojářů."


      *7*
      • prudislav
        mám dojem že článek byl editován protože když jsem tohle postoval tahle citace tam nebyla
        • to ti asi neprojde ,kdyz kolega nad tebou psal koment ve stejnym case jako ty .
  • Tak doufám, že tam nebude ten zůžený FOV a samovolné pohyby kamery jako v Dead Islandu ze kterých se mi dělá šoufl ... díky bohu za moderskou komunitu a její schopnost navést člověka ke změně těchhle hodnot :D
  • hellgate london to byla pecka jako sviň
  • 1st person diablovka? Co je to za nesmysl? Diablovka je preci specificky styl akcniho RPG, soucasti ktereho je prave isometricky pohled. Tohle bude "jen" hack and slash RPG. :-)
    • MrSanta
      1st person diablovka - proč ne? Základem Diabla a jeho klonů je vývoj postavy a získávání stále lepšího vybavení, které je náhodně generováno a demolování velkých zástupů nepřátel. To splňuje jak Diablo, tak i Dead Island. Moje nejoblíbenější "diablovka" jsou Borderlands *4*

      Toto by taky mohla být docela zábava. DI jsem nehrál - demolovat zombíky na prosluněném ostrůvku mě moc neláká - ale samotná hra na videu nevypadá zle. Něco podobného hozeno do fantasy světa mě docela láká.
      • Co to zkoušíte, diablovka má být izometrická..
        • Ale tak jo, samo o sobě to slovo ukazuje na izometrické akční RPG. Ale s tím přívlastkem "first person" už bych to tak nehrotil. FPS Diablovka jsou třeba výše zmiňované Borderlands a celkem to na ně sedí. *4*
          • Jako jasne, na jednu stranu to smysl dava - diablovka, ale ve 1st person. Jenze jakmile je to ve 1st person, neni to diablovka. Ale to uz je vazne slovickareni. Alespon ja mam vyraz "diablovka" zaskatulkovano prave hodne specificky jako isometricke hack and slash RPG. Ale jasne, neni to zadny oficialni nazev nebo neco podobneho, takze kazdy to muze videt jinak. *4*
            • martyd : souhlasim ,ze Diablovka se do prichodu Bordelands brala ciste konzervativni jen jako isometricka akcni hra s RPG prvky . Kde pribeh ani neni tak dulezitej jako prave VECNA HONBA ZA VYBAVENIM . To jestli na to koukas ze zhora a nebo z vlastniho pohledu je v dnesni dobe naprosto podruzne . Zahraj si Bordelands a jiste to Diablo v tom uvidis . Diky tomu ,ze Hellraid je zasazen do stredoveku tak to ma k vyse zminovanemu Diablu jeste bliz . Nechapu ,ze jsi tak konzervativni a nedokazes pochopit ,ze DIablovka musi nutne bejt jen videna ze zhora . Zelda je taky videna ze zhora a taky to neni Diablovka . Presto je to RPG hra . Dulezity je co v ty hre DELAS a ne z jakeho pohledu na ni koukas .
  • Tak to zní i vypadá hodně dobře :)
  • PS: http://sharpenyouraxes.com/about.html

    Stránky hry :) Jsou tam informace, kdo to dělá obrázky, atd.
  • Přeji si aby se ze studia Techland stalo sudium, které dokáže vytvářet hry které budou B+ nebo A- :-) Chci si konečně zahrát hry, které nemusí mít grafiku jako nejlepší Ačkové tituly, příběh jako Zaklínač, a herní mechanismy opět Ačkové tituly. Chci zábavné, chytlavé hry u kterých se pobavím a nějaký ten monet ve mě zanechají. Zdá se mi, že v dnešní době mi scházejí hry, které jsou lelší herní průměr. Připadá mi to, že máme jen Ačkové hry nebo brak. A nic mezi tím bohužel. Možná se pletu, ale studium Techland se mi líbí a doufám, že bude dělat stále dobré hry, které si rád koupím. A občas je dobré hrá nějakou hru, které je "obyčejná"
    • Takovych her je spousta, jen musis aspon trochu sledovat indie scenu.
    • Co treba LotR: war in the north, velmi zabavne i kdyz jednoduche.
      • Tak zrovna s touhle hrou nemá Techland podle mě společnýho vůbec nic :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit