Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Tak a ted uz jenom cekat, a to vam povim ze to bude dlouhe cekani. Kazdopadne, trailer ... naprosta pecka :D
  • Eda.Frtan
    Konečně zase hra, která má radost z toho, že je hra... Humor, parodie toho nejzáchodovějšího zrna a nic co by se dalo dát vážně.
    SR3 hraju doteď a pořád mě baví 100% více než GTA4, které bylo co se týče příběhu dost nemastné... Ale chápu, že každý má svůj vkus. :-)
    • Souhlasim. Navic kampan v coopu je naprosto epicka zalezitost :)
  • Saints Row je hra, která buď sedne hodně, nebo vůbec. Na jednu stranu je to prostoduchá úchylárna, na druhou stranu z pohledu hratelnosti jde o čistou zábavu, ke které se človek čas od času rád vrátí *4* Osobně si myslím, že přesně o tom druhém by hry měly být! Na další díl jsem tedy rozhodně zvědavý a držím palce *4*
    • Akurat to, ze rozni ludia nachadzaju zabavu v roznych veciach. Ja mam napr. radsej v hrach nejaky ten realizmus ako absolutne sialenu zabavu.
      • To je taky v naprosto v pořádku! Každému se líbí něco jiného a je to tak dobře. Pokud jde o hry obecně, mám rád hodně titulů různých žánrů a pokud chci hrát, výběr je vždycky o aktuální náladě *4* Za sebe jen říkám, že když budu chtít na chvíli úplně vypnout, rád si Saints Row 3 i dnes zahraju a budu se u něj opět královsky bavit. Proto jsem i zvědavý na ten další.
  • Věděl jsem, že se to zvrhne ale že až tak... *1*
  • Nenávidím Saints row 3. Nejhůř utracených 8 dolarů co jsem mohl..
  • TheStadji619
    Jestli Saints Row IV bude alespoň ze 75% tak dobré jako Saints Row The Third, tak to bude pecka!
  • Cahir
    'Murika F*ck Yeah!
  • Až mi z toho traileru malem slza ukapla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit