Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mějte slitování, musím dodělat bakalářku:-D
    • tak nevysdávej u netu a dělej bakalářku, takovýhle kretény miluju...
    • calwin
      tiež dúfam že sa nezadrtím zrovna na skúškovom :D
    • ales.smutny
      //double post//
    • ales.smutny
      Další info bude "za pár měsíců", takže času na psaní víc než dost....:)
      • to si jen myslíš, já ji psal-nepsal asi rok a výsledek stál stejně za houbeles *15*
    • walltar
      No chance! *1*
  • Mě vždycky štvalo, že když jsem se už konečně trochu rozmohl a nabyl nějaké ty statky, tak mě hra trestala srážkou z rozpočtu. Vůbec celý ten systém spravování vesnic, hradů a měst fungoval jen tak na půl a možná ani to ne, takže tady bych viděl dost prostoru ke zlepšení.
    • Kozy
      módy
      • Jmenuj nějaký konkrétní, co tyhle věci vážně odladil. Budu jedině rád, já totiž žádný nenašel, i když naposled jsem hrál tak 6 měsíců zpátky.
        • Kozy
          přesně tak, Diplomacy mod by měl mít nějaký vychytávky, ale singl jsem prakticky nehrál tak si to nepamatuju.
        • walltar
          Vím, že byla utilitka, kde se toho dalo hodně nastavit a jedno z nastavení bylo taky jak se s počtem statků snižuje neefektivnost vybírání daní .... nemůžu si zaboha vzpomenout jak se to menuje, ale bez toho se snad ani MaB nedá hrát.

          A na spravování měst a hradů byl diplomacy mod? Nebo zrovna nahrát Floris modpack, který toho měl celkem hromady.

          Jo už vím ta utilitka se menuje TweakMB .... a tam ty daně určitě dou nastavit.
  • Zrovna pred tejdnem jsme rozebirali M&B v hospode. Shodli jsme se, ze jsme na tom stravili strasnou kupu casu. Snad nejvic ze vsech singleplayer her. Mozna az me prestane bavit guild wars tak to zase rozjedu *1* nejvetsi navykovka.
  • walltar
    Sem s tím! .... Já to chci hrát hned teď!

    A ten prvek ... že by multiplayer na velké mapě. To chtělo hodně lidí a myslím, že to byl i mod.
    • ales.smutny
      Hlavně to chce nový engine (upgrade), protože s ním půjde dělat konečně námořní bitvy s velkými loděmi a osadit je dalšími prvky (kanóny pro mody), což momentálně dělá problémy. Samozřejmě, kampaňový multiplayer by byl super a logický krok pro vývoj (kdo by si u prvního MnB myslel, že půjde mít mulťák dvou set lidí a vida).

      Takže wishlist:
      - engine
      - námořní bitvy
      - multiplayer pro kampaňovou mapu
      - stále stejnou podporu od modderské komunity :)
      • Tikov
        Osobně si myslím, že námořních bitev se dočkáme ještě v modech pro Warband. Unávám, že v tomhle ohledu cítím vůči Vincenzovi averzi a mám to jen za jeho výmluvy, jiné mody (cRPG, Deluge) loďky zvládají lépe a Deluge tým je v plné bojeschopné formě slibuje stále.
        Je otázka jak dopadne Ohněm a mečem II.
        Jinak můj "wishlist" je podobný (přihodil bych víc obsahu pro SP a těžší postup po společenském žebříčku v SP)
      • Ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem litoval, že kampaň nemá multiplayer. 5-6 lidí, dát dohromady armádu a s frakcí do války. Jestli tohle něco trumfne, tak nevím.
      • Paulcz
        Hlavně doladit hratelnost, nekonečný počet bitev unavuje, frakce jsou nezničitelné a neustále posílají své vojáky i když nemají šanci atd. Možná by to chtělo souvislejší tažení s více strategickými prvky tak, aby nepřítel padl ekonomicky atd. Také bych uvítal rozšíření hry kdy máte jen malou partu, více questů a událostí, lepší možnosti ve správě majetku, obchod atd.
        • Presne tak,velmi malo questov bolo,kampan bola taka suchsia nudnejsia,stale len bojovat dookola a ani frakcia sa nedala porazit lebo stale sa jej spawnovali vojaci
      • walltar
        Mohli by taky přidat trošku vlastního rozumu koním, aby to nebylo úplně jak jízda na motorce.
        • na tohle by si lidi ve výsledku jen stěžovali a lítali by bez koně
    • Kozy
      jo no, mohl jsi si pozvat kamaráda do bitvy, ale stejně to nebylo ono.
  • joooooooo
    • jjjjjjjjooooooooooooooooooo
      • jjjjjjjjjooooooooooooooooooo
    • jooooooooo
      • jooooooooo
        • Jooooooooo *16* *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* !!!!!!!!!!!!!!!!!! Za Rhodocké království!!!!
          • PreidaQ
            Rhodokové neměli království, nýbrž republiku, ty trubko. *1*
            • walltar
              Myslím, že Floris mod pack to měl .... takže nějaký mod co je v něm.
            • Kozy
              republika je z nějakýho módu, Native Expansion?
            • Žádné takové je Rhodocké království, Swádské království, Veagirské království, Chanát khergit, Nordské království a ve warbandu Sarandínský sultanát všechno to psát je tedy docela náročné hotová lekce zeměpisu *1* *1*
          • Nebo za Swádské *1*
  • Zdá se mi to nebo tu nikdo neví že Warband má mulťák hodný e-sportu? Samozřejmě se těším jak malej kluk. Jen se bojím aby do mulťáku nedali BF/CoD pípoviny jako regenerace, grind, oživování a podobné sr**ky. CS style suprově sedí a baví.
    • Warband Multiplayer nejlepší a doufám že si daj na něm ve dvojce hodně záležet.
  • Nemůžu se dočkat *14*
  • Takze popri Medival Warfare tohle bude dalsi chuťofka
  • MickTheMage
    Tak pokial si nebudem moct zaplatit alfu za znizenu cenu, tak to nechcem! To uz nebude ono, clovek uz nebude moct hipstersky konstatovat, ze hral Mount&Blade nez ho niekto vlastne vobec poznal. Chjo. Zasrana komercia ;))
    • Komercia tu bola stale, ale ti zasrati hipsteri sa vyrojili len pred par rokmi...
  • Na toto sa celkom teším, pôvodný mount and blade bol fajn, ale mne tam chýbal silnejší príbeh a viac strategických prvkov (no vlastne aj tých taktických). Tak dúfam, že sa zamerajú aj na to a nie len na multiplayer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit