Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • m.jungle
    Hardware, Total war rome II a company 2.! Letos se uhraju k smrti.! :D
  • Homeworldy jsou dle mého nejlepší vesmírné strategie a na Hardware jsem se také moc těšil... než jsem zjistil, že jde o další multi social free to mad... blabla hru. Kdyby to mělo single, neváhám ani chvíli.. takhle...
    • Toto som našiel v interview s tvorcami hry:
      We are not making a ‘social strategy game’. We’re making an RTS with both single-player and multi-player. There is gameplay on a planetary scale – meaning big maps and a big world to explore – and you have the ability to do that with friends. We’re eager to fix the misconception.
      • Díky za info :)
  • Sem jedinej komu se nelibi az prilisk recovite kopirovani terenu temi letadly ci co to je, chapal bych ze leti napr pod radarovou hladinou ci neco podobneho, ale oni ocividne kopiruji i menci naspy a vuebec vsecko....jednoduse krecovite, vypada to dost neduveryhodne. Jinak pecka, sem zvedav co z toho bude a celkove uz za ten HUD a nekere zvuky, mapu atp by je mohli slusne zalovat, takze to bude njak osetrene si myslim.
    • zrovna to sem jdu napsat, to je fakt prapodivny, prirozene by udrazovalo nejakou vysky, bez ohledu na teren, tohle je jak kdyby mit vysky drzelo vzdalenost od povrchu
      • no proc ne, pokud jsou to bezpilotni letadla, tak muzou kopirovat teren stejne jako strely s plochou drahou letu
        • XorxoxTalarius
          Bezpilotni letouny to nebudou (mluvi s velinem + kokpit), ale tohle bych spis prisoudil rane fazi vyvoje a ano, je to jak pest na oko :D
          • walltar
            http://www.rockpapershotgun.com/images/13/apr/hard2.jpg

            Bezpilotní opravdu asi nebudou, když mají kabinu ...
          • ja na to koukal bez zvuku ;]
  • až na to že tahle hra není z vesmiru protože se jasne odehráva na poušti *7* taky bych byl opatrnej s nalepkou rts, ja jsem na strategie znalec
    • lol *1*
    • walltar
      WTF? Co má nálepka RTS společnýho s vesmírem? ... To už u nás konečně legalizovali, nebo si zhulenej nelegálne? *1*
  • exmaxx
    Ta hudba, ta hudba! Parada. Atmoska Homeworldu je zpet!
  • walltar
    Ale jedna věc bude u téhle hry šíleně dúležitá ... aby se jim podařilo zachovat hu atmosféru co měli HW hry ... HW2 sem hrál několikrát, protože její kampaň byla prostě parádní. Ty videa, ta hudba ... prostě paráda.

    Imho hra jako taková by nebyla ani z poloviny tak dobrá nebýt té parádní atmosféry.
    • No prave ta atmosfera klasickeho Homeworldu na me z toho traileru uplne rvala *1* . Ta hudba, ta stylizace, interface.
      Na tuhle hru jsem hooodne zvedavej
  • promitac
    Este aj ten zvuk "túúút" pri zobrazeni UI je rovnaky ako v homeworlde :)
    No uvidime ako tomu prospeje strata pohybu na vertikalnej osi.
  • sem zvědav jeslti tam budou odkazy na homeworld 1 a 2 :-), případně v jaký době se to odehrává
    • walltar
      Nedivil bych se, kdyby se hra odehrávala tam, kde bylo nalezené druhě HP jádro.

      http://www.youtube.com/watch?v=tPxLqlDmJ8c

      Akorát to podle mě nebude spojené s HW aby je někdo nežaloval, že používají materiály, na které nemají práva ... například gearbox.
      • Tak to je super napad, mozno to maju licencne poriesene a hra skonci tak ze prave najdes jadro a dostanes sa z tej planety prec, coz je ciel vsetkych co tam su nuteny zbierat odpad.
        • Ja si myslím, že to nemajú licenčne poriešené, inak by to priamo propagovali ako súčasť Homeworld lore. Ale mohli by zo zisku odkúpiť celú značku a následne urobiť Homeworld 3 *3*

          http://img268.imageshack.us/img268/5439/secondhyperspacecore1.png
          http://img822.imageshack.us/img822/2807/secondhyperspacecore2.png
          • walltar
            Tak sami developeři řekli, že hra nemá s homeworldem nic společného ... takže oficiálně je to jiná planeta v totálně jiném univerzu. A i podle existemce velké korporace od které si člověk nakupuje hardware to tak vypadá ... ta planeta není asi obydlená a hráč bude asi součástí nějaké průzkumné mise.

            Ale jinak je imho 100% jasné, že kharak je předlohou pro tuhle planetu.
  • Veskoslav
    Písek, písek, samý písek! Těším se:) Už při průletu stíhaček jsem si vzpomněl na Homeworld 2:)
  • Taky mě hned napadla Duna, že by tak mohla vypadat nějaká nová hra, už jen velkou žížalu do písku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit