Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • First-person rubačky jsou dobrý, je to neobvyklý...
    Snad bude dobrá i tahle, každopádně FPS Diablo neni na škodu. :D
  • Hanzales
    Mně ten první screen hned připomněl Return To Castle Wolfenstein :) Ale nějaká taková rubačka by nemusela být od věci...
  • first person diablovka *15* *15* *15*
    to bude asi daco take jak third person fps alebo turn based rts ze?
  • Pokud se to podaří, tak by to mohl být docela solidní nástupce po Dark Messiah nebo SKYRIM, ale toho nemohu posoudit, jelikož jsem jej nehrál, byť mě docela lákal. Techland má ale docela solidní renomé a snad se budou držet kvality jak to kdysi předvedli u prvního Call Of Juarez. Tato hra mi při hraní skoro způsobyla vykloubení spodní čelisti při pohledu na přírodní scenerie, což se o tehdejších graficky našlápnutých hrách nedalo říci.
    • GlaDOS
      Dark Messiah nebo Skyrim rozhodně nebyli ani trochu Diablovky.
      • Skyrim je first/third person diablovka az na pudu. Mit tam moznost kamery z horni perspektivy, tak se to prakticky nelisi.
        • Skyrim a diablovka? :D Tomu rikam vtip tydne!!
  • Mmmmmm. Tohle vypadá dobře. Rubání bylo totiž v DI za dlouhou dobu to nejlepší, co jsem viděl a v kobkách to s ním bude super. Vrhnout se totiž na bandu zomboňů se třema kámošema, hrát si s nima a různě je mrzákovat bylo něco, co mi ve hře moc chybělo. CooP a surový mrzačení.
  • neskutečný kolik textku jste schopni napsat kvůli přirovnání, který absolutně každý normálně smýšlející jedinec ihned pochopí a celkem dobře mu to pomůže představit si, co od hry na první pohled čekat. já jsem si častokrát při hraní D2 představoval, jaké by to bylo z vlastních očí.. tak doufám, že to nepodělaj ;))
  • Když vememe v úvahu jaký pokrok přinesl druhý DI vůči prvnímu, kdo za tím stojí a z čeho to vychází... velké nadšení se nekoná...
    • Jedna sa konkretne o standalone, spinoff, pohled z druhe strany, ABSOLUTNE presne jako Half Life: Opposing Force, nebo Half Life: Blue Shift k puvodnimu HL. Ale rozumim ze decka maji slabou pamet.
    • Druhý Dead Island neexistuje. Je to jen něco jako datadisk a samotný Techland řekl, že od toho nemáme čekat nic převratného, jen to sáme s pár novinkama. To taky splnili...
  • Takze to bude nieco ako Serious Sam+Skyrim?
    • Serious Sam HD + SKYRIM
  • tak ted uz jen aby nekdo udelal izometricke FPS :)
  • Říct first person diablovka je to samý jako říct third person shooter z první osoby. Diablovka neni zabíjení hromady nepřátel, ale zabíjení ještě vetší hromady z isometrického pohledu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit