Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já si nedavno stáhnul opět Richard Burns Rally a jsem 100% spokojenej.
  • michaliuz18
    dobra hra lepsie nez nfs :D aj ked grid ma nebavil nejak, toto ma docela bavi, a bavilo by ma to viac hrat to v MP , mat lepsi pocit byt v tabulke najrychlejsi a superit zo skutocnymi hracmi a ne s AI ... ked to zlacnie asi si to zo steamu kupim :)
  • Popravdě. Není to nejhorší. Ano, jízdní model měla 1čka o dost lepší, ale po těch 4 závodech co jsem odjel mě to celkem baví. A při nedostatku závodních her jsem alespoň za tohle rád. Nešel jsem do té hry s velkým očekáváním, a proto jsem nebyl zklamaný.
  • Nechcete jít s tím axe už do p(gh)r_.d.e¨¨l-§úoe?
  • Už aby přijel Project Cars. Chtěl bych, aby se Codes dali zase do Tocy. Závodní hra s více soutěžemi tu chybí. Bude Vašek Rybář recenzovat v červnu nejnověší MotoGP 13? Předem díky za odpověď.
  • mdkGT
    "Chutnal mi tak, jako mi chutná chleba s máslem a okurkou, když v lednici nic jiného není." 7/10?

    Ta ciselna hodnoceni muzete rovnou zrusit, protoze vubec nedavaji smysl a o nicem nevypovidaji. Prijde mi jako by jeden clovek psal recenzi a druhy clovek udeloval ciselne hodnoceni.
    Hru jsem nehral,tak ji hodnotit nebudu. Recenze na me vsak vyzniva dojmem, ze by na konci melo byt maximalne tak 5/10.
    • Ta sedmička je spíš odspoda. Ale to nic nemění na tom, že mám chleba s máslem docela rád. Zrovna v tomhle případě hraje roli to velké očekávání a po něm ventilované velké zklamání. Když ale člověk udělá pár kroků zpátky a odlepí tu jmenovku, zůstává mu víc než solidní arkáda, která sice nedokázala překročit vlastní stín, ale za těch pár peněz rozhodně není k zahození.
  • Mato1987
    pre mňa jedno obrovské sklamanie a je to vážne nuda, preefektované lensflare ala J. J. Abrams, preafektovaná prezentácia alá dirt 3/showdown.
  • Mi začínáte kazit radost z předobjednávky na steamu. Sice se k tomu dostanu až v pátek, ale začínám mít obavy :( No aspoň k tomu byl první díl zdarma. Jenže u toho zase vypnuli MP... co je to za dobu ve který žijem. Dobré hry zabíjí a vydavají čím dál větší blbosti. TDU 1 taky - super hra a oni to típnou. Né že by dvojka byla propadá, ale ale... :( Snad mě ten GRID 2 moc nezklame, nejsem zase tak náročný, tak mě to snad bude bavit. A jestli ne, tak to bude první a poslední hra, kterou jsem kdy předobjednal :D
    • Předobjednávky jsou největší hloupost, co můžeš udělat.
    • A já myslel, že inteligentní lidé na Steamu nakupují zásadně pouze ve "slevách", protože cokoli ostatní je tam neskutečně předražené a novinky především. I když jak teď koukám, ta cena za tuhle hru je napálená téměř všude, skoro 1100,- za závodní hru? Děkuji. Nechci.
      • ucho
        díváš se špatně, GRID 2 se dá na steam koupit za +- 780,-
        • Ale jinak se dá sehnat i za šest stovek.
          • Teraz sosnem, zahrám a ak sa mi to bude páčiť, pri akcii za rok za 10 € si to zaplatím.
        • 40,49 EUR, nebo jsem asi slepý.
  • Rhulad
    Proč je na přední straně vždycky Veskoslav? Vám pohrozil, že už vás nebude sponzorovat nebo co? *2*
    • Nejvíc plusek, "mužem si za to sami"
      • Mato1987
        tu nebude všetko ok s kostolným poriadkom...
  • Bože můj, ten Vašek Rybář umí, tak luxusně psát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit