Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový hype už dlouho nebyl
  • Miserius
    Proc? Protoze posledni dobou je to tady samej rozumbrada co bude kydat hnuj na vsechno co se tu jen objeví aby byl zajimavej... Sorry jestli jsem te urazil, ale ten vystup toho Demona nahore me roztočil...
  • Miserius, při vší úctě, proč si poslední dobou taková nevyzrálá vztahovačná guma? Hru vůbec nemám v úmyslu potápět a ty hned tady kouzlíš ty svoje moudra. Jen naznačuju, že mě LoU pravděpodobně mine kvůli své exkluzivitě pro jednu platformu, proto si ji alespoň "vychutnám" skrz slušný walkthrough. Můj problém, nic víc. Není třeba se kvůli tomu stavět na hlavu...
  • Miserius
    Exkluzivni hry tu byly, jsou a budou a nikdo normalni by s tim nemel mit problem...Jako vztekat se kuli tomu? Copak kdyz jedes vedle nekoho kdo ma klimatizaci v aute a ty ne tak jsi vzteklej na výrobce aut?
  • Příběh stačí, mechanismy taky uvidím v pohybu a dokonce lze odpozorovat i chyby a když nebudu sledovat nějakýho johnyho, kterej to bude hrát jak ocas, tak z toho vytáhnu i nějakou atmosféru. Takže o hře si udělám obrázek. To neznamená, že by si to člověk nezahrál, ale nezlob se na mě - když je exkluzivita, tak ať si někdo políbí řiť...
  • Miserius
    Už bych si tu recenzi ale docela rád přečetl i tady... *13*
  • ja nemam nick. a jeste k tomu tak blbej jako demonova duse? LOL neni mi 14 let abych mel nahatyho avatara jak se sam fotim v koupelne... :)
  • http://aukro.cz/show_item.php?item=3285110385
  • deridon
    hezky kauf.. můžu se zeptat o jakou verzi se jedná?
  • God-of-War
    Tak to je dost dobrej kauf:)...Pak si nás přidej do friend listu a dáme mulťák:))
  • Tak jsem na aukru koupil funkční PS3 s veškerým přislušenstvím za 2k, takže jsem ready. *5*
  • Ronox
    Já tě můžu za sebe uklidnit, že například to jak on popisuje, že Ellie při přestřelce si stoupla na střechu auta, tak to se mi nestalo. Pravda můj herní styl byl, že ikdyž mě odhalili, tak jsem dál jel v krytu a ona mě následovala. Jasný možná kdybych začal přebíhat z krytu do krytu mohlo by se to stát, ale já to hrál tímhle stylem a tudíž se mi to nestalo. Jak zmiňuje, že parťák o 2 metry dál přihlíží rvačce a nic nedělá, tak spíš to špatně pojmenoval. Jakmile jsem začal někoho mlátit, tak začla akce a všichni v pozoru .. mají sluch a vidí. Párkrát jsem se nad tím pozastavil ve chvíli, kdy jsem je stealthově škrtil, ale vždy šlo vidět, že postava kouká hlavou bokem a jestli jsi viděl některý making of her, tak vidíš jak funguje oční kontakt v kódu (trychtýř od hlavy dopředu v určitém rozpětí). Zbytek co už píše je doopravdy hnidopišství a kdybych takhle hodnotil hry, tak nehraju skoro vůbec a furt jsem nas*anej.
  • God-of-War
    Naší recenzi na The Last of Us jste určitě nepřehlédli. Neuškodí se ale podívat, jak ji vidí i ostatní magazíny po celém světě. Asi nepřekvapí, že většinou padají maximální známky, vlastně jiná hodnocení by se dala spočítat na prstech jedné ruky. Vše podstatné najdete v naší velké recenzi, zde jsou další hodnocení. Více dodávat nemusíme: Konzolista.cz – 10/10, IGN – 10/10, Eurogamer – 10/10, Destructoid – 10/10, Push Square – 10/10, Gamereactor UK – 10/10, TheSixthAxis – 10/10, PSLS – 10/10, GodisaGeek – 10/10, Tech Digest – 10/10, Game Informer - 9.5/10, GamingBolt – 10/10, CVG – 10/10, Gamereactor Denmark – 9/10, Digital Spy – 10/10, NowGamer – 8.5/10, Sector.sk - 10/10, Vandal.net - 9.8/10, Next-Gen Gamin - 10/10, Polygon - 7.5/10, ShopTo 10/10, Videogamer – 10/10, GiantBomb - 10/10, OPSM - 10/10, nebo EDGE - 10/10.

    Stačí Ti tohle?.DDDD
  • Miserius
    Ty náš hlupáčku, kdyby to bylo tak strasny jak popisuje tak to tak ohodnotí, ja nevim ze se kazdej slabomyslnej jedinec nechá tak lehce zmanipulovat... Radši už s tebou končim, venku se taky s každym bláznem hned nevybavuju *15*
  • Protože nekoukám na body recenze,ale co se v ní píše. A pokud ten člověk záměrně nelže(proč by to dělal?),tak je to pro mě velký zklamání,opravdu jsem se na to těšil.Ale takový kraviny do očí bijící co tam popisuje,to mě naštvalo.
  • Miserius
    Ježiši no a co? Co se jako stane ty hovádko? Ja zbožnoval Elizabeth v Infinite a to se mi taky častokrát motala pod nohy... Rozhodně uvěřim 30 lidem co budou řikat jak je to suprový (a malickosti prominou) nez 2 trotlum co budou nadavat jen aby je nekdo poslouchal...
  • davidBray
    naprostý souhlas ! :D
  • No pořád dokola. Ty si blb,takže řešíš nějaký čísla:)). Asi nemá cenu dál reagovat na mě,jak ti radí kamarád.
  • Místo aby tě zajímalo,že tam jsou v tý hře takový hovadiny ,jak to ten člověk popisuje v tý recenzi.Nebo lže?
  • Miserius
    Ale notak, už nejsi ani vtipnej, ani trapnej... Klídek... I kdyby Ellie během přestřelky tancovala valčík tak je mi to ukradený... A nauč se číst, 97 to má když se zprůměruje 27 recenzí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit