Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týo, moc se mi toíbí.. že by oživilo žár.. za mě určitě palec hore.. *14*
  • Kedaro: V lol si nemůžeš koupit runy za reálné peníze ale jen za herní měnu. Pouze skiny a boosty (které zvýší zisk herní měny a zkušeností accountu) lze zakoupit za peníze. Přičemž runy nejsou zas tak extrémně důležité (většina hráčů, tzn silver-bronze (to je asi 70% LoL komunity) liga neví, jak runy využít a mají špatné runepage). Platící hráč není zvýhodněn nad neplatícím.

    Herní měnu kupovat nelze za reálné peníze.

    Díky tomu má lol podle mě nejlepší F2P model (z her, které jsem hrál).
    • Je pravda, že jsem to už nějaký rok neviděl, pokud to teda předělali tak ok
  • hele tak jak to je s tim f2p ? je tam nebo je to normalni hra ? (prosim at je normalni boze) hledal sem k tomu info ale nejak to nemuzu najit něco co by vylozene potvrdilo to nebo ono.
    • walltar
      Co je u tebe normální hra? Bude to RTS se Single a Multiplayerem jako každé jiné ...
      • no dobře asi sem to nenapsal srozumitelne, ale pokud tam bude klasickej singl tak sem na vrcholu blaha.
  • MishKonn
    Mod do HW2? Vůbec se to nikam technicky za ty roky neposunulo...
    • walltar
      Tak u prealpha verze hry se většinou nedá moc soudit jak moc se technicky posunula ... ale imho Hw2 vypadá dobře i na dnešní dobu ... úplně by mě stačila pořádná optimalizace, nativní podpora vysokých rozlyšení a celé to zpracovat na HW2 enginu ... Trošku detailnější modely a vyší rozlišení textur už by byla jen třešnička na dortu.
      • !!! ROZLIŠENÍ !!!
        • walltar
          no jo stane se ...
  • TheGGG
    Co to bude, podle toho obrázku soudím že se to bude odehrávat v Rusku a budeme si hrát s matrjoškou, velký auto, v něm menší, v něm ještě menší, v něm...
    • Bez zpet k tvemu BF a nehudruj *3*
      • Nekrm to... dik
      • TheGGG
        Půjdu, jen jsem musel poučit neznalé hráče
  • walltar
    Osobně jediné čeho se u téhle hry bojím je F2P model ... drív sem ho vyloženě nesnášel. Ale teď sem zkusil několik her s F2P modelem, který není vůbec špatný ... Planetside2 a World of tanks ... prakticky se v těch hrách platí jenom za zrychlení postupu a kdo neplatí tak do hry investuje jenom víc času což je podle mě zatím nejlepší F2P model. Dneska už nejsem proti F2P modelu tak zaujatý jak dřív a pokud se udělá dobře, tak by ta hra mohla být dobře hratelná a F2P by jí nemuselo ublížit ... ale samozřejmě je to risk. Pokud to bude P2W, všechno bude předražené jako prase a bez placení si člověk prostě nezahraje tak ta hra zanikne ještě rychlej, než se objevila.
    • Kr.Pa
      World of tanks: prubojnejsi strely, bonusove tanky, extra sloty na tanky a musis mit premium pri hrani ve vice lidech
      • Bez premium uctu muzes mit platoon pro 3 hrace, coz celkem ujde.
        Bonusove tanky jsou dobre predevsim co se vydelavani herni meny tyce, jinak povetsinou nijak nevybocuji nad bezne tanky dane tridy, snad az na par pripadu, kdy prvnich par tydnu byly na svuj tier prehnane dobre, coz melo trvani zpravidla do nasledujiciho patche (nejak ty hrace na koupi predrazenych tanku nalakat musi :-D ).
        A ty prubojnejsi (premium) projektily lze koupit i za beznou herni menu.
        Podle me je WoT v ramci F2P her jedna z tech malo her, kde je to vyreseno celkem rozumne v ramci moznosti.
        • Kr.Pa
          Ale top F2P je LoL a Dota2
          • walltar
            Tam funguje F2P model jak?
            • LoL má blbý model, musí se tam kupovat postava a k ní build run nebo co to tam je a to třeba trvá měsíc na to vydělat, v Dotě je odemčené vše a kupuje se jen vzhled
      • walltar
        Průbojnější střely koupíš i za kredity ve hře, bonusové tanky nejsou lepší, než ty normální a extra sloty nepotřebuješ k tomu aby si hru mohl hrát. S tím hraním ve více lidech to jak funguje?

        Já sem říkal, že ta hra se dá hrát zadarmo, neznamená to, že si jí zadarmo budeš nějak extra užívat. Jediné co je problematické u RTS, že ty nikdy nevyžadovali poplatky měsíční ... a u F2P to většinou chce nějaký ten měsíční obnos do hry vložit což je problematické.
  • Rozbušilo se mi srdce ... jako zvon .... ach ta nostalgie :-P ..... HOMEWORLD !!!!
  • God-of-War
    Only PC nebo to miri i na PS 4? Max. holt upgraduju kompa:)
  • Uz nikdy si nepustim Evropu 2.
    • God-of-War
      Ja ji nepoustim uz od, no...nikdy:D
  • Pilgrim66
    No vypadá to super, dokonce jsem přemýšlel, že bych si koupil ten jejich founders pack, ale pak jsem zjistil že stojí 100 dolarů...

    Přijde mi to trochu brutus za hru, která pak bude FTP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit