Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není toho Watch Dogs už nějak moc? Spíš bych to vidéla na jeden článek a ten pravidelně updatovat.
    • uz jisty pan goebbels rikal, ze opakovana lez se stava pravdou, a na tom je zalozenej hype, tak dlouho se bude opakovat, ze ta hra je cool, az si vetsina konsoloidnich oveckech vsugeruje, ze je opravdu cool a koupi si ji

      true story bro

      o nic jinyho v dnesnim svete vlastne ani nejde, aneb jak na joudech, co nejvic vyrejzovat
      • Ovečky zaplatí vývoj a chytřejší zbytek si pak koupí hry za polovic ve steam akci :D
      • Paulcz
        jojo pravda bolí :)
  • Keyz
    Jak se ovládají auta? Z videa to vypadalo jak pořádná arkáda s minimální fyzikou.
    Protože to je sandbox, tak je to celkem podstatné.
    • rancor1223
      Taky mě to hned napadlo, když v tom gameplayi skočí do auta. Docela mi to připomnělo Saints Row3 myslím, ale možná i ty Sleeping Dogs (nehrál jsem, ale na videích vypadal podobně).
      Spíš bych byl ale raději za styl posledních GTA, trochu věrohodnější chování.
    • Ovládání... ? hmmm pojedeš 200km zmáčkneš šipku a zatočí ti to do pravého úhlu... asi takhle bude propracovanej jízdní model... GTA aspon bylo dobry v tom kdyz jste zataceli byla znat odstrediva sila aspon.. todle bude absurdni jako sleeaping dogs.. (BTW: proc jse jmnuje vsechno dgs ?? :D nebude jeste race dogs? :D )
  • conflig
    Tak jako to hackování vypadá docela dobře záleží jen jak dlouho to zůstane zábava..

    A proč sakra nejdou ty mrtvoly odtáhnou alespoň pár metrů bokem, při tom vloupání to pak působí dost divně... když už to má být teda ten Next-gen :)
  • 'vyhlášení souboje na život a smrt GTA' tak to uz je watch dogs mrtvy skor nez vstupi gta do ringu. z gameplayov to vyzera ako len dalsia prehypovana AAA na ktoru kazdy po dohrani rychlo zabudne
  • A budú tam papagáje a loktibrada? Pretože v tom historickom prequele, čo sa volá ACIV vraj budú a vraj sa tam budú kradnúť kone ...
  • Oooooo sem okouzlen, kde mam tu kreditku, cvak cvak a předobjednáno. *11*
  • Sliby zní hezky. To ony vždycky. Ale gameplay videa teda spíš odrazují, jak už jsem pověděl níže.
  • Vše vypadá úžasně jen škoda že je odfláklé řízení
  • Mimochodem: Kdo si všiml znaku psa (WatchDog) na Aidanove kšiltovce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit