Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dufam ze to na piratsky pc NIKDY nevyjde, stejne jako pecka Red Dead Redemtion a spousta dalsich *1* *1* *2*
    • Pirátí se i na playstationech a xboxech.To není žádná výsada pc.
      • Mozna jo, ale zdaleka ne tolik jako na pc *2*
        • Má poznámka se netýkala množství.Jinak myslím,že kdyby pirátění bylo jednoduché jako na pc,tak by to konzolisti v klidu dohnaly.
          • asi tak, většinou se nekrade proto, že to nejde nebo jde obtížně a to už se lidem nechce, to stojí moc úsilí... proti konzolistům nemám nic, ale někteří fakt asi myslí zádelí...
  • Já bych raději na PC uvítal zpět Gear of War a HALO.... *7*
    • ten humac at si nechaj na xkramech
      • Halo: Combat Evolved byla podle mě dost povedená hra, ačkoliv jsem ty novější tituly nehrál, nemohla se z té značka stát zas taková hrůza, nebo ano?
        • z té značky*
  • Faolan
    Bylo by fajn kdyby sme se mohli s hardcore PCčkáři konečně podělit největší příběh videohreního světa. Nevím teda jak by se jim povedla hratelnost, ale u MGS jde stejně hlavně o zápletku čili to by nemusel být velký problém.
    • a další věc :D angličtina, to je další skupina lidí (bohužel převládajíci většina) muhehe. jako hrát hru a nerozumět v dnešní době ani slovo anglicky je hodně hodně hodně moc moc smutnej příběh čao czech patriots :D
      • Tak drtivá většina her na pc jde hrát v češtině.Kolik jich jde hrát v češtině na konzolích?
        • calwin
          v tom prípade nieje chyba v konzolách ale v tvojom vzdelaní očividne :D
          • Já psal,že neumím anglicky?Taky nevím jak vzdělání souvisí se znalosti angličtiny.Znám spoustu lidí kteří jsou odborníci ve svých oborech a žádný jiný jazyk neumí.A není to chyba konzole,ale výhoda pc.Ještě něco není jasné.
    • kdyby hardcore pcčkáři, teda většina z nich vyndala hlavy ze zadele a otevřeli svou mysl s tím že by uznali i jinou platformu než ta jejich super duper 50kilogramová hučící věc co se jim válí po stole... tak by alespoň koukli na jůtůb kde je kompletně celá hra k dispozici ke shlídnutí a rozšířili si obzor o nejgeniálnější hru co si můžou zahrat za pár korun na 8 let starym "toustovači". Ale já je úplně chápu, hru ktera je pouze na Sonce přece musí ignorovat a psát o ní buhví jaký bláboly... lituju takových lidí xD
      • Tobe nekdy hodne ublizil nakej clovek s pc vid? *1*
  • I o Snake Eater se tvrdilo, že by mohl vyjít na PC, které není prioritou. Kojima to tehdy neustále oddaloval s tím, že PC by to nezvládalo, dnes je ticho po pěšině. Já jsem to tedy hrál na PS2 a i když doufám, že MGS5 bude na PC, jsem spíš skeptický. Poslední Substance byla na poměry MGS série celkem rozcupována (nižším hodnocením) za mizerné ovládání na klávesnici a řekl bych, že Kojima to od té doby má PC pěkně u zádele. *9*
    • Ferdis2
      Už hodne dlho je Hideo posledný, kto rozhoduje o tejto sérii... *15*
  • nj pc nema vykon hoden next genu tak proto ze , sila ramek je nadpozemska. Jeto dalsi hrebicek do rakve pc jako herni platforme . Stema se pomalu potaci ke dnu a tahne sebou indie ktery se rychle stehuji na ps4 jak bylo videt na e3. To proste nejde ututlat , tohle by videl i slepej akorat se bojim ze mastny nerdi z ceska budou furt zit ve svem mokrem snu o high end za 150k pc na ktereym si daj crysis a budou strilet do palm do konce ubohych zivotu-
    Budoucnost hrani urcuji konzole uz od nepameeti , nikoho nezajima uzky kruh nerdich pratel cose shazeji ve sklepe a kuti ponga sfetlej s crysisem.
    • To vymakanytelicko: Počkat a není náhodou novej nextgen vlastně PC :-)
    • muhehe, malý tlustý umaštěný smradlavý brejlatý a samozřejmě velmi inteligentní nerdy mám nejradši, ty si dávám každý ráno k snídani. to mi připomělo že musim na lov, mám poslední dva kousky ve sklepě.
    • Dosli ti lieky?
      A MGS na PC by som bral urcite. Je to hra na ktorej si dali stale sakramentsky zalezat. A je to viditelne uz od prvej minuty ako si ju pustite. Je to skvela seria hodna multiplatformy nie len PS
  • Cypri
    Jsem za to rád, ale docela by se hodilo vydat i předchozí díly protože mezera v příběhu bude asi veliká.
    • Tak ono, naemulovat MGS1,2 a 3 není složité (ačkoliv se mi stávalo, že mě v MGS2 viděli i přes zdi/stropy občas).
      A MGS4 na youtube, stejně lidi říkají, že je to jako film *1*
      Peace Walker snad naemulovat pujde též.
      • Ferdis2
        Neni mi jasné, prečo by mal niekto emulovať MGS 1,2, keď oba diely na PC vyšli. To už skorej skvelý remake jednotky - Twin Snakes z Gamecube.
        • deridon
          dvojku jsem vzdal, co se týče Windows 7 a jednodušší je emulace u Twin Snakes jsem měl zase problem se zamrzáním hry a dostal jsem se jen k Ninjovi a pak to vzdal
          • Ferdis2
            Opatchovaná dvojka mi ide na notebooku s WIn7/64 v pohode. Netuším možno to bude tvojou zostavou...
  • Tak ted jeste ff15 a kingdom hearts 3 a budu spokojenej. Tetsuya Nomura behem rozhovoru neco naznacil doufam ze je to pravda, klidne i s rocnim spozdenim by me to nevadilo.
  • Zvláštní. Prezentace běží na PC ale PC není prioritou ale konzole? Potřebují ukázat možnosti engine a konzole jim to v plné polní nezvládá či co?
    • proč se ptáš na otázku na kterou si hned v zápětí odpovíš ty sám? jsi snad tak hloupej?
    • kubi-wan
      Nezvládá...
  • až vyjde metal gear solid legacy collection tak téměř všichni hráči a potají zcela jistě i ti kteří tuhle pecku bezdůvodně léta odsuzují...budou mít doma a po dohrání si budou bouchat hlavou o zeď a říkat si JAK MI TOHLE MOHLO UNIKNOUT :D... ke koupi vás samozřejmě donuti Phantom pain, hra která ještě ani nevyšla a stala se legendarní, jelikož ale nebudete znát příběh tak... no nic nebudu vám tady nutit moje (podle vás) zcela retardovaný názory muhehe.
    Už před 14 lety jsem věděl že ten Pán co vytvořil první mgs pro psx musel mít buď totálně vymrd*no v palici nebo to musel bejt absolutní genius, no a nebo obojí čus :D
  • Mortuus
    To je 60 FPS pro next-gen opravdu tak zásadní ? Minulou generaci konzolí jsem si nechal ujít a koupil PC a tam je 60 FPS naprostým standartem. Působí to trochu...úsměvně. :-) A ano, vím, že PC je dražší a proto výkonnější atd. atd. . Jenom mi to příjde jako by z toho dělali revoluci.
    • patrim k tem asi anomalnim lidem kdy mi 30fps prijde sekany- tech 60 snimku ma pro me urcite vyznam (neboli cokoliv vic jak stabilnich 30 je jen dobre..)
    • TheGGG
      Jednu věc PCčkáři nechápou, konzole jsou 6-7 let staré a jejich exklusivity (byť běží na 30FPS vypadají božsky) ukaž mi 6 let staré pc které todle zvládne.
      • Mortuus
        Možná zas konzolisti nechápou, že PCčkáři radši oželej vzhled a hrajou plynule. Jako hrát na 30 FPS je už zvrhlost. Nepotřebuju hrát hry na "max", hlavně, ať to jede.
        • TheGGG
          je vidět že jsi na konzoly nikdy nehrál. Uncharted běží naprosto plynule a 30FPS ani nepoznáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit