Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Byl jsem rozhodnutý už od oznámení. Žádný překvapení, že japonci strčí američany do kapsy. Japonci mají čest. Kdyby vytvořili něco podobnýho, jako Xbox One, tak šéf projektu spáchá rituální seppuku...
    • Tilwaen
      Jak tak koukám na komentáře výše, nemůžu se ubránit dojmu, že pojem nadsázka je některým lidem zkrátka cizí *2*
      • Viktor_H
        Myslím, že nadsázku jsme pochopili všichni (ne, opravdu mě nenapadlo, že to s tou rituální sebevraždou myslí vážně), což nemá nic společného s tím, že i tak je to výkřik fanboye... Přepálená bezhlavá adorace není o nic sympatičtější ani vtipnější než věcná.
      • Whoossain
        *5*
    • Ale tomu snad ani sám nevěříš...trochu si ty Japonce idealizuješ...pro jedny dělám a ty rozhodně nepáchají sebevraždy za každý chybný krok (a že jich dělají..ale co je z JPN je svaté)..
    • Viktor_H
      Že to Sony nad Microsoftem vyhrálo na plné čáře je zajisté fakt, ale tenhle příspěvek je naprosto zromantizovanej, idealistickej, patetickej a naivní žvást. *7*
  • Plejkoboys zombies skandujou a voslavujou.

    http://www.gurujoe.sk/2013/06/e3-2013-sony.html
  • KeanuX
    O fous lepší design než x1, ale i tak to mohlo bejt o něco lepší *4*
  • Po ps2 a ps3 sem teda čekal lepší design, tohle je snad horší jak xbox.
  • mel taky ještě někdo orgaasm při sledovani final fantasy?
    • Ne, protože poslední dobré Final Fantasy byla desítka.
  • TheGGG
    Bože, ve 3:00 jsem nevstával, ale probudil jsem se před zazvoněním budíku a hned šel na internet. TODLE je krása, PS4 vypadá luxusně. Kašlete na HALO a kupte si skutečnou konzoly nové generace protože 4 je víc než 1
    • FeebeEWN
      ty si kvůli tomu vstával? :D proboha...
      • TheGGG
        Právě že ne, vzbudil jsem se sám a už nemohl usnout.
        PS: Kdybych ti řekl že se mi celou noc zdálo o GTA 5 tak budu asi fakt za mag*ra co?
        • kubi-wan
          Ty tu budeš za magora i když to neřekneš *1*
        • Neee *1*
  • Teď ještě někdo udělejte xbox ovladač pro ps4 a hned kupuju.
    • Vidíte, mně zase daleko lépe vyhovuje ten klasický playstationácký :), neumím si představit hrát s analogama křížem, to nééé, to je dobré tak na FPS hry.
    • http://www.progamingshop.sk/speedlink-xeox-pro-analog-gamepad-wireless-black-p-204362.html otazka casu kedy vyjde na ps4
    • souhlasim pouzivam k pc a proste je to naj co mc za poslední roky dokazal. inak sony powa !!
  • Hezčí, levnější, z bazarovkama a bez nutnosti internetu. Jsem hrdý že patřím do komunity ps3 a ještě raději budu členem ps4. Děkuji SONY :-)
  • mdkGT
    Budu si to muset pustit jeste jednou abych to vubec vsechno vstrebal. Nejlepe udelane predstaveni nove konzole, ktere jsem videl... teda moc jich zatim nebylo, ale kdyz to srovnam s tou konferenci ve stanu co mel Xbox one.....
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kWSIFh8ICaA
    • Geniální! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit