Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To protože vývojáři stále na hře pracují a dají vědět až bude co ... kromě toho se na jejich Twitteru objevila nedávno zpráva že o bannerlordu brzy budou zase informovat. Tak uvidíme kdy :)
  • Neví někdo jak je na tom tahle hra? Už docela dlouho o ní nebylo ani jedno info :(
  • *16*
  • Cypri
    Poradíte mi nějaký KVALITNÍ Mod pack (a nebo samostatně mody) bez kterých je hrát M&B Warband škoda (popř. blbost, slyšel jsem že i plno věcí nefunguje tak nějak správně bez modů, ale to fakt jen z doslechu) ?

    Mám to koupené na steamu ale ještě na to nebyl pořádně čas, tak bych se na to trošku rád připravil. Trochu volna se blíží totiž.
    • simon.leska1
      Doporučuju Full Invasion 2. Nejepší COOP akce co jsem kdy hrál. Jako potřebuje ještě trochu doladit. ale doporučuju vyzkoušet!
      Velmi jednoduchá instalace a tady přikládám link! *14*

      http://www.moddb.com/mods/full-invasion-2
    • Právě vyšlý overhaul Brythenwalda special edition. Hrál jsem po opakovaném dohrání vcelku snadného Warbandu na nejtěžší obtížnosti řadu modu, teď hraju tento a je to opravdu výzva.
      Historické pozadí staré Británie, komplet přepracovaný herní systém beroucí ohled na reálnost, potírání pohanství nebo naopak vymetení křesťanství z Británie, spousta unikátních questů, staveb, pronájem půdy, půjčky, komplet předělaná grafika. Kolem 20 frakcí rvoucí Britanii po rozpadu Římské říše na kusy jako mršinu. Námořní bitvy. Daleko realističtější správa vlastního království a reálnější obléhání. Přepracovaná AI - je pekelně vidět když proti vám jde banda pobudů nebo regulerní vojsko ve formacích vedených zkušeným velitelem. A mnoho dalšího, nemusím vyspoilerovat všechno *1*.
      • walltar
        Tak to taky zkusím .... už sem celkem dlouho warband nehrál.
      • Cypri
        Díky, zkusím.
      • Tikov
        a co padání? Když jsem zkoušel Brytenwaldu někdy na jaře, tak jsem přes pády nemohl moc hrát. *9*
        • Odehrano okolo 12 hodin tohoto finalniho buildu a zatim jeden pad - hra se mi asi z 30 pokusu (delam si excelove tabulky companionu :) ) proste jednou nedokazala vratit z alt-tab excelu zpet do hry.
    • walltar
      imho nejlepší je floris modpack. http://forums.taleworlds.com/index.php?board=197.0

      Chce to ale instalovat na čistou instalaci hry jinak nefungujou vylepšené tournamenty.
      Já sem hrál celkem dost modů a floris mě vždycky přišel nejlepší pokud člověk chce hrát warband a ne nějaké jiné období.
      • Cypri
        Ok díky moc.
  • Agree! *1*
  • Zdá se mi to nebo tu nikdo neví že Warband má mulťák hodný e-sportu? Samozřejmě se těším jak malej kluk. Jen se bojím aby do mulťáku nedali BF/CoD pípoviny jako regenerace, grind, oživování a podobné sr**ky. CS style suprově sedí a baví.
    • Warband Multiplayer nejlepší a doufám že si daj na něm ve dvojce hodně záležet.
  • Zrovna pred tejdnem jsme rozebirali M&B v hospode. Shodli jsme se, ze jsme na tom stravili strasnou kupu casu. Snad nejvic ze vsech singleplayer her. Mozna az me prestane bavit guild wars tak to zase rozjedu *1* nejvetsi navykovka.
  • joooooooo
    • jjjjjjjjooooooooooooooooooo
      • jjjjjjjjjooooooooooooooooooo
    • jooooooooo
      • jooooooooo
        • Jooooooooo *16* *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* !!!!!!!!!!!!!!!!!! Za Rhodocké království!!!!
          • PreidaQ
            Rhodokové neměli království, nýbrž republiku, ty trubko. *1*
            • walltar
              Myslím, že Floris mod pack to měl .... takže nějaký mod co je v něm.
            • Kozy
              republika je z nějakýho módu, Native Expansion?
            • Žádné takové je Rhodocké království, Swádské království, Veagirské království, Chanát khergit, Nordské království a ve warbandu Sarandínský sultanát všechno to psát je tedy docela náročné hotová lekce zeměpisu *1* *1*
          • Nebo za Swádské *1*
  • Trošku to ve mně evokuje Game of Thrones. Bannerlord, bannermen, one banner will conquer all atd...
    • Souhlas historie Evropy je obšlehnutá z game of thrones
      • http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/50834-what-exactly-does-grrm-mean-by-bannerman/ Jde o to, že bannerman je termín, kterej asi vážně použivá jen on... jinak vasalství a feudální společnost samozřejmě nevymyslel George R.R. Martin
        • Tikov
          Název "Banner man" užila kapela Blue mink pro svůj singl z jara roku 1971. Byla třetí v britském žebříčku. (Chytrolín sponzored by Google)
      • xD jezis tohle me strasne rozesmalo
  • Takze popri Medival Warfare tohle bude dalsi chuťofka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit