Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    sniperkou do hrudi, počkej já ti to zavážu a bude to dobrý *1*
    • frag.ment
      Jo, to bylo úsměvný. Nu což, je to jen hra a především jde o zábavu *4*
  • Obrazek uvozujici novinku je uzasny. Z tvare typka, ktereme nekdo sedi s bouchackou na zadech uplne cisi zoufalstvi vyvolane vedomim nevyhnutelne smrti, ktera ho ceka kazdou vterinou. Euforicke ryčeni pissalku na E3 pri scene s ustrelovanim hlavy byl jen slaby zacatek koukam
    • vlastik.plaminek
      Já chápu, že se asi bavíš, ale už těch fórů ze soudku "pobav se sám" bylo dost.
  • frag.ment
    Recenze bude už dneska? Mám pocit, že jsem někde na netu četl, že embargo je do 5. června..
    • sleepless
      Přesně tak, recenze vyjde dnes odpoledne.
      • Miserius
        Prosimtě v kolik končí embargo? Abych tu neprolejzal internet každých 30 minut a embargo nekončilo v 19:00 našeho času
        • Ronox
          16:00 našeho času :)
      • frag.ment
        Super, už se na recenzi těším.. A co se multi týče, tak ten jsem na konzoli ještě nikdy nezkoušel, protože nemám s kým a ke všemu moje míření na gamepadu stojí za starou belu, takže by to bylo asi jen na ostudu. Ale u Last of Us zřejmě neodolám, jestli někoho seženu, protože multi vypadá vcelku zajímavě. Každopádně se nejvíc třepu na singl..
        • Miserius
          Hale, už tady na games jsme 3( možná 4) domluvený že během července bysme udělali skupinku a zahráli si multiplayer "spořádaně" :) Tak až to bude aktuální, by ses mohl přidat *3*
          • Miserius
            Tak uz je nas tak 10 *2* . Tak časem sem hodíme na nějakej link kde se budem domlouvat, chtěli jsme začít hrát začátkem července, ale když je nás tolik, tak bude vždy někdo dostupnej k hraní :) Dyštak kdo bude chtít hrát, přidejte si mě na PSku nick: hilts663
            • frag.ment
              Tak můj nick je FragmenTHC, takže si mě přidejte, ale sem začátečník a s ovladačem to moc neumím (PS3 nemám dlouho a bohužel od její koupě sem se k hraní moc nedostal, blbě načasované, ale teď už by to mělo být lepší).
          • Takovych lidi... u nas se ta hra bude prodavat jak rohliky :)
          • A mohl bych se taky přidat? Rád bych si tuto hru taky zahrál s někým, ale bohužel nemám nikoho v okolí kdo by měl Ps3 :-) pokud vás teda už není dostatek. Když tak moje ID je preciserug.
          • Taky bych zahrál můj nick je Drakersss tak pokud možno přidejte si.
          • Mohl bych se pridat? Rad bych zahral Last of Us v parte :)
            • God-of-War
              Můj nick terminator00777. Pokud se tu vyskytuje nějakej pozemskej červ, kterej mě nemá ve frendech *1*
            • Fragmente, myslim, ze je to jedno, ale zalozit skupinu muzem :) Dej mi nick, zatim si te pridam.
            • frag.ment
              No tak to aby sme se nějak domluvili, kde se v tom červenci sejdem, ať to tu nezaspamujem offtopicem a tam se domluvíme. Třeba Miserius by mohl vytvořit spešl téma někde na webu (napadá mě třeba PC Tuning forum, tam je sekce hry, nebo někde jinde mě je to jedno). *3*
        • residentevilfans
          Po demu z GoW se trepu taky! *5*
      • a kolik date? 15/10 :-)
        • Tak je to playstation exkluzivka, Uncharted: But now also with zombies, takze aspon 16/10 *1*
          • Jdi do háje se zombíkama, tohle nejsou žadny zombie, nejdřív se mrkni na info o hře než začneš plácat zase ty svoje moudra.
          • tahle hra nema s uncharted vubec nic spolecneho, mozna tak to ze ji delaji stejni vyvojari , napred si neco zjisti nez napises takovej blabol, hral jsem demo a prvky survival jsou tam patrne hodne ...
            • Miserius
              Každej kdo to hrál řikal že to nema s Uncharted krome vzhledu nic spolecnyho...Pokud to beres jako Third Person, strili se tam, skace se tam = Uncharted, tak možná... *2*
            • Robotron3
              Dost neznamená hodně. Dělá to stejný studio, je to žánrově podobná hra a má to stejnej engine. Proč by se nedalo říct, že mají ty hry něco společného? Podle mě mají, už jen protože ve všech Naughty Dog hrách je vždy jasně znatelnej jejich rukopis. I takovej Crash Bandicoot má něco společného s Uncharted třeba.
            • Miserius
              Aha, takže Splinter Cell Chaos Theory ma hodne spolecnyho s Lineage II protoze to je vse Unreal engine stejnyho buildu?
            • Robotron3
              Nemá náhodou stejnej engine? To by pak měla společnýho dost :)
          • Miserius
            Uz se tu rojej zavistivci...
            /edit... Ok :)
            • ja to myslel ze srandy s ti hodnocenim a zahraju si to urcite,nemuzu se dockat
  • smoke + nuz do krku, husty finish
  • můžu se zeptat, jestli má server Games.cz nějakého korektora textů?
  • Ráno jsem otevřel dveře na záchod a tam seděla Last of Us. A to ani nemám PS3, asi stejně jako 90% dalších lidí na GAMES.
    • Miserius
      A koho to zajímá? Tohle bude bezesporuz jedna z nejlepsich her roku a oni ji maj ignorovat protoze nemas ps3? Vy jste jelimani...
      • Ignorovat že ji mají? To jsem napsal?
        Bezesporu jedna z nejlepších her roku? Už zahráno či dohráno? Povídej, přeháněj...
        • Ronox
          Dohráno a v tomhle případě se vyplatí říci věř "hajpu".
        • Mimochodem - Far Cry 3, multiplatforma, hra roku, už dávno vyšla - 29 článku, 61 videí, 75 obrázků. The Last of Us, nevyšla, exkluzivita na jednu konzoli - 23 článků, 37 videí, 83 obrázku.

          Ale jinak jako je to fuk, neplatím provoz Games a ať se tu klidně věnují tomu co se jim libí a klidně i na zařízení které v republice mají třeba jen čtyři lidé a Julča. Jen jsem si dovolil vyjádřit svůj soukromý názor na zdejší reklamní strategii, totiž herní žurnalistiku. To je vše...
          • christianus
            Tady je nekdo nastvanej ze si to nezahraje. :) Pritom ti nikdo nebrani si ps3 koupit, dneska uz je hodne levna.
        • Miserius
          Samozřejmě, asi neznáš to studio a asi jsi nečetl dosavadní recenze... Trolluj si tu sám
  • davidBray
    vypadá to pěkně, ale to v každé MP hře, kde spolu hráči spolupracují a neběhají tam jako kachny na střelnici :)
    • Jenže pochybuju, že tam nějaká spolupráce bude. O Crysis 3 jsem si myslel to samé, ale beta mně přesvědčila o opaku. Ale třeba se mýlím.
      • davidBray
        pochop, že tohle nezáleží na hře. hraju teď rising storm. a nepřátelé nás totálně válcují díky koordinovaným útokům. Náš tým tam zmateně pobíhá a ze dvou metrů se střílí navzájem. Za to ta hra nemůže, že ji hrají i kriploidi :(
        • Ano, neboj, to mi je jasný, že to je hráči. Mnou zmiňovaný Crysis 3 měl taky celkem pěkné trailery, kde hráči spolupracovali. Pak jsem byl v betě nepříjemně překvpen. Hráč se rozutekli nebo někde zakempili.
        • residentevilfans
          http://loldailyfun.com/692/ skoro vzdy! *1*
          • davidBray
            naprostý souhlas ! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit